• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Machina 3d usb flash bellek ve sd kart kapasitesi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Machina 3d usb flash bellek ve sd kart kapasitesi

Arkadaşlar cihazın usb flash bellek ve sd kart kullanımında sınırı var mı? Yani 64 veya 128gb lık kapasitedeki bellekleri kullanıp bunlar üzerine (ext3 formatla) kayıt yapıp, time shift özelliğini kullanabilir miyiz?

BlackB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar cihazın usb flash bellek ve sd kart kullanımında sınırı var mı? Yani 64 veya 128gb lık kapasitedeki bellekleri kullanıp bunlar üzerine (ext3 formatla) kayıt yapıp, time shift özelliğini kullanabilir miyiz?
    Selamlare USB bellek olarak 32 GB denendiğini ve SORUNSUZ olarak çalıştığını yazanlar vardır...USB nin 64 yada 128 GB olsada bir sıkıntı yaratacağını sanmıyorum...MİCRO SD olarak ben 1GB olanı öylesine TEST için kullanmaktayım.TİMESHİFT olayını ise ihtiyaç duymadığım için hiç denemedim fakat NORMAL kayıtlar MÜKEMMEL çalışıyor.
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X