• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Sunny Tps Ok Editli Yazilimları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Sunny Tps Ok Editli Yazilimları

Yazılımları kup 230 ile yükleyin multi 7 üzerinde bekleyin...

Sunny 22 Eylül TPS Ok Orjinal Menülü Yazılımları (tps ok fix cw yoktur).
    ..

yazılımlar için @snopyy tşk...
    Forum Kuralları

yazılımlar yenilendi...
    Forum Kuralları

Yorum yap

arkadaslar yazilimlar atilinca kesintisiz multileri seyredebiliyoruzmu yazilim attiran varmis karakoyde ;kesintisiz seyrediyormus acaba karakoyde nerede programi attirmis bilen varmi acaba; ayrica fullx modulde var ne yapabilirim simdiden tesekkurler yardimlariniz icin

Yorum yap

emeği geçen herkese teşekkürler...

Yorum yap

karara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          arkadaslar yazilimlar atilinca kesintisiz multileri seyredebiliyoruzmu yazilim attiran varmis karakoyde ;kesintisiz seyrediyormus acaba karakoyde nerede programi attirmis bilen varmi acaba; ayrica fullx modulde var ne yapabilirim simdiden tesekkurler yardimlariniz icin
          modüle sex view xxx kanalı için yazılım yükletebilirsiniz...

Yorum yap

karara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            emulu cihazlar için şu an tps au yazılımı yoktur,birkaç günlük editlenmiş yazılımlar vardır sadece,modülünüz içinse uygun yazılım ile s.view xxx kanalını syretme imkanınız vardır...
            Forum Kuralları

Yorum yap

bazen kesinti oluyor

Yorum yap

server değişikliği nedeniyle yazılımlar silinmişti,yazılımlar tekrar yenilendi...
                Forum Kuralları

Yorum yap

şu an açmıyor bilginize

Yorum yap

8 eylüle kadar eklenen aeslerle acar bu yazılımlar. yenisi gelince foruma alınacaktır

Yorum yap

yazılımlar yenilendi...
                      Forum Kuralları

Yorum yap

yazılımlar yenilendi...
                        Forum Kuralları

Yorum yap

tesekkurler devamını bekleriz

Yorum yap

denedim açmıyor bilgilerinize

Yorum yap

arkadaslar bu son yazılımı yukledikten sonra kanallarda donmalar oluyor.özellikle12652 frekansındakı kanal d paketinde ve daha bir cok kanalda ..acaba sorun bendemı dedim baska recever taktım bu yazılım yuklu olmuyan onda o sorunlar yok .komple reset attım .loaderi değiştirdim .sonrasında ne yaptımsa duzelmıyor.ama bu yazılım atılmayan hiç bir resiverde bu sorun yok .belkı bende sorun vardır .sayet bu yazılımla elinizde çalısan bir reciver varsa sistem bilgisindeki bilgileri bana yazabilirmisiniz.birde rf cıkısı yok tv ye av den izleniyor ama rf den cıkıs vermıyor..bilginize ...
                              ÇANAKKALE

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X