• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

D-Smart SD MAXI paket uydu alıcısı üyelik devretme

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• D-Smart SD MAXI paket uydu alıcısı üyelik devretme

D-Smart SD MAXI paket uydu alıcısı üyelik devretme ile bedava verilecektir.Lütfen bedavanın altında bi bit yeniği aramayın.Aylık ücreti 19 TL olup yan oda kampanyası ile alınmıştır.Yaklaşık olarak 4-5 ay geçti ancak ben ödeyemez oldum 2 tane d-smartı.Başkasına bedava devretmek istiyorum.Almak isteyenlere kargo ücreti alıcıya aittir.Özelden PM bekliyorum.Devretme işlemi bizzat benim tarafımdan sağlanacaktır.Sağlandıktan hemen aynı saat içerisinde kargoya verilecektir.
    150 CM Parabol-Goldmaster LNB-Powerjack 18'' Hareket Kolu-MOTOSAT Pozisyoner-Next MiniX HD Blue-TOSHIBA 32LV833G LCD TV
    MALİK SAATÇI

[/I][/B]
    Keman hakkında bilgiler için:

Günceldir.
    150 CM Parabol-Goldmaster LNB-Powerjack 18'' Hareket Kolu-MOTOSAT Pozisyoner-Next MiniX HD Blue-TOSHIBA 32LV833G LCD TV
    MALİK SAATÇI

[/I][/B]

Yorum yap

D-Smart Next SD cihaz.Cihaz parası almıyacam. D-Smart HD cihazı kullandığım için yan oda ile almıştım bunu.Durumum yetmedi ikisini ödeyeyim.HD kullanıyorum.Asla satmam onu.Ama bu SD cihazı garanti belgesi ve her şeyi ile alacak kişiye devredilecektir.Kargo bedeli alıcıya ait olup devretme işlemi benim tarafımdan yapılacaktır.Cihaz tamamen çok temiz kullanılmış olup zaten yan odada olduğu için tozlanmamıştır bile.Arada çocuklar Smart çocuk kanalını izliyorlardı.Hanımda dizileri izliyordu.Ödeyemediğimden ayda 18 TL yi cihazı devretmeyi düşünüyorum.Almak isteyenler lütfen acele yazsın.Bugün faturayı yatırdım.Bi daha fatura çıkmasın.Paket MAXI Pakettir.Bütün SPor kanalları ve belgesel Film(Sinema TVler hariç) kanalları full açıktır.Sadece HD değildir.
      MALİK SAATÇI

[/I][/B]

Yorum yap

Alım - Satım Kuralları :

9- Bir malın satışı ile ilgili açılan konulara, üyeler tarafından 3 ay içerisinde herhangi bir teklif sunulmazsa veya satış işlemi gerçekleşmezse konu yöneticiler tarafından kapatılır.

Konu Kapatılmıştır.
        [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
        www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X