• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

spor bolumu

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• spor bolumu

selam,arkadaslar spor bolumu dusunulmuyormu acaba.saygilar..:tr:

Forumda bazı eksıkler var en kısa sürede giderilecektir. ve siz değerli üyelerimiz için güzel bir paylaşım platformu düşünülmektedir. ve istekleriiz değerlendirmeye alındıktan sonra uygun görülürse bölüm açılacaktır.

sevgiler.
    Yeryüzünde Hiç Beşer Hz.Muhammed Kadar Sevilmedi ! Ve Yüryüznde Hiç Bir İnsan Kıyamete Kadar Hz.Muhammed Kadar Sevilmeyecek. Salat Ve Selam Olsun Sevgiliye...

Yorum yap

sanirim haklisiniz birden bire her sel olmaz.forumun oturmasini bekleyelim.saygilar..

Yorum yap

bencede her şeyin olması forumu karıştırıp amacından dışarıya sarkıtabilir
        saygılar...
        BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

danger35 Nickli Üyeden Alıntı
          bencede her şeyin olması forumu karıştırıp amacından dışarıya sarkıtabilir
          saygılar...

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Yorum yap

konu dijital uydu alıcılarda
            İyi bir hacker’san, ismini herkes bilir.

Ama büyük bir hacker’san kimse kim olduğunu bilmez.

Yorum yap

Konu ilgili yere kaydırılmıştır.. Spor bölümünü de en kısa zamanda açarız; malum o da olmazsa olmaz bölümlerden biri..

Yorum yap

selam

bence spor bölümünü açmıyalım, bir çok arkadaşım, bir birbirini kırmasın.

bence değmez, bir maç yüzünden insanların birbirini kırması bence saçma.

benim düşüncem tabii.

saygılar.
                www.teknoshare.com

Yorum yap

Bence de çok doğru forumun uydu ve bilgisayar ortamında kalması daha yerinde olur
                  Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

Arkadaşlar bence dar düşünmeyelim.Burayı bir hipermarket olarak düşünelim.Hiper markete girdiğinizde her şeyi bulmak istersiniz değil mi.Bende uydu var ama yazlımıyla beraber arkaplan resimleri, settingsi, atılacak programı Olan güncel olayları, sporu vs hepsini görmek isterim.Görmek isterim ki başka forumlarda bunu aramayayım.Yani her konu forumumuzda olsun.Olsun ki sabah girelim sadece buraya.Akşam çıkalım veya hiç çıkmayalım.Bilmem anlatabildim mi?

"SABIR EN BÜYÜK ERDEMDİR"
                    İTİNA İLE SHARING YAPILIR.
                    Dream for Cardshare
                    MSN : [email protected]
                    (CCCam and G...)

Yorum yap

alkisliyorum dicaprio.yazdiklarina bende imza atiyorum.teknoka sana kirmizi kart.)))))))))))))

Yorum yap

arslan_kral Nickli Üyeden Alıntı
                        alkisliyorum dicaprio.yazdiklarina bende imza atiyorum.teknoka sana kirmizi kart.)))))))))))))
                        selam

baba benim düşüncem bu !!! bir çok arkadaşım turkeyforumda bir birine girdi ağıza alınmıyacak kelimeler ettiler bir birlerine, bu forumda bari olmasın bu tür tatsızlıklar, :hangiiisi

hergezin düşüncesine saygım vardır.

bölümün açılıp açılmıyacağına yine yönetim karar verir tabii.

@arslan_kıral :nebileyim kırmızı görecek ne yaptım ?

saygılar
                        www.teknoshare.com

Yorum yap

TEKNOKA tahkim nasil olsa sariya dusururu onu ceza almazsin korkma))

Yorum yap

arslan_kral Nickli Üyeden Alıntı
                            selam,arkadaslar spor bolumu dusunulmuyormu acaba.saygilar..:tr:
                            ii fikir @arslan_kral yakın zamanda adminler tarafından hayata gecirilecektir..

Yorum yap

Bence spor bölümü acılsın ve cok sıkı denetlensin.!
                              kişilerin kendini kaybettikleri ve forumun ana konusundan cok cabuk sapabileceği, klasın düşebileceği bir bölüm olacağını düşünüyorum.
                              Seviyeli olacaksa neden olmasın....
                              Saygılar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X