• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi Irdeto2 Nilesat Yazılımları İle İlgili Görüşler

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Sayın Mach1 hocamın çalışmalarına canı yürekten katılıyor ve kanal izleme ve aynı anda kayıt olayını merakla bekliyorum.
    Saygılar ve Selamlar...
    HER ŞEYİN BİR YERİ VARDIR, HER ŞEY YERİNDE OLMALIDIR.

Yorum yap

• polsatlar yok
      multiler yok
      tps ler açık
      nazar değdi arkadaşlar

Yorum yap

• polsatlar açık
        tps ler açık
        multiler kapalı
        11662 frekansında sinyal seviyesi 10
        cihazınızla oynamayın multilerde sorun var
        yanlız 13/08/2007 yazılımını sildim 10/08/2007 yazılımını yüledim
        saygılar

Yorum yap

• uSb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          polsatlar açık
          tps ler açık
          multiler kapalı
          11662 frekansında sinyal seviyesi 10
          cihazınızla oynamayın multilerde sorun var
          yanlız 13/08/2007 yazılımını sildim 10/08/2007 yazılımını yüledim
          saygılar
          Arkadaşım şuan itibariyle açık multiler.

Yorum yap

• önemli

:trts:ön izleme olmalı zamanlı kayıt olmalı xvıd kodek olmalı avi codek olmalı dat codek olmalı

Yorum yap

• mpeg codec iyi olur çok iyide olur yada xvid de fena olmaz

Yorum yap

• yurek_m Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                :trts:ön izleme olmalı zamanlı kayıt olmalı xvıd kodek olmalı avi codek olmalı dat codek olmalı
                Hehe emri vaki gibi sıralamışsınız.

Yorum yap

• bir matematik işlemi için hesap makinesini açmıştım. Yanlışlıkla " 5)( " yaptıktan sonra " = "e bastım. cihaz sapıtmaya başladı. kendi kendini resetledi. açıldıktan sonra birde " )( " denedim bu seferde cihaz kendini kilitledi. yanlışlıkla bir bug buldum galiba. Yoksa sadece benim cihazdamı sorun var. Bunu deneyip bilgi verirseniz sevinirim.

Ayrıca şu görüntü + kayıt olayını ramazana kadar bitirilirse çok makbule geçecek. Güzel sohbetleri,ilahileri kayıt etme fırsatı bulabileceğiz. Şimdiden emeği geçen arkadaşlardan Allah razı olsun...selametle...

Yorum yap

• süper42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Arkadaşım şuan itibariyle açık multiler.
                    evette gece 03 te kapalıydı 57-60 olan sinyal seviyesi 10 du sabah birden yükseldi eski sinyalide geçti şimdi 65-67 oldu birde 13/08/2007 yazılmı vardı cihazda 10/08/2007 yazılımını yükledim cihaza polsatlar geri geldi
                    yanlız anlamadığım önceden olmayan birşeyle karşılaştım verilen yazılımlarda eskime niteligi var yazılım forumda durunca eskimiş renkler soluk bütün uydularda şunu ögrendim yazılım çıkınca 2 veya 3 gün içinde cihaza atmak gerekiyor 3 gün sonunda yazılım bozuluyor demekki
                    saygılar arkadaşlar

Yorum yap

• uSb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      evette gece 03 te kapalıydı 57-60 olan sinyal seviyesi 10 du sabah birden yükseldi eski sinyalide geçti şimdi 65-67 oldu birde 13/08/2007 yazılmı vardı cihazda 10/08/2007 yazılımını yükledim cihaza polsatlar geri geldi
                      yanlız anlamadığım önceden olmayan birşeyle karşılaştım verilen yazılımlarda eskime niteligi var yazılım forumda durunca eskimiş renkler soluk bütün uydularda şunu ögrendim yazılım çıkınca 2 veya 3 gün içinde cihaza atmak gerekiyor 3 gün sonunda yazılım bozuluyor demekki
                      saygılar arkadaşlar
                      arkadaşım yazılımın bozulmasıda ne demek öyle şey olurmu senin son yuklediğin 10 ağustos yazılım hatalıydı
                      oyüzden verildi 13 ağustos yazılımları ve 13 ağustos yazılımdada polsatlar ok.

Yorum yap

• sedattascı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        arkadaşım yazılımın bozulmasıda ne demek öyle şey olurmu senin son yuklediğin 10 ağustos yazılım hatalıydı
                        oyüzden verildi 13 ağustos yazılımları ve 13 ağustos yazılımdada polsatlar ok.
                        sorma gece 04 kadar uğraştım 13/08/2007 yi yenidenmi atatayım nedersin

Yorum yap

• evet herşey halloldu sorunsuz ustaların dediği gibi konu kapatılmıştır
                          bütün arkadaşlara süper haberleşmeden dolayı teşekkür ederim

şu forumu sevmemin sebebi hızlı haberleşme
                          saygılar sevgiler hep böyle olma dileği ile

Yorum yap

• hocam eline sağlık bir sonraki yazılımı dört gözle bekliyorum.

Yorum yap

• necc7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              hocam eline sağlık bir sonraki yazılımı dört gözle bekliyorum.
                              recc7 gözlüğün markası ne çıkar bi bakayım sende hem 2 göz olursun

Yorum yap

• fmb07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                recc7 gözlüğün markası ne çıkar bi bakayım sende hem 2 göz olursun
                                malum yaz ayı güneş gözlüğü kullanıyorum hani ben gözlüğü çıkarmadan yazılım gelir inşallah

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X