• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV E-Sata Pvr 20.8.2008 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Yok octagonda öyle birşey

Yorum yap

Lutfen yardim! 1 TB (1000 GB) harddiski calistirmiyormu?

Menude gosteriyor Harddisk marka ve modelinide yaziyor fakat format bastigim takdirde veya kayit tusuna hata veriyor!

Yorum yap

Bugün 1TB Western digital my book aldım vatan pcden aynısı bendede oldu gördü ama formatlamadı bilgisayara taktım türü raw diyor destekleyemedi partition magic bozuk diye yazdı bölümleyemedi xp ile formatlamaya çalışıyorum bakalım olacakmı
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Bugün 1TB Western digital my book aldım vatan pcden aynısı bendede oldu gördü ama formatlamadı bilgisayara taktım türü raw diyor destekleyemedi partition magic bozuk diye yazdı bölümleyemedi xp ile formatlamaya çalışıyorum bakalım olacakmı
          üstat hayırlı olsun ''raw'' yazıyorsa ham disk demektir yani henüz biçimlendirilmemiş..
          sizin o diske windows üzerinden format atmanız gerekecek yani biçimlendirirseniz kullanıma hazır hale gelecektir kolay gelsin...

Yorum yap

G-Force Nickli Üyeden Alıntı
            üstat hayırlı olsun ''raw'' yazıyorsa ham disk demektir yani henüz biçimlendirilmemiş..
            sizin o diske windows üzerinden format atmanız gerekecek yani biçimlendirirseniz kullanıma hazır hale gelecektir kolay gelsin...
            Zaten ben bicimlendirmistim fakat yinede calismadi.

Yorum yap

akin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Zaten ben bicimlendirmistim fakat yinede calismadi.
              harddiskin cihazda neden çalışıp çalışmadığını bilemem sadece üstadın dediği ''RAW'' formatının ne anlama geldiği ve nasıl kullanıma hazır hale geleceğini belirttim..
              sen hangi formatta biçimlendirdin bu arada???

Yorum yap

G-Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                harddiskin cihazda neden çalışıp çalışmadığını bilemem sadece üstadın dediği ''RAW'' formatının ne anlama geldiği ve nasıl kullanıma hazır hale geleceğini belirttim..
                sen hangi formatta biçimlendirdin bu arada???
                NTFS olarak bilgisayardan formatlamistim.

Yorum yap

akin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  NTFS olarak bilgisayardan formatlamistim.
                  NTFS olmaz fat 32 olmalı.ben next cıs super plus da fat 32 olduğu için next hdtv de de böyle olmalı diye sadece mantık yürüttüm yoksa bende e satalı yok esatasız var bende.
                  İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                  VU+ SOLO 2
                  Popcorn Hour A-210
                  TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                  UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                  DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                  NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                  DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                  NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Ustam care bulabildinmi? 1TB kabul etmiyormu sorun neki acaba tam olarak. Harddsikin modelini ve markasini buluyor fakat format edemiyor ve kayit yapamiyor hata veriyor.

Yorum yap

Yazılım İçin Teşekkür Ederim Arkadaşlar

Ayrıca Bir Dipnot Olarak Şunu Düşmek İstiyorum

Normal Bilgisayar Harddiskinizi E-Sata / SATA Dönüştücü kablo ile kayıt cihazı olarak kullanabilirsiniz yani harici HDD pahalı diyip almak istemeyenler için

Benim Kasamın İçinde 2 Tane HDD Var Bir Tanesi PCye Diğeri Receiver'a

Kasanın İçinde Olmasının Sebebi Power Kablosundan Dolayı

Bilginize

Yorum yap

yazılımı yükledim, emeği geçen üstatlara teşekkür
                        mevcut kanallar silindi, yeniden taratmak gerekti.
                        bir sonraki yazılımda umarım yes/no seçeneği ile bu durum düzeltilir.
                        saygılar.

Yorum yap

1tbyte Western Digital My Book Studio Edition 1TB tanımıyormu

1tbyte Western Digital My Book Studio Edition 1TB ile e-sata baglantı kurulamıyormus neden? format atılamıyormuş. ayrıca yeni yazilım atınca diskteki kayıtlar seyredilebilirmi bu kayıtlar nasıl yedeklenir? pc de izlenirmi kayıt yapan 2000hd arızalandığında e-sata daki kayıtlar nasıl izlenir aynı modelden baska bir 2000hd ile izlenirmi yada e-sata yı aynı 2000hd next kullanan arkadaşa verdiğimde kayıtlar izlenirmi,ve kayıtlar yayın kalitesindemi kayıt yapılıyor sd ise sd hd ise hd olarakmı normal tam ekran olarak seyrediliyormu.kanal listesi hdd e atılabilirmi.network lan üzerinden pc de yayın seyrediliyormu baska odadan lan üzerinden.

Yorum yap

mach1 hoca hdd e format atamamıştı???

mach1 hoca hardiski westerndigital e-sata diski tanıtamamıştı format atamamıştı kayıt yapamamıştı???? sorun nasıl çözüldü? ?????

Yorum yap

Ben Harici Olmayan Normal SATA Harddiskime Kayıt Yaptım ve İzledim

HD Yayın HD Kalitesinde Kayıt Yapyıro ve Boyutuda Tabi Ki Büyük Oluyor

Kayıtlarınızı TVde Tam Ekran Olarak İzleyebiliyorsunuz İleriye Geriye Sarabiliyorsunuz Tabi Ki

Menüde HDD manager'a Gelince İkinci Sıradaki Storage Seçince Orada Hangi Tuşla Formatlayacağınız Yazıyor

Yorum yap

atmaca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Ben Harici Olmayan Normal SATA Harddiskime Kayıt Yaptım ve İzledim

HD Yayın HD Kalitesinde Kayıt Yapyıro ve Boyutuda Tabi Ki Büyük Oluyor

Kayıtlarınızı TVde Tam Ekran Olarak İzleyebiliyorsunuz İleriye Geriye Sarabiliyorsunuz Tabi Ki

Menüde HDD manager'a Gelince İkinci Sıradaki Storage Seçince Orada Hangi Tuşla Formatlayacağınız Yazıyor
                                normal sata diske kaç volt ve enerjiyi nereden verdınız? cihazın 12 volt çıkışı direk bağlamak problemi çözüyor mu?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X