• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

12.04.2012 NEXT MiniX HD için MiniX HD KANAL EDITORU

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 12.04.2012 NEXT MiniX HD için MiniX HD KANAL EDITORU

Bu editör sadece 3601 & 3606 işlemcisine sahip olan ürünlerde kullanılabilir.Farklı ürünlerde çalışmayacaktır.
    NEXT YE-20000HD & YE-18500HD+Plus & YE-18000HD CX & MiniX HD ürünlerde kullanılabilir.
    Eklenen Dosyalar

işte beklediğim program çok teşekkürler.

Yorum yap

Emek ve paylaşımınız için teşekkürler.

Yorum yap

paylaşım için çok teşekkürler

Yorum yap

Arkadaşlar kanal editörü bu işemi yarıyor benim anladığın konu buda bu editörle isteyen kanalları bilgisayar üzerinden sıralar düzenler isteyen cihaz üzerinden sıralar ve düzenler...

Bu ürünleri satan satıcılar birden fazla ürün varsa elinde bir tanesinin kanal listesini düzenler usb belleğe yedekler ve diğer elinde kaç minix hd varsa onlara yükler...

Yorum yap

Teşekkür eden arkadaşlar, en son yazılımı atıp kanal yedeklemesini yapıp yani channels.udb dosyasını oluşturup onu da bu editörde açtınız mı?

Açan varsa udb dosyasını görmeyen bu editörle nasıl açtılar?

Şurada yazdığımdan farklı bir yöntem var mı?
            http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=60800

Yorum yap

benim cihaz iyice problem çıkartmaya başladı serverde free sharere hiç çalışmadığı gibi diğer serverlerde bir kanalı 3-4 saniye gösterip kopuyor bir daha bağlanmıyor.
              ayrıca kanal yadeklemesini tam bitirmeden alel acele bir defa yedekledim ve yükledim ondan sonra aldığım yedeklerin hiç birisini yüklendi görünmesine rağmen yükleyemedim.

ayrıca motor bölümü çözüldü diye sevinirken malesef hatalı çıktı cihazı ister stantby dan ister elektirikten kapatıp açtığında yine sinyal gelmiyor ancak sabite alırsan tekrar geliyor.geldikten sonra tekrar motor bölümü açıp diger uyduya gidersen sinyal var.ama posizyon ayarlayacaksan sinyal hiç yok

kanal sıralamada eğer ön sıralardan işaretleyip arkalarda bir yere yerleştireceksen işaretlediğin sayı kadar daha öne atıyor bu durum önceki yazılımlardada mevcuttu.

uydu taramalarında aşırı derecede yavaşlama var kanalları adeta tek tek sayarak çıkarıyor hele (kör tarama dediğimiz) oto tarama dahada yavaş

bu yazdıklarım sadece benim cihazdamı oluyor yoksa motorlu kullanıcılardada aynı aksaklıklar varmı? merak ediyorum iyice bu konuları test eden arkadaşlar sonuçlarını paylaşırlarsa bilgi sahibi oluruz eger sorun benim cihazdaysa servise götürmem gerekecek bu yüzden bilgilenmek zorundayım.
              BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
              ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

uyducubaba problemini çözmüşsün, hayırlı olsun

Buradaki esas konuyla ilgili değerli görüşler de yazılırsa seviniriz...

Yorum yap

Kanal editörü kondu da nasıl yapılacağı konusunda bilgi verebilecek biri yok mu? Yeni yazılımla Kanal yedeklemesi yaptımızı bu editör ile açamıyoruz. Ya da Nasıl açıyoruz? Bu kadar kanal var, yardımınız için şimdiden teşekkürler

Yorum yap

Evet, konuyu açan sampiyon üstaddan açıklama bekliyoruz...

Yorum yap

baymantik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Evet, konuyu açan sampiyon üstaddan açıklama bekliyoruz...
                      free server olayını halettikte şu kanal yedeği başıma dert açtı 40 uyduyla uğraşıyorum günlerimi alıyor bir çokı uyduyu tarattım sıralama falan yapmadan ne olur ne olmaz diye acele bir yedek alıp denedim yükleme gerçekleşti ama yapılacak çok daha iş vardı onlarında en az yarıssını hallettim ilk yedekten daha kapsamlı diye tekrar yedek aldım ama ilk yedekten sonra aldığım yedeklerden hiç biri yüklenmedi. şu editör olayıda açıklamalı bir anlatıma kavuşmadığından onuda uygulayamıyoruz ne olacak bilmiyorum yarım yamalak yedekle kala kaldım sadece onu yüklüyor
                      BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
                      ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

csat server problemi

merhaba arkadaslar yeni next minix hd aldim benim bir serverim var son yazilimi attim ve csat kanallarinda takilma oluyor diger kanallarda olmuyor neden acaba bir de dobratech cihazim var onda cccam cok stabil calisiyor cevap icin tesekkurler

Yorum yap

maho5050 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          merhaba arkadaslar yeni next minix hd aldim benim bir serverim var son yazilimi attim ve csat kanallarinda takilma oluyor diger kanallarda olmuyor neden acaba bir de dobratech cihazim var onda cccam cok stabil calisiyor cevap icin tesekkurler
                          Emuyu kapatıp öyle deneyin, belki çakışma oluyordur.
                          [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                          www.next.com.tr

Yorum yap

Konu kanal editörü ama kanal editörü haricinde herşey cevap veriliyor! Allah aşkını bu ediötürü yayınladınız da nasıl kullanıldığını anlatacakmısınız? Yüzlerce kanal var ayarlanacak. Yenilik olarak sulunuyor ama kullanımını hiç kimse bilmiyor. Hatta yeni versiyon ile alınan kanal yedeğinin uzantısını desteklemiyor. Yeni editörö güvenip yeni versiyonu yükledik. Ama tam hayal kırıklığı!

Yorum yap

setko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Konu kanal editörü ama kanal editörü haricinde herşey cevap veriliyor! Allah aşkını bu ediötürü yayınladınız da nasıl kullanıldığını anlatacakmısınız? Yüzlerce kanal var ayarlanacak. Yenilik olarak sulunuyor ama kullanımını hiç kimse bilmiyor. Hatta yeni versiyon ile alınan kanal yedeğinin uzantısını desteklemiyor. Yeni editörö güvenip yeni versiyonu yükledik. Ama tam hayal kırıklığı!
                              Kardeş ilk sayfadaki mesajıma bak.
                              USB den güncelleme menüsünden yedeklediğin DumpFile.abs dosyasını editörde açıp düzenleyebilirsin.
                              Önceki yazılımlardan yedeklediğim bu dosyayı şimdiki yazılım üstüne atarak eski kanal listemi tekrar yüklemiş oldum.
                              Takıldığın bir şey olursa yardımcı olmaya çalışırım...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X