• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next-Ye 2000 Dobratech Alanlar Buraya Yazsın

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

malatyalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    8 gb usebe belek tanımıyur
    Cihazlar hiçbir zaman bellek seçmezler, okuma ve yazma hızlarına bakarlar. Siz belleğinizi FAT32 olarak biçimlendirin ve tekrar deneyin, çalıştığını göreceksiniz.

Yorum yap

valla arkadaşlar ben üç gün öce aldım D-smartla birlikte 685 TL.ye geldi vede gayet güzel birmakina serverlede güzel çalışıyor...

Yorum yap

yasargullu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        valla arkadaşlar ben üç gün öce aldım D-smartla birlikte 685 TL.ye geldi vede gayet güzel birmakina serverlede güzel çalışıyor...
        Çok ucuza almışın D-Smartla birlikte ..nereden aldığını yazarsan sevınırız..Bende almayı dusunuyorum arastırma yapıyorum ...
        Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Yorum yap

LASTSAMURAI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Next-Ye 2000 Dobratech Alan arkadaşlarımız var ise ; bize menü görüntülerini,bilgilerini ve hissettiklerini paylaşırsa sevınırım.D smart modulunu taktıktan sonra cıhaza donma kilitlenme vs bilgileri içeren paylaşımlarını yaparlarsa seviniriz ...

saygılar
          LAST SAMURAI
          arkadaşım resim ekliyemiyorum ama sana şunu söyleyim cihazda hiç bir sorun yok ne renkde ne donma + d-smartda modüllü sorunsuz çalışıyor istedigin kadar server gir hepsini aynı anda aç hepside sorunsuz çalışıyor ayrıca tunur bi harika 2000hd cihazda bir tp de %20 ile aldıgım sinyali bu cihazla %45 le alıyorum şimdi daha bu haliyle harika bi cihaz ilerde ne olur daha bilinmez

Yorum yap

cihazın ısınması nasıl 2000hd kullanıcısıyım onda ısınma çok fazla idi
            Next 2000 HD - Samsung 42Q91H -Philips HTC 6667 - Benq R56

Yorum yap

yasargullu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              dostum nereden aldın bir adres verde bızde alalım ben bu fiyat toptan fıyatı da değil..

Yorum yap

dobratech cihazı aldım fakat anten çıkışından ikinci tv görüntü almıyorum
                bilgi veren olursa sevinirim

Yorum yap

jahro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  dostum nereden aldın bir adres verde bızde alalım ben bu fiyat toptan fıyatı da değil..
                  ankarada da fiyat hemde d-smart modüllü 685 TL konya sokakta var tabi ankaradaysan eyer

Yorum yap

Dobratech cihazını alıp bugün çalıştırdım. Cihaz güzel ancak, kanal geçişlerinde kötü bir ses çıkarıyor. Daha önceki cihazım YE2000 CIS süper Pulus da böyle bir durum yoktu. Bu bir arızamı? İlgililere duyurulur.

Yorum yap

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı
                      ankarada da fiyat hemde d-smart modüllü 685 TL konya sokakta var tabi ankaradaysan eyer
                      bu fiyat bayi satış fiyatı. perakende fiyat değil. 6 taksitle perakendecilere satılıyor

Yorum yap

arkadaşlar ccamda çok donuyor her cihazı açıp kapatmada conekt yapmadan kanaları göstermiyor bir bilgisi olan varmı
                        وَلَن يُؤَخِّرَ اللَّهُ نَفْسًا إِذَا جَاء أَجَلُهَا وَاللَّهُ خَبِيرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ ALLAH CC BÜTÜN YAPTIKLARINIZDAN HABERDARDIR

Yorum yap

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı
                          2000hd cihazda bir tp de %20 ile aldıgım sinyali bu cihazla %45 le alıyorum
                          Usta belki kızıcan biraz ama böyle birşey mümkünmü yaw
                          bir cihaz ile %20 diğeri ile %45 aynı anten aynı LNB aynı anten ayarı
                          tabi aynı kanal da...

yapmayın böyle Şampiyon usta...

biraz dobra konuşalım lütfen...

Yorum yap

Aynen yarindan itibaren bene Next YE-2000 DOBRATECH li olucam elimdeki next cis super 200o ni verip aliyorum maliyeti yaklasik 550 tl gibi oldu bana ustalarimin ve gercektenden sitemizin verdigi yazilim ve her turlu destek bu makinayi almamda cok buyuk etkendir simdiden herkese hayirli olsun derim sanirim bu makina epey goturur biz..
                            Next Machina 3D (1080p Full HD) Black

Yorum yap

Evet aldim arkadaslar yarin bekliyordum bugun geldi simdi adim adim ne yapmam lazim bilmiyorum kanalari yukledim eski makinam next ye 2000 cis super idi gercektende kaliteli ve farkli kanalar bir baska guzel gibi geldi bana simdi ustalarim bir el atarsa ne yapmam lazim adim adim kanalar ok yukledim ama ondan sonra ne yapmam lazim guncel yazilim yada baska yapmam gerekenler adim adim

ilginize yardimlariniza simdiden tessekurler..
                              Next Machina 3D (1080p Full HD) Black

Yorum yap

Yorumları okurken bile heyecandan içim pır pır etti arkadaşlar. Ama Next 2000 HD de kesinlikle kötü bir cihaz değildi lütfen o cihazın da hakkını yemeyelim. İleride o cihazın da yazılımlarla en stabil hale getireleceğine inancım tam. Hayalkırıklığı yaşatan tek yönü mp3ün hızlı çalması ve resim desteğinin gecikmesiydi bence. Ama birgün bunlar da düzeltilir. Ben memnun kaldım şahsen sakın kimse bozulmasın buna. Yıllarca özenerek yıllar sonra aldığım hayallerimin cihazı Goldmaster 9900ün bende yaşattığı hayalkırıklıklarının yanında keyfekeder sorunları olan Next 2000 Super HD kaymaklı kadayıf.
                                DIGITURK IRDETO MODUL
                                D-SMART D-FIX MODUL
                                TİVİBU IRDETO MODUL
                                ---------------------------
                                SKYSTAR 2 USB HD TV CARD
                                -------------------------
                                TECHNISAT DIGIT ISIO STC 4K
                                HUMAX 4TUNE 4K
                                KATHREIN 926 4K
                                VU+ DUO 4K
                                DREAMBOX ONE 4K
                                WETEK PLAY 2 4K