• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

8000'lerin Tuneri 2000'lerden ZAYIF!!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 8000'lerin Tuneri 2000'lerden ZAYIF!!!

Ben bunu ummuyordum ama maalesef öyle.İki seride de Sharp Tuner kullanılmış ama 8000 signal yok derken 2000 lerde değil signal kalitesi %20 hatta %21.Sırf bunun için bir 2000XCIPlus almaya düşünüyorum.Bir diğer konuda yeni çıkacak SuperPlus'larda bu durum nasıl olacak.Saygılarla
    dreambox 500S = 2x1
    8'li DiSeqC ve 4'lü DiSeqC
    42'39'E-95cm Offset 2x4'lü Next 0,3db
    19'16'13'5'E-100cm Offset 2x4'lü Next 0,3db,2x4'lü İnverto 0,4db
    7'9'E-95cm Offset next 0,3db,İnverto 0,4db
    1'W-98cm Offset 4'lü İnverto 0,4db
    RG 6/U-6 F,75 Ohm-RG-PVC-Cu Birtaş Coaxial Kablo
    Aynı anda 9 uydu (8+1),Avcılar/İSTANBUL!!!
    "facta non verba" dunkes:

Firma farkı var arkadasım?Yani kore deki demek istiyorum?Fark olacak.saygılar...
    İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

zayıf ama kalitelia arkadaşım
      no coment

Yorum yap

2000 serisinin tuneri şuan piyasada bulabileceğiniz en güçlü tunerlerden birisi.
        Sevgi dolu saygılar

Yorum yap

2000 lerde tequillaları rahatlıkla alabilirken,,,sinyal seviyesi 37 olamsına ragmen 8000 lerde yok,,,,
          Computer High Engineer
          Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
          Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
          Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

Arkadasım bende tequillalar 8000xcamplus da %60 !Yani 12226-12303-12380-12456 frekansları.saygılar...

Yorum yap

Mrdp Nickli Üyeden Alıntı
              2000 lerde tequillaları rahatlıkla alabilirken,,,sinyal seviyesi 37 olamsına ragmen 8000 lerde yok,,,,
              Son yazılımda bu sorunda giderildi. @Mrdp

Yorum yap

evet su anda çok iyi sinyal var bende;Turksatta %100 luk deger alabiliyorum,Hotbirtte %90 deger,Hispasat da ise %82 ye kadar alabiliyorum!Çanak antenler 120 cm parabol galvane.saygılar...

Yorum yap

tasarım Nickli Üyeden Alıntı
                  Son yazılımda bu sorunda giderildi. @Mrdp
                  ustat 26.01.2006 yazılımından mı bahsediyorsun ustat.Pride ve siz sadece D+ fixli demiştiniz yazılım la ilgili yorumlarda.ben hispasat çekmiyor diye yüklemedim.Sorun düzeldiğini onaylıyorsanız? yükleyelim ozaman?

Yorum yap

arkadaşım D+fix denilen tekilalar zaten onun için yazılımlar kolay gelsin
                    :tr:

Yorum yap

musti1970 Nickli Üyeden Alıntı
                      arkadaşım D+fix denilen tekilalar zaten onun için yazılımlar kolay gelsin
                      onu sormuyorum arkadaşım yukarda arkadaşlar sinyal sorunuda çözülmüş diyor.yazılım yorumunda sadece D+ fixli diyorlar Tasarım ve Pride.kafam karıştı o yüzden sordum.hispasat çekmediği için sadece D+ fixli yazılımı yüklemedim.sorun düzeltilmiş diyor arkadaşlar.ben de merak ediyor düzeltimiş se 26.01.2006 yazılımını yükleyim mi? diye soruyorum.saygılar...

Yorum yap

kardeş bende öyle bi problem yok öyle bi şiksayet de gelmedi 26 yazılımlarında
                        yükle ne kaybedersin hoşuna gitmesse dönersin
                        next -botech ısparta servisiyim
                        :tr:

Yorum yap

Sevgili eakat21 ;
                          Gözlemlenen değişiklikleri arkadaşlar bildirmiş bu yazılım D+ kanallarının keylerinin güncellenmesi üzerine verildi.Diğer düzenlemelerin üzerine fixlenmiş yazılım yani.
                          Tavsiyem yeni yazılımı yükle, dene zararlı cıkmazsın.
                          Bu arada hispayıda ne yap ne et kur keyfine bak...

Yorum yap

musti1970 Nickli Üyeden Alıntı
                            kardeş bende öyle bi problem yok öyle bi şiksayet de gelmedi 26 yazılımlarında
                            yükle ne kaybedersin hoşuna gitmesse dönersin
                            next -botech ısparta servisiyim
                            aslında sende haklısın ama.malum kış ayı elektrik kesintileri diz boyu.yazılım sadece D+fixli ise bana yaramayacak tehlikeye atmayalım next.bizimkiler arızalanırsa next hemen başka bir tane al derler.:ehehe: bu kış servis ve cihaz dolaşmak istemiyorum.:ehehe: yine de sağol cevabın için....

Yorum yap

Pride Nickli Üyeden Alıntı
                              Sevgili eakat21 ;
                              Gözlemlenen değişiklikleri arkadaşlar bildirmiş bu yazılım D+ kanallarının keylerinin güncellenmesi üzerine verildi.Diğer düzenlemelerin üzerine fixlenmiş yazılım yani.
                              Tavsiyem yeni yazılımı yükle, dene zararlı cıkmazsın.
                              Bu arada hispayıda ne yap ne et kur keyfine bak...
                              hispayı kuramıyorum ne yazık ki sistem bina ortak digital sistem.sadece türksat ve hotbird var.balkona ve çatıya çanak yasak bina sakinlari kararı ile.ne yazık ki benim de imzam var:alalal:.teklif ettim başakana kabul etmedi ne yazıkki.elektrik tehlikesini göz ardı edip yükleyim bakalım.cevaplayan bütün arkadaşalara teşekkür ederim.Saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X