• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D Süper COMBO (V1.800) 11.10.2014 Tarihli TEST Yazılımı.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Machina 3D Süper COMBO (V1.800) 11.10.2014 Tarihli TEST Yazılımı.

Next Machina 3D Süper COMBO (V1.800) 11.10.2014 Tarihli TEST Yazılımı.

Yazılım Notları :
    - AİLE MODU EKLENDİ.(TEST) (BU MODDA TÜM +18 KANALLAR VE CİHAZDAKİ TÜM +18 UYGULAMALAR KAPALI OLARAK GELİR.)
    - KANAL LİSTESİ BÖLÜMÜNE ÜST KISMA LED EKLENDİ BU IŞIK KIRMIZI OLARAK VARSAYILAN AYARDA GELEREK NORMAL MOD İLE AÇILIR..KAYIT TUŞU 1234 TUŞLANDIĞIDA İSE AİLE MODUNA GEÇİLİR VE YEŞİL OLUR +18 UYGULAMALAR KAPANIR.)TEK TUŞ İLE 3 FARKLI KORUMAYA ERİŞİM SAĞLANIR.
    - AİLE MODU DÜNYADA TEK! BU ÖZELLİĞİ UYDU ALEMİNE KAZANDIRAN DOKTOR'A AYRICA TEŞEKKÜRLER.(HENÜZ TEST AŞAMASINDA GELİŞTİRLECEKTİR.)
    - YOUTUBE BÖLÜMÜNDE VİDEO ARAMADA YARDIMCI İŞLEVLER EKLENDİ
    - YOUTUBE 1920X1080 HD VİDEOLARDA ALTYAZI SORUNU DÜZELTİLDİ.
    - YOUTUBE PLAYER ALT YAPISI DEĞİŞTİ.
    - RADYO ARKA PLANI DEĞİŞTİRİLDİ.
    - M+ HIZLI ERİŞİM MENÜSÜNE KISAYOL YAZILIM GÜNCELLEME EKLENDİ.
    - İMEDYA BÖLÜMLERİNDEN ( YOUTUBE/YOUTUBE CH/DAİLYMOTİON/TAGESSCHAU/+18 TAVŞAN UYGULAMALARI) İÇİN HARİCİ DİSKE KAYIT EKLENDİ.
    - İMEDYA İKONU DEĞİŞTİRİLDİ.
    - KAYIT İLE İLGİLİ İYİLEŞTİRMELER YAPILDI.
    - MP3 PLAYER BÖLÜMÜNDE MAVİ TUŞ DETAİL SEÇEREK LYRİK OKUMA (MANUEL) EKLENDİ.
    - 3G MODEMLERDE, MODEM TAKIP ÇIKARILDIĞINDA TANIMAMA SORUN DÜZELDİ.
    - 2D-3D ÇEVİRİMİNDEKİ 2 KERE GİRME SORUNU DÜZELTİLDİ.
    - İNFO BARDA FREKANS BİLGİLERİ DAHA RAHAT OKUNABİLMESİ İÇİN BEYAZ RENK YAPILDI.
    - +18 TAVŞAN UYGULAMASINDAKİ SORUN DÜZELTİLDİ.
    - VOD BÖLÜMÜNDE ARKA PLAN DEĞİŞTİ.(1080İ SEÇİLİ OLMALIDIR.)
    - KANAL LİSTESİNDEKİ KANAL GÖRÜNÜMÜ 2 RENK YAPILDI.
    - KANAL LİSTESİNDE KANAL GÖRÜNÜMÜ İÇİN OPSİYON KOYULDU.( MENÜ - AYARLAR- MENÜ GÖRÜNÜM AYARLARI - KANAL LİSTESİ ÇİFT RENK AÇ/KAPA SEÇENEĞİ EKLENDİ)
    - HOTBİRD UYDUSUNDA BİSS KART OKUMAMA SORUNU DÜZELTİLDİ.(ÖZEL MODÜL GEREKTİRİYORDU,ARTIK DİREK OKUYUCUYA KART TAKILABİLİR)
    - PDF OKUYUCUYA TERS ÇEVİRME EKLENDİ.
    - OTOMATİK KAYIT İLE İLGİLİ EK VE İYİLEŞTİRMELER YAPILDI.
    - JPEG SCALING DÜZELTMESİ YAPILDI.
    - TÜM UYDULARDA DOĞUDAN BATIYA SIRALAMA YAPILDI,TÜM TPLER GÜNCELLENDİ.
    - USALS DİSEQC MOTORLAR İÇİN GÜNCELLEME YAPILDI.
    - SİNYAL METREDE SİNYAL SEVİYESİ 0 DAN 10 A ÇIKARTILDI.(BU SAYEDE KABLO MU SORUNLU YOKSA TP Mİ ANLAŞILABİLECEK.)
    - ŞİFRELİ YAYINLARDAKİ LİSTELEME EKRANINDA ŞİFRE İKONU DEĞİŞTİRİLDİ.
    - TEST YAZILIMIDIR. ÖNÜMÜZDEKİ YAZILIMDA İP TV İÇİN BİR EK VE 16.E UYDUSUNA ALT YAZI İÇİN EK YAPILACAKTIR. AYRICA YİNE EKLER İÇİN TÜRKÇELEŞTİRME TOPLU OLARAK YAPILACAKTIR.
    - YAZILIMI YÜKLEDİKTEN SONRA YENİ EKLENEN UYGULAMALARI SAĞLIKLI KULLANABİLMEK İÇİN( M+ TUŞU / YOUTUBE EKLENTİLERİ vs..) MUTLAKA CİHAZINIZI FABRİKA AYARLARINA RESETLEYİN(SADECE KULLANICI AYARLARI KISMINI SİLMEK YETERLİDİR.)
    - @doktor'a TEŞEKKÜRLER.

@doktor'dan ÖNEMLİ DUYURU :
    Bu ekler daha önce hiçbir cihazda yada donanımda denenmemiştir,uzun test süreleri gereklidir.Her ne kadar 5 ayrı yazılımda test edilselerde, ortak birleşik ilk test yazılımı budur.
    Sadece ilgili MERAKLI TEST ETMEK İSTEYEN arkadaşlara özeldir, ONAYLANMIŞ,HERKESE AÇIK YAZILIM DEĞİLDİR.! NORMAL KULLANICILAR BEKLESİNLER.
    doktor tarafından iletilmiş olup alıntı yapılamaz...altına açıklama yapmadan başka alanlara konulamaz.....aksi halde geliştirme için yapılan yazılımlar kötü niyetliler tarafından sorun gibi lanse edilmektedir..

NORMAL KULLANICILAR BEKLESİNLER.çok büyük bir BUG olursa uğraşmasınlar diye
    1-2 gün sonra yükleyebilirler daha güvenli,zaten onaylanan yazılım direkt cihazın ana serverine yüklenecek.
    Ana servere yüklenmeyen yazılımlar ara test yazılımlarıdır,bu sayede BUG yazılımı değil YENİLİK yapabiliriz..

yazılımda emegi geçenlere teşekkürler

İNDİR

Yazılımı yükledim şu ana kadar kurcalamamda radyo arka planın daki görüntü biz HD tv kullanan izleyiciler için çözünürlüğü düşük olmuş hocam bunu düzeltirseniz sevinirim.
    Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

yazılımı indirdim usb ya yükledim
      cihaza yüklemek istiyorum versiyon uyumsuz diyor
      2014_10_10_v51​25_r2578_YE200​0_M3D_gall.mdl

Yorum yap

afacan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        yazılımı indirdim usb ya yükledim
        cihaza yüklemek istiyorum versiyon uyumsuz diyor
        2014_10_10_v51​25_r2578_YE200​0_M3D_gall.mdl
        - Muhtemelen yanlış yazılımı yüklemeye çalışıyorsunuzdur.

Yorum yap

kendi soruma kendim cevap yazayım
          sorunu hallettim yazılımı veren arkadaşımız
          başka bir forumda doğru dosyayı vermiş
          ama burada verilen yazılım hatalı iki dosya biri birinden farklı
          forumun ismini yazmak istemedim buradaki dosyayı kontrol eder-misiniz

Yorum yap

slm bu yazılımda vod bölümündeki yetişkin içerik kapanmıyor portaldan kapattığım halde yinede kapanmıyor bide kanal değiştirirken ses birden çoğalıp normale dönüyor her kanal değişikliğinde oluyor bu sorun düzeltilirmi teşekürler

Yorum yap

herhangi bir şey izlerken az bi karanlık sahnede puslanmalar oluyor dünyakadar para verdik en ucuz hd uydular bundan daha net öncelikle bu sorunlar çözülürse sevinirim alırken her yerde mükemmel görüntü kalitesi diyorlar ama dedikleri gibi değil. öncelik görüntü ve performans önemli

Yorum yap

akgulm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                herhangi bir şey izlerken az bi karanlık sahnede puslanmalar oluyor dünyakadar para verdik en ucuz hd uydular bundan daha net öncelikle bu sorunlar çözülürse sevinirim alırken her yerde mükemmel görüntü kalitesi diyorlar ama dedikleri gibi değil. öncelik görüntü ve performans önemli
                sizin yanlaşlığınız var bence
                çünkü sorun çihazda değil tv de
                bu cihazın görüntüsü kullanan herkes bilir.

Yorum yap

arkadaşım iyi güzelde ben Vestel kulanıyorum görüntü mükemmel ama zannederim yazılımdan kaynaklanıyor 1.800. baff 2000 ful hd kullanıyordum bundan önce sd de hd de
                  çok güzel bi karşılatır istersen ben çok next kullandım bir çok modelinide herşey yazılımla çözülebir. ben her zaman tr malı kullanma taraftarıyım bu üren yeni çıktı elbette bu sorunlar çözülür umarım ıp tv mükemmel medya oynatımı mükemmel ama sanırım seste bisorun var kanalları gezerken ses birden çoğalıp normale dönüyor umarım yazılımla düzelir

Yorum yap

Sayın arkadaşım anlaşılan cihazın özelliklerinden haberiniz yok...İmzamdaki LED tv de MÜKEMMEL derecede yayın izlemekteyim.Siz bu cihazı aldığınız yazılım üzerindeki görüntü ayarları ile yayını izlemeye çalışıyorsunuz.Bakınız izliyorsunuz demiyorum.!!! Cihazda 3 adet görüntü formatı mevcuttur...Ben KİŞİSEL ayarlarımla izliyorum sizede tavsiyem... O bölümden gönlünüze göre ayar yapıp izlemeniz.

1.Kumandadaki COLOR tuşu OK.
                    2.RENK AYARLARI menüsü OK.
                    3.Kırmızı tuş OK. ( DÜZENLE )
                    4.KİŞİSEL olarak ayarlama yapınız kendinize göre..( Bende bu ayarlar PARLAKLIK-15 ... KONTRAST-16 ... KESKİNLİK-16 Şeklindedir.)
                    Sonrada yine kırmızı tuşla KAYDET.
                    MACHİNA - 3-D
                    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

evet biliyorum ben şu anda sesde takıldım yazımda yazdığım gibi görüntü sorunu çözdüm

Yorum yap

birde vod bölümünü aktif ettikten sonra yani tavşanlar tekrar kapattığımda tavşanlar kaybolmuyor 1.800 de çoluk çocuk var kapatmak gerekiyor yazılımda bi sorun var. ben çok eski next kullanıcısıyım yine nextte devam. tabiki sorunlarımızı söylicezki yardım alalım teşekürler

Yorum yap

birde vod bölümünü aktif ettikten sonra yani tavşanlar tekrar kapattığımda tavşanlar kaybolmuyor 1.800 de çoluk çocuk var kapatmak gerekiyor yazılımda bi sorun var. ben çok eski next kullanıcısıyım yine nextte devam. tabiki sorunlarımızı söylicezki yardım alalım teşekürler
                          - Ana liste açıkken kumandadan kırmızı kayıt tuşu basın ve gelen ekrana şifrenizi girin kapanır.
                          - Ana listedeki ikon yeşil olduğunda kapatılmıştır.

Yorum yap

denerim teşekkürler.

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...358#post519358
                              [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                              www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X