• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-2000 Dobratech VVEC20.99 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE-2000 Dobratech VVEC20.99 Yazılımı

Next YE-2000 Dobratech Bootloader B04.42
    * Her defasında Bootloader güncellenmesi gerekmez. Eğer Bootloader eski ise güncelleyin. Cihaz ilk açılışta ön panelinde yazar. Örneğin: B04.11, B04.18, B04.19, B04.21, B04.26 yada B04.30 gibi.

USB ile yükleme talimatı:
    - Dosyayı zipten çıkartıp USB belleğinizin ana dizinine kopyalayın.
    - USB`yi cihazınıza takın.
    - Cihazın elektrik fişini çekin.
    - Cihazın ön panelindeki Kanal- (Aşağı) tuşuna basılı şekilde elektrik fişini takın.
    - Cihaz ön panelinde DNLD WAIT.. yazana kadar bekleyin.
    - Cihaz ön panelinde OK, REBOOT yazdıktan sonra USB`yi çıkartın ve cihazın fişini çıkartıp yeniden takın.
    - Bootloader güncellenmiştir.
    - Cihaz fişe takıldığında B04.42 yazar.

Next YE-2000 Dobratech AllinOne VVEC020.99 Yazılımı
    - CCcamd iyileştirmeler yapıldı.
    -- Kanal geçişleri hızlandırıldı.

- Kart okuyucuda iyileştirme ve düzeltmeler yapıldı.
    -- Seca Mediaguard kartlarda aktivasyon sorunu düzeltildi.
    -- NDS Sky UK kartları okuma düzenlendi.
    -- NDS Gold kart(FTA)ları okuma desteği eklendi.
    -- Conax kart okuma bilgileri düzeltildi.
    -- Irdeto Skylink kart desteği eklendi.
    -- TNT Sat Aes *** girişi eklendi.

USB ile yükleme talimatı:
    - Dosyayı zipten çıkartıp USB belleğinizin ana dizinine kopyalayın.
    - USB`yi cihazınıza takın.
    - Cihazın elektrik fişini çekin.
    - Cihazın ön panelindeki EXIT tuşuna basılı şekilde elektrik fişini takın.
    - Cihaz ön panelinde DNLD WAIT.. yazana kadar bekleyin.
    - Cihaz ön panelinde OK, REBOOT yazdıktan sonra USB`yi çıkartın ve cihazın fişini çıkartıp yeniden takın.
    - Yazılım güncellenmiştir.

@doktor'a teşekkürler.

Yazılımda emeği geçenlere ve bize ulaşmasını sağlayanlara teşekkür.
    NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

yazılımı yükleyen var mı arkadaşlar ne gibi değişiklikler olmuş ve gerçekten istenilen seviyeye gelmiş mi ?

Yorum yap

gemegi geçen tüm arkadaşlar teşekkürler

Yorum yap

yukselsel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          yazılımı yükleyen var mı arkadaşlar ne gibi değişiklikler olmuş ve gerçekten istenilen seviyeye gelmiş mi ?
          en üst bölümde detaylı bir şekilde dijiyum usta belirtmiş zaten bence bir göz atın...kanal geçiş hızı artırılmış ccamda düzenlemeler yapılmış. kart okuyucusunda düzenlemeler yapılmış.

Yorum yap

sormak yerini yazilimi yükleyip sorunlari yazarsa daha faydali olursun

Yorum yap

collo1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              sormak yerini yazilimi yükleyip sorunlari yazarsa daha faydali olursun
              arkadaşım biz sabahtan akşam 22:00 kadar çalışıyoruz eve gelmem 23:00 buluyor o saatten sonra kalkıp sorunlu cihazla uğraşamam bu yüzden sordum. bizim burası türkiye sizin gibi fazla zamanımız olmuyor. eğer iyi bir yazılımsa zaman ayırmaya değer bu yüzden soruyorum ve şuanda işyerindeyim.

Saygılar arkadaşım...

Yorum yap

arkadaşım biz sabahtan akşam 22:00 kadar çalışıyoruz eve gelmem 23:00 buluyor o saatten sonra kalkıp sorunlu cihazla uğraşamam bu yüzden sordum. bizim burası türkiye sizin gibi fazla zamanımız olmuyor. eğer iyi bir yazılımsa zaman ayırmaya değer bu yüzden soruyorum ve şuanda işyerindeyim.

Saygılar arkadaşım...
                sabah 06:00 aksam 23:30 benim de fazla zamanim yoko aksama kadar calisiyorum yine de 5 dakki kani almaz yazilimi yüklemen sorunlu cihazla ugrasmam yazmis sin ama hallen kullaniyorsun.

Yorum yap

collo1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  sabah 06:00 aksam 23:30 benim de fazla zamanim yoko aksama kadar calisiyorum yine de 5 dakki kani almaz yazilimi yüklemen sorunlu cihazla ugrasmam yazmis sin ama hallen kullaniyorsun.

Saygılar arkadaşım...

Gereksiz yere kimse kimseyle polemiğe girmesin arkadaşlar.

Yorum yap

yazilim icin tesekkurler...

Yorum yap

goruntu problemi

Degerli ustalar; Aztv Azerbaycan kanalina gecmek istedigim zaman goruntu alamyorum ama ses var...kanali silip bi daha arattim ...hani pid sorunu olur diye...hayir problem devam ediyor.hatta video systemini PAL,SECAM,NTSC ... ve digerleri olarak degistim sorun devam ediyor.eski alici dan kanali takib ettim belki sorun benden degil diye ama eski alicim da goruntu var.
                      yardimci olursaniz cok sevinirim.
                      tsk.

Yorum yap

hocam yazdigim sorunu tasimissin ,yazilimi guncelledim ama yine ayni sorun devam ediyor...

Yorum yap

Akinci1 Nickli Üyeden Alıntı
                          hocam yazdigim sorunu tasimissin ,yazilimi guncelledim ama yine ayni sorun devam ediyor...
                          Cihazını fabrika ayarlarına döndür uyduyu yeni baştan tarat kanaldaki görüntü sorunu düzelir.Bende normal olarak ses ve görüntü çıkıyor...
                          Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

Merhabalar yazılım çok fark getirmiş.Cccamd de çok farklılaşma bulunmakta.Yalnız HD kanalların bazılarında ses sorunu bulunmaktadır.Herşeye rağmen güzel.Emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.

Yorum yap

Yeni yazılım yükledikten sonra birde kanalları ve uyduları düzenleyim dedim.Öncelikle kanal listelerimi sildim.Aç-kapa yaptıktan sonra uydu cihazının ekranında "NO CHANNEL" yazıyor ve hiçbir şey yapamıyorum kumanda tepki göstermiyor görüntüde yok.Lütfen yardımcı olur musunuz?Sonsuz teşekkürler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X