• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 ci Atv+ Orf

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 9000 ci Atv+ Orf

sayin arkadaslar neden dosdogru yazilim yok nextler icin tüm baska dandik Rv ler icin yazilimlar var ama bunlar icin yok

14 şubat yazılımnı at seyretmeye devam

Yorum yap

hangi 14 subat yazilimi en yeni yazilim zaten yüklü

Yorum yap

menüde hen irde hem Nag da yaziyor

Yorum yap

nasıl bir yazılım arıyorsunuz ki??? 22-08-07 ve 14-02-08 yazılımları gayet güzel çalışıyorlar. sağolsun arkadaşlarımız da geliştirmeye çalışıyorlar. 10 günde bir yazılım çıkacak hali yok ya....

Yorum yap

Evet arkadaşım... Benim de başta next 9000 ci ile donma problemim oluyordu. Ama 14 şubat yazılımını yükledikten sonra sorun falan kalmadı. Üstelik NTV ve Fox Tv maçlarını da şifresiz seyredebiliyorum... Daha ne olsun...
            Hayat devam ediyor kardaş...dunkes:

Yorum yap

Arkadaslar yazilimlara diyecek birsey yok benim demek istedigim en yeni veya bir eski yazilimlarda bile yazmis oldugum bu kanallar acmiyor neden olabilir acaba cünkü hem irde hem nagr yazilimlarinda yaziyor ama niye acmiyor acaba baka bilen varmi simdiden tsk..............

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X