• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Usbli Seri 5.2.2008 Tps Auto Yazılımları İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• --------------------------------------------------------------------------------

elinize sağlık,yazılımda emeği geçen herkese çok teşekkürler
    Saga ceviriyorum dogu sola ceviriyorum bati türkiyede almanci burda yabanci benim hobim bu antenci.:helal:

Yorum yap

• next 7500 cı içinde 4 gözle bende bekliyorum....Ya sizin yapamadığınız bişey varmı

Yorum yap

• yıldırım58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        arkadaşlar ben bunu anlamadım yazılımdan sonra cihazın save edip reboot olmasını bekleyin ne demek
        Yazılım yüklenmesi bitip, cihazın ekranında SAVE yazmasını bekleyin anlamında.

Yorum yap

• hayalat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          sayın hocam belki ben yapamadım.usb ye yapılan kayıtları silemedim.sil (AV) tuşu yazıyor.ama ben yapamadım.şimdiden teşekkürler.
          Bu tuşla sileceksiniz.

Yorum yap

• O ellerin dert görmesin.

Yorum yap

• ellerine sağlık mach hocam

Yorum yap

• emeğine sağlık üstad

Yorum yap

• Konunun tamamını okuyamadım ama sanırım auto yine yeşil+ok tuşlarıyla oluyor.

Yorum yap

• digitek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Konunun tamamını okuyamadım ama sanırım auto yine yeşil+ok tuşlarıyla oluyor.
                    Evet aynen öyle olacak...
                    Forum Kuralları

Yorum yap

• Sayın ustalar
                      Yine biz next super plus kullanıcılarını ihya ettiniz
                      Saygılar

Yorum yap

• tasarım ustad cx lere kart taktıgımızda sinyal de belirgin bir sekilde düşme oluyor istersen sende bir dene olayı görürsün
                        Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

• hocam ellerine saglık yeni yazılım icin yalnız bir problem var yaklaşık 1 saat seyrettekten sonra ok tuşuna bastıgım zaman kanal liste boş ama kücük karede görüntü vardı acıp kapattım sonra kanal liste gözüktü bilgi vereyım dedim kanallar yeni yazılımda silinmedi

Yorum yap

• Teşekkürler....durmak yok......Eyvalah

Yorum yap

• serkanadp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              hocam bu ne hız şimdiden ellerinize sağlık...
                              sağol hocam siz olmasaydınız ne yapabilirdik eksik etmessın

Yorum yap

• slm ıspartadan vi-ra-tel elektronik bu hıza yetişilmez allah nazardan muhafaza buyursun siz bu alemde bir. bir siniz bizlerede bilgi verdiginiz için çok teşk ler sayın uzman profesrlerim.çok istifade ediyorum hiç sorun yaşamıyorum size minnettarım süpersiniz vesselam .

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X