• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV 12.06.09 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Menü-Girişler-Cas gir en üstte emu'yu kapalı olarak seç ve kaydet emu kapanmış olur
    VU+ Duo Twin Linux HDTV...

Yorum yap

okey işlem tamam şimdi cccamd server daha güzel çalışıyor
      2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

Yazılımla İlgili Genel Değerlendirmeler

1.Öncelikle cccam diğer yazılıma göre daha iyi çalışıyor ancak takılmalar durmalar ve bağlantı kopukluğu oluyor ama diğer yazılımdan daha iyi olduğu kesin

2.Aynı anda 2 tane c line çalışmıyor biri devre dışı kalıyor bu önemli bir eksiklik

3.Cccam test yazılımı olmasına rağmen beklediğimden daha iyi sonuç aldım diğer yazılıma göre ama eksikler çok yapılması gereken baya şeyler var

4.Cccam server kullanıdığınız zaman emê'yu kapatmanızı önenirim kanallar daha seri açılıyor ve daha iyi oluyor cccam server için

5.Birde cccam server kart bilgisi görünmüyor newcamddaki gibi olsa serverdaki kartları göstermesi çok iyi olurdu

6.Kayıt özelliği sd yayınlarda çok başarılı hd yayınlarda takılmalar var bu da çok normal doktor üstadın vereceği şemadan sonra düzelir diye tahmin ediyorum

7.Cihaz aniden dondu bir kere mecburen açıp kapatınca kanallar gitti ama yedek aldığım için sorun yok mutlaka yedek alın

8.Bu yazılımda cihaz çok acayip ısınmaya başladı önce ki yazılımlara göre çok ısınıyor

Benden bu kadar Doktor üstadım bunlar benim test yazılımında tespit ettiklerim...saygılar
        VU+ Duo Twin Linux HDTV...

Yorum yap

şu andaki yazılımda cccam de hemen hemen bütün kanalları açtı hd ler dahil.yalnız donmalar çok oluyor.özellikle hd kanallarda.

Yorum yap

Epeyce cccam test server bulmaya çalıştım, ancak bulduğum da takılmalar had safhada. Boyle seyredilmesi mümküm değil.
            Kısa süre de olsa deneyebileceğim, test edebileceğim stabil bir server varsa paylaşabilirseniz sevinirim.
            Saygılar
            170 Mega Parabol motorlu sistem

Yorum yap

nikotti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              şu andaki yazılımda cccam de hemen hemen bütün kanalları açtı hd ler dahil.yalnız donmalar çok oluyor.özellikle hd kanallarda.
              sky çalıştımı polsat lar ?
              Hiremco TurBo4K

Yorum yap

benim test ettigim clienda hepsi açtı skylar-polsatlar-hdsuisse-cyfra-orange-digital +-premiere-canal sat-canal hollland-nova-tv cabo hdler dahil.mesela digital + ve novaları hızlı açıyor hdleri yavaş ve donmalı.digerlerindede çok bekliyorsunuz kanal üzerinde açılması için.zannedersem 1 aya kalmaz bu cccam düzelecek nextlerde.şu anda çok sorunlu yani.

Yorum yap

Yeni yazılımı dün yükledim, bugün cihaz tamamen kilitlendi cihazı arka düğmeden kapatıp açtım, bu kez CCAM bilgilerim yok oldu. yedeği geri çağırdım fakat CCAm bilgileri yedekle geri gelmedi maalesef ( bu arada bunuda öğrenmiş oldum) ... Tüm bilgileri tekrardan girdim..

Ustalara duyurulur..

Yorum yap

teşekkürler ellerine saglık..

Yorum yap

Ne diyeyim, çok sağolun, arkanızdayız, destekçiniz, sizin değerinizi anlamayanları önemsemeyin lütfen, tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkürler, çok sağolun.

Yorum yap

emegine saglık calışmalarınızın devamını dilerim kolay gelsin

Yorum yap

Emeği geçenlere çok teşekkür ederim, ama cccam için deneme server bilgisine ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz, saygılarımla...

Yorum yap

Arkadaşlar son yazılımı attıkdan sonra hd kanallar açılmaz oldu, sadece ses geliyor görüntü, yok, şifresiz hd yayınlar bile, sorunu nasıl çözebilirim

Yorum yap

Emeği geçenlere teşekkürler.

Yorum yap

emegi gecen herkese tesekürler!!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X