• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

NEXT 8000XCAM & yasal DT kartini UpDate yapmiyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Peki haftalarca Gömülü modüle sahip olan 8000-XCAM cihazın kart okuyucusundan faydalanarak kullandığım yasal DT kart bu güne kadar nasıl çalışıyordu?
    Hiç mi şifre değiştirmedi DT ?
    Modülle takıncada yaklaşık 1 saat sonra açıldı.

Yorum yap

hakansqr Nickli Üyeden Alıntı
      bütün gömülü cihazların hiçbiri.au yapmaz.ya digi kutu yada cw.modül olması lazım kolay gelsin.(kırk gün kırk gece beklesen açılmaz)
      bizim next 8000 xcam nasıl dt kartı au yapıyor bilmediğn konuda kullanmadığn cihaz hakkında boş konuşma ben bu cihazı ve dt 2 yıldır kullanıyorum ve hiç sorunum olmadı.ne satıcıyım nede pazarlamacı sade bir kullanıcıyım ....

Yorum yap

bazen gömülü cihazlarda bu gibi benzer sorunlar oluşabiliyor ve kart activ olmuyor,bunun için en iyi çözüm yolu kartı (eğer varsa) cw modül yada d.t. siyah kutusunda activ edip tekrar cihazınıza yada modülünüze takıp seyretmek,tabii bu her zaman olan bir hadise değil arada bir de olsa bazen yapabiliyor.....
        Forum Kuralları

Yorum yap

Next 8000 Plus Gömülü Modüllü Cihazim Lig Tv Yi Açmiyor Yardim Lütfen

4 Aydir Sorunsuz Izlediğim Lig Tv Yi 2 Haftadir Seyredemiyorum Geçen Hafta Arkadaşin Philips Digiturk ün Kendi Cihazinda şifreyi çözdüm Gs-fb Maçindan Sonra Tekrar Gitti Update Yapmiyor Benim Gibi Sorun Yaşayan Arkadaşlar Varmi Lütfen Yardim Karti Modül Onayliyor Ama çözmüyor Bugüne Kadar Seyrettim Ama

Yorum yap

XBERKEX Nickli Üyeden Alıntı
            4 Aydir Sorunsuz Izlediğim Lig Tv Yi 2 Haftadir Seyredemiyorum Geçen Hafta Arkadaşin Philips Digiturk ün Kendi Cihazinda şifreyi çözdüm Gs-fb Maçindan Sonra Tekrar Gitti Update Yapmiyor Benim Gibi Sorun Yaşayan Arkadaşlar Varmi Lütfen Yardim Karti Modül Onayliyor Ama çözmüyor Bugüne Kadar Seyrettim Ama
            aynı sorun su an kaon sky tabanlı makinalardada var auto yapmıyor..
            galiba dt sistemde birseyler degistirdi..

Yorum yap

Bu Post dizisini baştan sona kadar okuduysanız görmüşsünüzdür ki.. Eğer cihazınız D T ün key değiştirdiği satlerde cihazınız kapalı ise (standby) cihazınızı actığınızda kart yeni şifreleri çözmekte zorlanıyor. bu sebepten cihazınızı kapatmayınız benim tavsiyem tv'nizi kapattıktan sonra recieverınızı lig tv üzerinde çalışır halde bırakınız.
              Ben öyle yapıyorum.
              Kolay gelsin.

Yorum yap

halitoz Nickli Üyeden Alıntı
                bizim next 8000 xcam nasıl dt kartı au yapıyor bilmediğn konuda kullanmadığn cihaz hakkında boş konuşma ben bu cihazı ve dt 2 yıldır kullanıyorum ve hiç sorunum olmadı.ne satıcıyım nede pazarlamacı sade bir kullanıcıyım ....
                halitoz kardeş öncelikle merhaba.eskiden d.t.sorunsuz izleniyordu.fakat kısa bi süre önce d.t.şifrelerle oynamaya başladı ve sorun teşkil etmeye başladı yani sistem deişti.extra modül satıp para kazanıyorlar.bende eskiden problemsiz izliyodum fakat şu an problem var hatta yayın alırken kesilebiliyoda yayın.bende orj. kutuya takıp güncelliyorum kartımı.ben bilmedigim konu hakkında konuşmam burda bilgimi paylaşıyorum.başka bi niyetim yok.unutma sen bi t.s. lisin.biraz daha saygılı olmanı rica ederim.kolay gelsin

Yorum yap

Arkadaşlar lütfen herkes burada görüşlerini belirtirken saygı ve sevgi kurallarını aşmasın lütfen. Polemik yaratabilecek açıklamalar yapmayın!

Yorum yap

tasarım Nickli Üyeden Alıntı
                    Arkadaşlar lütfen herkes burada görüşlerini belirtirken saygı ve sevgi kurallarını aşmasın lütfen. Polemik yaratabilecek açıklamalar yapmayın!
                    usta ben sadece fikrimi belirttim.ben sadece paylaşım yapmak istedim

Yorum yap

Yukarıdaki yazı size hitaben değil, genel olarak yazılmıştır.

Yorum yap

hakansqr Nickli Üyeden Alıntı
                        halitoz kardeş öncelikle merhaba.eskiden d.t.sorunsuz izleniyordu.fakat kısa bi süre önce d.t.şifrelerle oynamaya başladı ve sorun teşkil etmeye başladı yani sistem deişti.extra modül satıp para kazanıyorlar.bende eskiden problemsiz izliyodum fakat şu an problem var hatta yayın alırken kesilebiliyoda yayın.bende orj. kutuya takıp güncelliyorum kartımı.ben bilmedigim konu hakkında konuşmam burda bilgimi paylaşıyorum.başka bi niyetim yok.unutma sen bi t.s. lisin.biraz daha saygılı olmanı rica ederim.kolay gelsin
                        sevgili @hakan benim hep merak ettiğim bu xcamlarda ben ve bazı arkadaşlar sorun yaşamazken sen ve senin gibi (baya çoğunlukda) arkadaşlar bu sorunu yaşıyor cihaz aynı yazılım aynı neden böyle oluyor anlamış değilim bu tesbitim sadece (8000 xcam'lar içindir)sevgilerimle.

Yorum yap

arkadaşlar bende sorun yaşadım. ben yeni kampanyadan üye oldum. yani lig tv+ailecek pakedi. modülsüz dire k kartla kullanıyordum. ailecek kanallarını açıyordu ama lig tv yi açmadı. yarım saate yakın bekledim güncellemedi. sonra modülle beraber taktım. 1 dakka içince açtı. yani en iyisi cihazlarımız gömülü modül deyip güvenmeyip, birlikte verilen modülle kullanmak

Yorum yap

Koreli dostlar pazar günü akşama kadar burdalar haftasonu maçlar sırasında ligtvye bakacaklar bakalım ne olacak sonuç göreceğiz derdi neymiş diye...Bende lig yok yasal kartımda ama film moviemax goldmax standart vsler au yapıyordu ama sorun yoktu....
                            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

Haydi bakalım koreli abilerim yapsınlar bir kıyak çünkü epeyce kişinin başı ağrıyor bu CW AU olayından.gün geçtikçe şikayet sayısı artmakta.
                              Sevgiler..

Yorum yap

Pride Nickli Üyeden Alıntı
                                Haydi bakalım koreli abilerim yapsınlar bir kıyak çünkü epeyce kişinin başı ağrıyor bu CW AU olayından.gün geçtikçe şikayet sayısı artmakta.
                                Sevgiler..
                                arkadaşlar bu işin aslı şu.d.t. v2 v3 kartları au yapıyo.yeni verilen v5 kartlarını ise sadece kendi verdikleri modülle au yapıyor.bu kesin sonuçtur.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X