• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 8000xcam Pcm1725 Au Sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 8000xcam Pcm1725 Au Sorunu

Arkadaşlar dun aksam hzıran 2007 yedı yazılımını yukledım bır kac dk acıyor sonra kendılıgınden gıdıyor bır daha gelmıyor MUTE+YEŞİL yaptım.

RECİEVER E RESET ATTIM tekrar kanal taraması yaptım bır turlu AU yapamadım

reseti birden cok defa attım ama sorunu bır turlu cozemedım. bu konuda yardımlarınızı beklıyorum

nerdeyse au ıle tum konuları okudum ama genede cozemedım

Tps Au işlemini 10873'lü bir frekans üzerinde yaptınız umarım. Eğer böyle değilse açmaması normal.

Yorum yap

next 8000 xcam plus

rng_g Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Arkadaşlar dun aksam hzıran 2007 yedı yazılımını yukledım bır kac dk acıyor sonra kendılıgınden gıdıyor bır daha gelmıyor MUTE+YEŞİL yaptım.

reseti birden cok defa attım ama sorunu bır turlu cozemedım. bu konuda yardımlarınızı beklıyorum

Cihazı ilk açtığında usuhaia kanalı üzerinde iken MUTE+YEŞİL tuşa bas.2 veya 3 dk sonra açılır.
      Oyun bittikten sonra şah ve piyonlar aynı kutuya girer.....

Yorum yap

burda yazılanların hepsini yaptım boot 1,3 onu bıle yenıden yukledım ushua tv uzerınde yada o frekans uzerındekı yada ushua tv ıle aynı frekanstakı butun kanallar uzerınde bıle denedım mute + yesil tusların kombinezonunu olmuyor olmuyor

hatta dana onceden yedegını aldıgım kanal lıstesını yenıden yukledım bu seferde key anahtarları kayboldu hazıran 2007 ı yenıden yukledım reset attım kanalları yenıden ayarladım olmuyor olmuyor

Yorum yap

kardes bu lanet olasi 8000.xcam pmc 1725 .i firlat gitsin duvara ben aynen firlattim yeni sinini aldim ama next markasi olan hicbiseyi evime as la giremez 8000,xcam almistim ilk 2sene iyidi onusattim 8000 xcam pmc 1725 aldim oda 1 sene iyi gitti onuda sinirden parcaladim arkadasima 2ay önce 2000süperplus aldik oda hic yaramaz 8000 binler neymis üretimden kalkmista yazilim cikmiyormusta yok efedim key verilmiyormusta falan filan humax 5400z var yillara hala meydan okuyor lanet olsun nextlere

Yorum yap

maalesef aynı sorun bende de var defalarca denememe rağmen ilk 5-10 sn açılyor daha sonra açılmıyor.söylenen her şeyi yaptım.ama çözüm bulamadım.yazılanların haricinde başka bir şey varmı bilmiyorum.tasarım ustanın desteğini bekliyoruz.

Yorum yap

kardeş bende açıyor.saatlerce seyrediyorum.ushuia kanalı üzerinde iki defa mute+yeşil yap.ben de öyle açıyor

Yorum yap

asince Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                kardes bu lanet olasi 8000.xcam pmc 1725 .i firlat gitsin duvara ben aynen firlattim yeni sinini aldim ama next markasi olan hicbiseyi evime as la giremez 8000,xcam almistim ilk 2sene iyidi onusattim 8000 xcam pmc 1725 aldim oda 1 sene iyi gitti onuda sinirden parcaladim arkadasima 2ay önce 2000süperplus aldik oda hic yaramaz 8000 binler neymis üretimden kalkmista yazilim cikmiyormusta yok efedim key verilmiyormusta falan filan humax 5400z var yillara hala meydan okuyor lanet olsun nextlere
                kardeş bu ne hiddet 8000 geri topluyorlar ama 2000 laf söyletmem sende söyleyemessin anladınmı bilmem
                AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

omas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  maalesef aynı sorun bende de var defalarca denememe rağmen ilk 5-10 sn açılyor daha sonra açılmıyor.söylenen her şeyi yaptım.ama çözüm bulamadım.yazılanların haricinde başka bir şey varmı bilmiyorum.tasarım ustanın desteğini bekliyoruz.
                  bendede acıyor yazılımı atıyorum ondan sonra kendim müşteri gelene kadar seyrediyorum gayet normal ama müşteriler hic seyredemediklerini söylüyorlar ben birşey anlamadım 5 saat bile kalan cihaz oldu gayet normal acıyor
                  AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

asince Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    valla hellal olsun birkişide cıkıp savunmamış bir laf söylememiş
                    AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

8000 xcam ilk çıktığı tarihten itibaren kullanıyorum.Benim ilk digital cihazım.Bütün her şeyi onunla öğrendim,hiçbirzaman yazılım attırmaya para vermedim,forumlarda öğrendiğim herşeyi onun üzerinde uyguladım,banamısın demedi.Ufaktefek hatalar kadı kızında da olur.Uzun lafın kısası aldığıma hiçbirzaman pişman olmadım.Yazılım desteği sürdükçede onun yerine ikinci bir cihaz düşünmüyorum.Bir komşuma 8000 xcam diğerinede xcam plus aldırdım,onlarda cihazlarından memnunlar,yazılımlarını da ben atıyorum.Onlarda şu ana kadar mesele çıkarmadılar.Selamlar..
                      Çivi Bir Vuruşta Çakılmaz...

Next8000xcam-DB600Pvr Gemini 4.40 CCcam 2.1.2 MgCamd 1.35b

Yorum yap

arifkaptan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        8000 xcam ilk çıktığı tarihten itibaren kullanıyorum.Benim ilk digital cihazım.Bütün her şeyi onunla öğrendim,hiçbirzaman yazılım attırmaya para vermedim,forumlarda öğrendiğim herşeyi onun üzerinde uyguladım,banamısın demedi.Ufaktefek hatalar kadı kızında da olur.Uzun lafın kısası aldığıma hiçbirzaman pişman olmadım.Yazılım desteği sürdükçede onun yerine ikinci bir cihaz düşünmüyorum.Bir komşuma 8000 xcam diğerinede xcam plus aldırdım,onlarda cihazlarından memnunlar,yazılımlarını da ben atıyorum.Onlarda şu ana kadar mesele çıkarmadılar.Selamlar..
                        sagol demekki savunanlar da varmış :zzz::zzz::zzz:
                        AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

burda yazılanların hepsini yaptım boot 1,3 onu bıle yenıden yukledım ushua tv uzerınde yada o frekans uzerındekı yada ushua tv ıle aynı frekanstakı butun kanallar uzerınde bıle denedım mute + yesil tusların kombinezonunu olmuyor olmuyor

hatta dana onceden yedegını aldıgım kanal lıstesını yenıden yukledım bu seferde key anahtarları kayboldu hazıran 2007 ı yenıden yukledım reset attım kanalları yenıden ayarladım olmuyor olmuyor
                          8000 xcam plus ların boot terfisine ihtiyaçları yoktur ve fabrika çıkışlı olarak 2.0 versiyonuyla üretilmişlerdir.1.3 versiyonu 8000 xcam ler için olup 1.1 lerin boot terfisi için de kullanılır.selamlar.
                          Çivi Bir Vuruşta Çakılmaz...

Next8000xcam-DB600Pvr Gemini 4.40 CCcam 2.1.2 MgCamd 1.35b

Yorum yap

arifkaptan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            8000 xcam plus ların boot terfisine ihtiyaçları yoktur ve fabrika çıkışlı olarak 2.0 versiyonuyla üretilmişlerdir.1.3 versiyonu 8000 xcam ler için olup 1.1 lerin boot terfisi için de kullanılır.selamlar.
                            araştırmıyorlar arkadasım malesef okumadan herşeye kolay ulaşacaklarını sanıyorlar nesil böyle artık okumak yok herşey cok acık ama malesef okuyan yok
                            AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

arkadaslar mesajı attıktan sonra bu gune kadar okudum versıyondan da olabılır dedım ama 2.0 versiyona 1.1 veya 1.3 zaten atılmıyor bu gune kadar forumda yazılan cızılenın hepsini okudum genede sonuc yok

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X