• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

*Yeni Pandora Rootlu Yazılım*

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Hersey iyi guzelde pandora da oto guncelleme olmuyormu emegi geçen arkadaşlara çok tşk lerr

Yorum yap

ALOBEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Hersey iyi guzelde pandora da oto guncelleme olmuyormu emegi geçen arkadaşlara çok tşk lerr
      Yazılım dosyaları 200 mb üzeri olduğundan otomatik güncellemede sorunlar çıkabiliyor,en güvenilir yöntem usbden.

Yorum yap

eyvallah

Yorum yap

besthacker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Yazılım dosyaları 200 mb üzeri olduğundan otomatik güncellemede sorunlar çıkabiliyor,en güvenilir yöntem usbden.
          üstam bu güzel emek çabalarınız için öncelikle teşekkürler. verdiğiniz önceki yazılım daha seri. yenisi ağır işliyor?

Yorum yap

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            üstam bu güzel emek çabalarınız için öncelikle teşekkürler. verdiğiniz önceki yazılım daha seri. yenisi ağır işliyor?
            Dediğim gibi bu ana yazilim bundan sonra bu yazilimi esas alarak sistem iyilestirme calismalari yapacagiz.Bu yazilim daha seri ve stabil olacak.

Yorum yap

sayenizde pandoradan umutlanmaya başladık. her alanda başarılar diliyorum. sağolun varolun.

Yorum yap

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                sayenizde pandoradan umutlanmaya başladık. her alanda başarılar diliyorum. sağolun varolun.
                Eyvallah sağ olasın,piyasadaki kendi sinifinda en iyisi bence, Next firmasi biraz uzerine agirlik verse daha ilerilere gidecek ama ilgilenilmiyor.Çinliler,koreliler yazilim cikartiyor biz hazirciyiz.İnsallah bizler kendimizi gelistirdikce pandorada daha iyiye gidecek.

Yorum yap

wifi kablosuz internet kullanıyorum.Youtube mahkemece erişimi yasak uyarısı alıyorum.Sayfa açılmıyor,yardımınızı bekliyorum

Yorum yap

hoca47 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    wifi kablosuz internet kullanıyorum.Youtube mahkemece erişimi yasak uyarısı alıyorum.Sayfa açılmıyor,yardımınızı bekliyorum

Ayarlara girin,kablosuz bağlantı ayarlarına gelin.Öncelikle bağlandığınız ağı unut deyin ve tekrardan şu şekilde bağlanın;
                    1-Kendi kablosuz ağınızın üzerini tıklayın
                    2-Kablosuz ağınızın şifresini girin
                    3-Altta IP ayarlarını statik olarak seçin
                    4-Açılan pencerede IP adresi bölümüne modeminizin ip aralığında bir ip girin.Genelde bu 192.168.1.1 ile 192.168.1.250 aralığında oluyor.Modeminizden kontrol edin.Bazı modemlerde 192.168.2.1 yada 192.168.0.1 olabiliyor.Her neyse biz ilkini kabul edip devam edelim.192.168.1.50 girin diğer cihazlarla karışma olmaması için daha yüksekte girebilirsiniz.
                    5-Geçit yazan yere Modeminizin ip sini yani 192.168.1.1 girin
                    6-Ağ önek uzunluğu 24 yazın
                    7-DNS1:195.46.39.39 yazın
                    8-DNS2:195.46.39.40 yazın
                    9-Bağlan deyin tamamdır youtube ya girebilirsiniz.

Yorum yap

teşekkürler

Yorum yap

besthacker emeğine sağlık çok güzel olmuş.birde xmbc uygulaması nasıl çalıştırılır bilgi verirseniz menmun oluruz

Yorum yap

maxone Nickli Üyeden Alıntı
                          besthacker emeğine sağlık çok güzel olmuş.birde xmbc uygulaması nasıl çalıştırılır bilgi verirseniz menmun oluruz
                          Teşekkür ederim Arkadaşım,xbmc kullanmıyorum pek fazla bilgim yok şu linki bir incele istersen.

XBMC

Yorum yap

Sevgili besthacker hocam senden ricam Fenerbahçe yazılımında menüye basınca favorim(Fenerbahçe'm) ortaya almanız ve kanal listesine için ok ye basınca kanal isimlerinin önüne bir boşluk bırakmanız. Tabi mümkünse bu şekilde yazılım çok daha güzel olacağını düşünüyorum yine de kara sizin. Saygılar sevgiler.

Yorum yap

Hi
                              Tanks for root next Pandora v3013 is good

I need help for new softwer

Problem in softwer next

Next Pandora is open source?

1_ list sat not uptate azerspace and afghansat and nns6 and fercunce not update in list sat

In sat list not add new sat and edit

Icon biss key not in apps

Biss key not update varzesh TV and irib3 in badr sat 26 east and idman in azerspace sat not automatic open in softcam

Mgcam not support in next Pandora I need mgcam for opened pakj dish TV in cccam

Pakj canal+ in astara 19e in fercunce 12012 and 11778 not opened in cccam by next Pandora

Pkj bis in hotbird fercunce 11681 and 12692 not opened in cccam i test this problem in viaacsis

Pls add new line server cccam number
                              In cccam client 4 line server pls add 10 line

Pls add in IP TV best channel sport an film

Very problem in open VPN in android next Pandora not support VPN tunnel open VPN is disabled

Pls add new skin folder in apps
                              Add 4 or 5 skin logo and background for next Pandora

In banner name channel pls add fercunce and name sat channel

In banner name channel pls add number signal an quality

In hotbird sat fercunce 12597 Euronews channel
                              Desable language audio for Persian

In Max player movie subtitles is bottom picture very down

Company next star in support next Pandora very bad

root mr grean is Better in speed

next pandora in android is A little bit hang

next pandora in game vrey bad

game subway surf and sonic dash in android next pandora vrey hang

Pls you forward this problems s/w for next star

My friend tanks for all
                              ‏وَمَنْ أَضَلُّ مِمَّنْ يَدْعُو مِنْ دُونِ اللَّهِ مَنْ لَا يَسْتَجِيبُ لَهُ إِلَى يَوْمِ الْقِيَامَةِ وَهُمْ عَنْ دُعَائِهِمْ غَافِلُونَ‏

Yorum yap

elinize sağlık
                                ‏وَمَنْ أَضَلُّ مِمَّنْ يَدْعُو مِنْ دُونِ اللَّهِ مَنْ لَا يَسْتَجِيبُ لَهُ إِلَى يَوْمِ الْقِيَامَةِ وَهُمْ عَنْ دُعَائِهِمْ غَافِلُونَ‏

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X