• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Neta Nanobox bilglsayar baglantisi acil yardim

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Neta Nanobox bilglsayar baglantisi acil yardim

Neta nanobox cihaza uydudan guncelleme yazilimini yuklemek istiyorum
    sw:q1.2
    yazilim tarihi feb 25 2008
    boot v0.07nanosat sdr
    hw:65535 yaziyor
    bilglisayar baglantisi icin normal bir rs232 didi kablo arti ona takilan
    rs232 erkek onun 2.ci ucu scartin 12.ci ucuna
    3.cu ucu scartin 10.cu ucuna
    5.ci uc scartin 21.ci ucu yani saseye bagladim
    fakat troya edit v1.02 ve troya edit 1.01 programlariyla denememe ramen baglanti kurulamiyor
    yada eksik birseyler var bit rate 115200 e ayarli bende 3 com port var com1 com2 ve com3 hepsine denedim fakat baglanti kurulamiyor.diger marka cihazlarda com portlar sorunsuz calisiyorlar.cihazi ceryana takarken kumandadan birsey yapmam gerekiyor mu? cihazda servis menusunde info ve fabrika ayarlari var internette goruyorum kanal yedekleme olayi varmis yeni softlarda
    Yardimlariniz icin simdiden tesekkur ederim.
    kolay gelsin

alo1979 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neta nanobox cihaza uydudan guncelleme yazilimini yuklemek istiyorum
    sw:q1.2
    yazilim tarihi feb 25 2008
    boot v0.07nanosat sdr
    hw:65535 yaziyor
    bilglisayar baglantisi icin normal bir rs232 didi kablo arti ona takilan
    rs232 erkek onun 2.ci ucu scartin 12.ci ucuna
    3.cu ucu scartin 10.cu ucuna
    5.ci uc scartin 21.ci ucu yani saseye bagladim
    fakat troya edit v1.02 ve troya edit 1.01 programlariyla denememe ramen baglanti kurulamiyor
    yada eksik birseyler var bit rate 115200 e ayarli bende 3 com port var com1 com2 ve com3 hepsine denedim fakat baglanti kurulamiyor.diger marka cihazlarda com portlar sorunsuz calisiyorlar.cihazi ceryana takarken kumandadan birsey yapmam gerekiyor mu? cihazda servis menusunde info ve fabrika ayarlari var internette goruyorum kanal yedekleme olayi varmis yeni softlarda
    Yardimlariniz icin simdiden tesekkur ederim.
    kolay gelsin
    TROYA EDITORDE Durum Bagli degil yaziyor HER SEYI DENEMEME RAMEN internette bu konuda hic bir yerde bilgi yok.
    Netanin kendi internet sitesinde cihaz hakinda hic bilgi yok isin kotu tarafi

Yorum yap

yol gosterecek yada yardimci olabilecek biri yokmu?Turkiye disindayim.....
      SIMDIDEN TESEKKUR EDERIM

Yorum yap

alo1979 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        yol gosterecek yada yardimci olabilecek biri yokmu?Turkiye disindayim.....
        SIMDIDEN TESEKKUR EDERIM
        yanlıs yukleme programı ıle yuklemeye calısıyorsun troya 2 edit olacak senın loder troya 1 ler için http://www.neta.com.tr/arsiv.htm dan indir

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X