• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

LÜtfen Yardim !!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• LÜtfen Yardim !!!

Yeni bir uydu almak istiyorum amakarar veremedim bana yardımcı olurmusunuz gercekten kararsız kaldım.Next YE 2000CIS SUPER PLUS ilgimi cekti..

iyi makina lakin ne amaçlı kullanacaksın yasal abone kartın varmı yada modül kullanmayı düşünüyormusun...bunlara gerek yok diyorsan 2000 fta usb tam senlik

Yorum yap

yasal kart olarak lig tv alicam

Yorum yap

mükemmel cihazı kendim kulanıyorum şidetle tavsiye ediyorum next 2000cıs super
        وَلَن يُؤَخِّرَ اللَّهُ نَفْسًا إِذَا جَاء أَجَلُهَا وَاللَّهُ خَبِيرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ ALLAH CC BÜTÜN YAPTIKLARINIZDAN HABERDARDIR

Yorum yap

tsk ali kardes bende Next YE 2000CIS SUPER de yogunlastim ama bir kac arkadastan daha tavsiye istiyorum.lutfen arkadaslar bana yardimci olunuz !!!

Yorum yap

tek kelimeyle adı gibi süper cihaz tavsiye ederim

Yorum yap

çok ederim arkadaslar karar asamasina geldim sayilir..

Yorum yap

kardeş bende de Next YE 2000 CIS SUPER PLUS var harikadır.her özelliği bir başka güzel.
                İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                VU+ SOLO 2
                Popcorn Hour A-210
                TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

danny_walker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  yasal kart olarak lig tv alicam
                  lig tv alacaksan kart uydusu ile birlikte veriliyor ayrı modül vesaire olmuyor alma aşamasında olduğun uyduya gelince 2000fta usb li senin işini görür fazlasıyla HD cihazlar çıkıyor ileride tercih hakkını ileride kullanırsın

Yorum yap

arkadaslar cani gonulden cok tsk edrim hepinizden Allah razi olsun..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X