• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

sunny 14020 fta uydu güncellemesi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sunny 14020 fta uydu güncellemesi

arkadaşlar elimde 14020 fta sunny uydu alıcısı var .
    12015 h 27500 güncelleme frekansını girmeme rağmen uydudan yazılım yüklemesi yapmıyor.acaba uyduda yazılımmı yok yoksa benim cihazdamı arıza var.

son versiyon 0017 son yazilim uyduya verildi

dun aksam soon yazilim uyduya verildi yeni ozelliklerde eklenmis hayirlı olsun

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=51973 burdan bakarak yazilimini yukle kardes

Yorum yap

selam arkadaşım resimlerde gösterilenleri uygulamama rağmen cihaz yinede yeni yazılım bulunamadı diyor. ve resimdeki gibi veritabanı,kanal,yükleyici gibi seçenekler benim cihazda çıkmıyor

Yorum yap

emekayhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        selam arkadaşım resimlerde gösterilenleri uygulamama rağmen cihaz yinede yeni yazılım bulunamadı diyor. ve resimdeki gibi veritabanı,kanal,yükleyici gibi seçenekler benim cihazda çıkmıyor

a.s simdi kardes uydudan guncellemeye gir girdikten sonra sarı tusa bas ordan freqans bolumune bak eger 12015 27500 e ok le yeni yazilim iner

Yorum yap

arkadaşım ilgin için sana teşekkür ederim fakat her şeyi istenilen şekilde ayarlamama rağmen malesef yeni yazılım bulunamadı diyor.elimde 14005 te var o yeni yazılımı alıp yüklüyor.14005 te güncelleme frekansını ayarrladıktan sonra sarıya bastığımda
          kanal
          veritabanı
          yükleyici
          gibi seçenekler çıkıyor14020 de bu seçenekler sarı tuşa basmama rağmen çıkmıyor ve yeni yazılım bulunamadı diyor.üzerindede V.0.0.0.9 yazılımı var
          benim anlıyamadığım acaba bu seri lere güncel yazılım verilip verilmediği.
          saygılarımla

Yorum yap

arkadaşım ilgin için sana teşekkür ederim fakat her şeyi istenilen şekilde ayarlamama rağmen malesef yeni yazılım bulunamadı diyor.elimde 14005 te var o yeni yazılımı alıp yüklüyor.14005 te güncelleme frekansını ayarrladıktan sonra sarıya bastığımda
            kanal
            veritabanı
            yükleyici
            gibi seçenekler çıkıyor14020 de bu seçenekler sarı tuşa basmama rağmen çıkmıyor ve yeni yazılım bulunamadı diyor.üzerindede V.0.0.0.9 yazılımı var
            benim anlıyamadığım acaba bu seri lere güncel yazılım verilip verilmediği.
            saygılarımla

kardesim aynı cihazi bende kullanıyorum 14020 ve yeni yazilimi yukluyorum en iyisi sen onu servise gotur kolay gelsin.

Yorum yap

arkadaşım senin cihazın üzerindeki güncellenmiş yazılımı usbden flash belleğe atarak buraya eklersen sevinirim .birde öyle deneyelim.olmazsa servise göndeririz.yardımcı olursan sevinirim.saygılarımla

Yorum yap

emekayhan Nickli Üyeden Alıntı
                arkadaşım senin cihazın üzerindeki güncellenmiş yazılımı usbden flash belleğe atarak buraya eklersen sevinirim .birde öyle deneyelim.olmazsa servise göndeririz.yardımcı olursan sevinirim.saygılarımla

kardes kac gundur siteye girmemistim kusura bakma yarin ayin 29 dur insaallah yarin ekleyecegim

Yorum yap

editt

Yorum yap

yazılımı göremiyorum acaba ekledinizmi

Yorum yap

welatoomm Nickli Üyeden Alıntı
                      kardes kac gundur siteye girmemistim kusura bakma yarin ayin 29 dur insaallah yarin ekleyecegim

yukarıda edit diye birşey yazıyor fakat yazılımı göremedim

Yorum yap

yardımlarınız için çok teşekkür ederiz.cihaz servise gönderilmiştir.konu kapatılabilir.

Yorum yap

yazılımı göremiyorum acaba ekledinizmi
                          ekleyemedim kusura bakma beceremedim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X