• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

İstatistikler Üye sayımız

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• İstatistikler Üye sayımız

Arkadaşlar üye sayımız şuan itibarıyla
    986 eh 1000 demey bişi kalmamış ne dersiniz
    Pardon 987 olmuşuz saat 16:45
    Saygıla
    I LOVE THIS FORUM

VU+DUO2 LG 42LW5500 3D SMART TV
    YE NEXT8000XCAM;2000 cx Super Plus USB;2000 cıs super plus USB Ye-2000 Super Hdtv e-Sata FG Superıor Plus HD
    2*120 ofset çanak-3*0,4db next lnb
    Türksat-Hotbird-Eutelsat

Üyeler: 1,141
    1000demişte geçmişiz bile
    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Maşallah diyelim üstat aman nazar değmesin

Saygılar
      I LOVE THIS FORUM

VU+DUO2 LG 42LW5500 3D SMART TV
      YE NEXT8000XCAM;2000 cx Super Plus USB;2000 cıs super plus USB Ye-2000 Super Hdtv e-Sata FG Superıor Plus HD
      2*120 ofset çanak-3*0,4db next lnb
      Türksat-Hotbird-Eutelsat

Yorum yap

Artık binler diyeceğiz. Forum kendini bulmaya ve sesini duyurmaya başladı,eh ne de olsa Mach1 hocanın sitesi...
        Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
        Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

organik saolausn
          En baba siteleri gördüm hep bu çocugun vBulletin bilgisini alıntı yapıyolar.
          ßen foruma sabit konu açtım."yaptııgımız hizmet organik81 arkadasımızın bilgilerinden yola çıkarak hazırlanmıstır" diye:P

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X