• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TS ve PS kayıt formatı Hk.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• TS ve PS kayıt formatı Hk.

Cihazın kullanma kılavuzunda kayıt formatını TS seçerseniz bilgisayarda izleyemezsiniz, sadece cihazda oynatabilirsiniz PS olarak seçerseniz bilgisayarda da izleyebilirsiniz diyor. Kayıt ayarlarına girdiğimde seçeneklerde en altta bulunan kayıt modu aktif hale gelmiyor ve ts seçeneği değiştirilemiyor. TS veya PS modu seçeneği nereden değiştiriliyor.
    Saygılarımla.......................

Gom player, KM player vs. türü video oynatıcılarla .ts formatını da izleyebilirsiniz. Netten araştırın bulursunuz.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Gom player, KM player vs. türü video oynatıcılarla .ts formatını da izleyebilirsiniz. Netten araştırın bulursunuz.
      İkisini de denedim açılmıyor.
      2000HDTV de yaptığım kayıtları Media Player Clasic te gayet sorunsuz açıyorum fakat 18000HD+ de yaptığım kayıtlar onunla da açılmıyor.

Yorum yap

Konu ile ilgili tecrübelerim aşağıdaki forum sayfasındadır...................

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=60505

Yorum yap

sevgili üstalar,
          18500 plus un disk menüsünde sadce müzik seçeneği geliyor. cihaz ts kayıt yaparken,örneğin drem800 ile yaptığım ts görüntüleri hiç görmüyor. 500 gb harici usb 3.0 taktım ,disk boyutu var ancak diski okumuyor. youtube eklentisinden bahs ediliyor yeni yazılımda, ben göremedim?

Yorum yap

sorunumu çözdüm.bazı arkadaşlara yararıolur diye paylaşiyorum.

play tuşuna basınca çıkan ekranda sıfır tuşuna her basıldığında seçenekler değişiyor.

Yorum yap

arkasim ben menude boyle bir sey bulamadim yardim edarmisin ajaba?

Yorum yap

nereden ts va ps kaydemeni degisebilarim?

Yorum yap

TS veya PS modu seçeneği yoktor

Yorum yap

re

moni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Cihazın kullanma kılavuzunda kayıt formatını TS seçerseniz bilgisayarda izleyemezsiniz, sadece cihazda oynatabilirsiniz PS olarak seçerseniz bilgisayarda da izleyebilirsiniz diyor. Kayıt ayarlarına girdiğimde seçeneklerde en altta bulunan kayıt modu aktif hale gelmiyor ve ts seçeneği değiştirilemiyor. TS veya PS modu seçeneği nereden değiştiriliyor.
                    Saygılarımla.......................
                    cihaz üzerinden izliceksiniz pc de izlenmiyor cihazin işlemcisi desteklemememtedir bilginiz olsun normal kanal usb ts degil super pluslar ts formatına uyumlu kaıt yapıyor eger kaydetigniz kanal şifreli ise cihazın üzerinden seyrediliyor bilginiz olun bende daha önce kullandım bu cihazdan ok

Yorum yap

hd kanalardan kayıt yaptınızda pc de seyredebilirsiniz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X