• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2007-2008 sezonunu şampiyonu GALATASARAY

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2007-2008 sezonunu şampiyonu GALATASARAY

İLK DEVRE

1.dakika Şampiyonun belirleneceği karşılaşma G.B.OFTAŞ'ın vuruşuyla başladı.Galatasaray bu maçtan bir puan alırsa 17. şampiyonluğuna ulaşacak...
    2.dakika Alİ Sami Yen'de mükemmel bir atmosfer var
    3.dakika G.B.OFTAŞ'ta Tozo sarı kart gördü... Tozo Ayhan'a yaptığı hareketten dolayı sarı kart gördü...
    5.dakika Galatasaray Barış Özbek'le mutlak gol pozisyonundan yararlanamadı Barış çaprazdan çok sert vurdu top yan ağlarla buluştu.
    9.dakika Sami Yen'de 9. dakikaya girilirken golsüz eşitlik devam ediyor. Galatasaray beraberlikte dahi mutlu sona ulaşacak.
    11.dakika Ali ceza alanına girmeye çalışıyor ama Barış araya giriyor ve tehlikeyi uzaklaştırıyor...
    13.dakika Sabri sağ kanattan çok iyi indi pasını çıkardı ama G.B.OFTAŞ defansında Orhan Şam topu kornere gönderdi
    14.dakika Galatasaray'ın kullandığı kornerde Servet'in kafa vuruşunda Recep topu son anda kornere gönderiyor
    15.dakika Galatasaray baskısını bu dakikalarda artırdı...
    18.dakika Arda'nın arapasında Orhan topu taca gönderiyor.
    19.dakika OFTAŞ geliştirdiği kontraataklarla Galatasaray kalesinde gol arıyor...
    20.dakika Galatasaray Ayhan'la hızlı çıktı pasında Hakan Şükür'ün pozisyonu ofsayt
    22.dakika Ümit Karan ceza sahasının içinde topla buluştu Cevher topu kornere gönderdi.Kullanılan kornerde Recep çıkıyor ve topu yumrukluyor.
    24.dakika Barış Özbek uzaktan çok sert vuruyor Recep parmaklarının ucuyla topu kornere çeliyor
    25.dakika Sabri'nin kullandığı kornerde Servet'in kafa vuruşu dışarı çıkıyor
    26.dakika Galatasaray'da Arda sol kanattan çok iyi indi pasını verdi ama OFTAŞ defansı pozisyonda başarılı
    29.dakika Sabri'nin sağdan kullandığı köşe vuruşunda Servet'in kafası defanstan sekiyor... Mehmet Topal vuruyor yine defanstan dönüyor
    30.dakika Ali Sami Yen'de müthiş bir sevinç var sevinci nedeni Trabzon Yattara ile Fenerbahçe karşısında 1-0 öne geçti
    33.dakika Galatasaray Ümit Karan'la mutlak gol pozisyonundan yararlanamadı Ümit kaleci Recep 'le karşı karşıya kaldı ama Ümit topu Recep'in üstüne nişanlıyor...
    36.dakika Arda sağ kanattan çok iyi iniyor çıkardığı topla Hakan Şükür buluşuyor Hakan'ın güzel vuruşuyla Galatasaray 1-0 öne geçiyor
    38.dakika Samiyen'de golden sonra büyük çoşku var. Galatasaray bulduğu bu golle şampiyonluğa bir adım daha yaklaştı...
    39.dakika Galatasaray'da Sabri'in pasında Hakan Şükür ceza sahasının içinde topla buluşuyor OFTAŞ defansının müdahalesi sonunda Hakan yerde kalıyor penaltı bekliyor ama hakem devam dedi....
    43.dakika Murat'ın pasında top taca çıkıyor... Galatasaray taç atışıyla oyuna başlayacak Numaralı tribünlerin önünden...
    45.dakika Galatasaray Hakan Balta'nın golüyle durumu 2-0 yapıyor Hakan Balta kaleyi tam cepheden gören bir noktadan o kadar sert vuruyor ki Recep'in müdahale etmesi imkansız gözüküyor

Karşılaşmanın ilk yarısı Galatasaray'ın 2-0 üstünlüğü ile tamamlandı.

İKİNCİ DEVRE

46.dakika Galatasaray'lı oyuncuların vuruşuyla ikinci devre başlıyor.Mücadeleler bu şekilde sonuçlanırsa Galatasaray 17.şampiyonluğunu kutlayacak
    47.dakika OFTAŞ ikinci devreye 2 oyuncu değişikliği yaparak başladı Kadir oyundan alınırken yerine Sandro dahil oluyor Petkovic çıktı, Yakubu girdi...
    48.dakika Orhan yerde, faul G.Birliği OFTAŞ'ın...
    49.dakika Ali'nin sağdan ortalıdığı topta Emre topu uzaklaştırıyor
    49.dakika Sabri sağdan ortaladı Hakan topu arkaya bırakıyor ama arkasında kimse yok...
    52.dakika Barış'ın sağdan ortaladığı topta OFTAŞ defansında Cevher topu uzaklaştırıyor
    53.dakika Gençlerbirliği OFTAŞ Sandro ile gole çok yaklaştı Ufuk'un sağdan ortasında Sandro'nun kafa vuruşunu Aykut çift hamlede kontrol ediyor.
    57.dakika Sandro'nun sağdan kullandığı köşe vuruşunda Hakan Balta topu uzaklaştırıyor...
    60.dakika Son yarım saate girilirken Galatasaray'ın 2-0 üstünlüğü devam ediyor
    58.dakika Gençlerbirliği OFTAŞ takımı 2.yarıdaki değişikliklerden sonra oyunun hakimiyetini eline geçirdi
    62.dakika Galatasaray'da Ümit Karan oyundan alınırken yerini Lincoln'e bırakıyor.Samiyen'de Galatasaray'da oyundan alınan Ümit Karan'a sevgi seli var...
    64.dakika Her geçen dakika Galatasaray'ı şampiyonluğa yaklaştırıyor Samiyen'de şampiyonluk nağmeleri yükseliyor
    67.dakika Barış'ın ortaladığı topta Recep iki hamlede topu kontrol ediyor
    69.dakika Galatasaray bu dakikalarda yeninden haraketlendi.Galatasaray seyircisi şampiyonluk kutlamaları için artık maçın bitiş düdüğünü bekliyor
    70.dakika Sabri'nin pasında Lincoln haraketleniyor ama top çok hızlı...
    71.dakika Lincoln OFTAŞ defansını şık haraketlerle geçti pasını Hakan'a verdi Hakan'ın ortaladığı topa ceza sahasının içinde Lincoln dokunamıyor Galatasaray Lincoln ile mutlak gol pozisyonundan yararlanamadı
    75.dakika Sandro sağ çarprazdan çok sert vurdu top az farkla auta çıktı...
    77.dakika Her iki takımda da oyuncu değişikliği Galatasaray'da Hakan Balta çıkıyor, Volkan oyunda... OFTAŞ'ta ise Ali çıkıyor, Boadu oyunda...
    79.dakika Sandro'dan bir şut daha top yine az farkla auta çıkyor.Sandro G.OFTAŞ takımını oyuna girdikten sonra hareketlendiriyor.
    80.dakika Karşılaşmada son 10 dakikaya girilirken Galatasaray'ın 2-0 üstünlüğü devam ediyor Galatasaray şampiyonluğa çok yakın....
    81.dakika Samiyen'de maçla ilgilenen kimse yok taraftarlar şampiyonluk nağmeleri atıyor...
    83.dakika Boadu soldan ceza alanına giriyor, sert vuruşu çaprazdan Aykut kornere çeliyor...
    84.dakika Servet sakatlık geçiriyor yerini Rigobert Song'a bırakacak
    86.dakika Servet oyundan alınırken yerini Rigobert Song'a bırakıyor...
    87.dakika Sabri sağ çaprazdan çok sert vurdu Recep topu son anda kornere çeliyor...
    88.dakika Galatasaray'ın şampiyonluğuna 2.dakika kaldı Galatasaray'lı yedek futbolcular kutlamalar için hazırlanıyorlar..
    90.dakika Galatasaray takımı orta alanda top çeviriyor Hakem maçı 4 dakika uzatıyor şampiyonluk kutlamaları için son 4 dakika...
    90+2.dakika Galatasaray Hakan'la 3. gole çok yaklaştı Hakan'ın vuruşunda top direği sıyırarak auta çıkyor...
    90+3dakika Ayhan penaltı noktasından topu direğe nişanlıyor.

Son düdük çalıyor 2007-2008 sezonu şampiyonu Galatasaray

tumspor

:bravo: :helal: :efferin::efferin::efferin:

Tüm galatasaraylılara hayırlı olsun sonuna kadar hakettiler hepsine helal olsun... :helal:

Yorum yap

Galatasaray'ı ve camiasını sağduyu ile tebrik eden Fenerbahçe'lilere çok teşekkürler.

Diğer bazı forumlara baktım da, ezeli rekabet forumlarda yerini olgun mesajlara bırakmaya başlamış. Bu beni çok mutlu ediyor, ben de duygularımdan tavizler vereceğim bundan böyle. Anlayış ve hoşgörü futbol dünyasına mutlaka olumlu katkı sağlayacaktır. Bunun böyle devam etmesini istiyorum. Galatasaray'ı ve camiasını sağduyu ile tebrik eden ve edecek olan Fenerbahçe'lilere ayrıca çok teşekkürler...

Şampiyonluğumuz Ulusumuza hayırlı olsun...
      Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
      Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

2007/2008 Sezonu Şampiyonluğu, Tüm Galatasaray Camiasına Hayırlı Olsun.!!

Yorum yap

2007/2008 yilinin sampiyonlugu tüm aslanlara hayirli olsun

Yorum yap

2007/2008 Sezonu Şampiyonluğu,Tüm Galatasaray Camiasına Hayırlı Olsun.

Yorum yap

uyuyan dev sessizce uyandı herkes şaşırdı fener baka kaldı acaba son macta alabiliz dendi ama şampiyonun adı galatasaraydı tebriklrer tüm cimbom lulara teşekkürler

Yorum yap

Tüm Galatasaray'lilari tebrik ederim.
                :::::::: Fenerbahceli olmak ayricaliktir ::::::::

Yorum yap

bir fb li olarak tüm gs lıları tebrik ediyorum şampiyonluğünuzu kutluyorum
                  Cevizin kabuğunu kırıp özüne inmeyenler,
                  Cevizin hepsini kabuk zanneder

Yorum yap

Tebrikler Galatasaray guzel bir rekabet oldu ve hak eden kazandi.

Yorum yap

ne bir teknik direktör var ne bir yıldız futbolcu var ne 8-10 tane birezilyalı var
                      sadece bravo diyorum türkiyede türkler şampiyon olur

Yorum yap

sonesmer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        ne bir teknik direktör var ne bir yıldız futbolcu var ne 8-10 tane birezilyalı var
                        sadece bravo diyorum türkiyede türkler şampiyon olur
                        Ben 38 haftada Galatasarayin sadece Turkler ile oynadigini bilmiyordum.Hele o Fenerbahce macinda gol atan esmer vatandasimizin nezamandan beri Turk sayildigini merak ediyorum.Ayrica teknik direktoru olmayan Galatasarayin sezonun buyuk bir bolumunde Kalli denen birine niye o kadar para verdigini de merak ediyorum.Yoksa ligler artik tek mac usulune goremi yapiliyor.Belki de amac ortaligi kizistirmak.:no:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X