• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next5000 & emu key ?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next5000 & emu key ?

next 5000 ci cihaza emu key atmak yazılım yüklemekten uzun sürüyor.yaklaşık 30 dk falan emu key atmak için bekliyorum.bu normal mi
    DREAMBOX DM 500S
    CCCAM 2.1.3

Normal Degil Max 30 Sn Suruyo Bende...

Yorum yap

peki sebep ne olabilir.yazılımı ve keyleri notebook tan rs232 usb çevirici ile atıyorum acaba ayarların da falan sorun olabilirmi
      DREAMBOX DM 500S
      CCCAM 2.1.3

Yorum yap

Ne Soylesem Yalan Olur Notebook Tan Yazilim Yada Key Atmadim...

Yorum yap

evet arkadaşım kesinlikle normal değil en fazla 30 saniye ekurelin dediği gibi... Sen şimdi dicen akıl verme huzur ver ama malesef hiç başıma gelmedi benim...

Yorum yap

sorunu hala çözmüş değilm.key yükleme işlemini bi türlü tamamlayamadım 1 saat bekliyorum yine tamamlanmıyor takılıp kalıyor belli bir yerde ve ilerlemiyor yükleme işlemi.yazılım atmada sorun yok ama key yüklemede sorun oluyor.
            DREAMBOX DM 500S
            CCCAM 2.1.3

Yorum yap

dimitroyati Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              sorunu hala çözmüş değilm.key yükleme işlemini bi türlü tamamlayamadım 1 saat bekliyorum yine tamamlanmıyor takılıp kalıyor belli bir yerde ve ilerlemiyor yükleme işlemi.yazılım atmada sorun yok ama key yüklemede sorun oluyor.
              notebook eski ise yapabilir ve ayrica kullandigin usb donusturucude onemli onlardada yavaslatma olayi oluyor... bendede 1 usb donusturucu var su anda sadece 8000 lerde biraz yavas o kadar. laptoptan ise direk comporttan bile cok yavas atiyor...
              -= MARMARA UYDU TEKNOLOJiLERi MERKEZi =-

I LOVE THIS FORUM

SüperTeklif'e üye ol, sen de kazan!

KAHRAMANLAR buraya tikla...

Yorum yap

YuGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                notebook eski ise yapabilir ve ayrica kullandigin usb donusturucude onemli onlardada yavaslatma olayi oluyor... bendede 1 usb donusturucu var su anda sadece 8000 lerde biraz yavas o kadar. laptoptan ise direk comporttan bile cok yavas atiyor...

tşekkürler.sonuç olarak sorun devam ediyor ve edcek gibid e gözüküyor.saatlerce bekliyorum özellikle aes keyler eklendi ği için bekleme süresi iyice arttı.
                DREAMBOX DM 500S
                CCCAM 2.1.3

Yorum yap

bu kbn dosyasını iki veya daha fazla parçaya bölerek ayrı ayrı atabilirmiyim?
                  DREAMBOX DM 500S
                  CCCAM 2.1.3

Yorum yap

atamazsın...

Yorum yap

RS232 in veri akış hızını 115200 olarak ayarlayıp deniyebilirsin.

Yorum yap

asahin11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        RS232 in veri akış hızını 115200 olarak ayarlayıp deniyebilirsin.

denedim bütün ayarlarını maximum seviyede ayarlamama rağmen olmadı.yine de teşekkürler.
                        DREAMBOX DM 500S
                        CCCAM 2.1.3

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X