• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kim Nerden Neyi Aliyor:)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kim Nerden Neyi Aliyor:)

selam arkadaşlar buraya sadece kimin hangi bölgeden kaçlık çanakla hangi uyduları aldığını yazarsak iyi olur düşüncesindeyim...

125 cm ofset motorlu bilsat çanakla izmirden 28uydu alıyorum.tabiki full yayınlar gelmesede 28 uyduyu görüyorum.ha bu arada lnb eski 0.6 orjınal siyah sharph.)

saygılar...
    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Aydın merkezden 120 ofset çanakla hotbird tps superbeem ler geliyor %43 kalite ile sorunsuz kötü havalarda bile,sky paketinden bazı tp ler alınıyor, yine 120 ofsetle hispa tamamı ince ayarla sorunsuz alınıyor

Saygılar
    I LOVE THIS FORUM

VU+DUO2 LG 42LW5500 3D SMART TV
    YE NEXT8000XCAM;2000 cx Super Plus USB;2000 cıs super plus USB Ye-2000 Super Hdtv e-Sata FG Superıor Plus HD
    2*120 ofset çanak-3*0,4db next lnb
    Türksat-Hotbird-Eutelsat

Yorum yap

150 cm antalyadan hispada 166 kanal astradan 500 kanal astradan 500 kanal derken çözülemeyen kanallarda dahil amos tan ince ayarla rus kanalları sirius tan via sat yok diğerleri var seyredebildiğimiz bunlar danger35 arkadaşım

Yorum yap

astradan yine iyimiş kanal sayısı dostum burdan ben 125ofsetle ancak 300tane falan alıyorum.bölge farkı demekki

Yorum yap

zaman zarfı içinde tabiki sinyallerde düşmeler oluyo

Yorum yap

danger35 Nickli Üyeden Alıntı
            selam arkadaşlar buraya sadece kimin hangi bölgeden kaçlık çanakla hangi uyduları aldığını yazarsak iyi olur düşüncesindeyim...

125 cm ofset motorlu bilsat çanakla izmirden 28uydu alıyorum.tabiki full yayınlar gelmesede 28 uyduyu görüyorum.ha bu arada lnb eski 0.6 orjınal siyah sharph.)

saygılar...
            Napıyosun o kadar uyduyla yav be türksat ve hotbird yetiyo diğerlerine vakit kalmıyo!!!
            Bazen şeytan diyorki git yanaş şuna
            Anlat içinden geçenleri
            Tut yüreğinden sıkıca ak hayatına
            Ama nerde bende o yüzsüz yürek...
            Bizde varsa yoksa gururdan yelek..

Yorum yap

Danger35'e laf yok, o uyduların kralı...
              Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
              Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

izmirden türksat ve hotbird yetiyor

Yorum yap

Uydu merakı tv seyrettirmez adama.

Yorum yap

gerçekten arkadaşlar izlediğimizden değil amaç kanalı ve sinyali görmek bu ikisini gördükten sonra zaten olay bitmiştir.şifresi açtımı;açmadımı bütün iş bunda eee birazda hastalık olursa vay halimize yerim olsa 5metreliği koyucamda yer sorunu var.sırf bu iş için şöyle geniş bahçeli bir müstakil ev almayı bile düşünüyorum.
                    nasip bellide olmaz alırsam sizleride davet ederim bir çanak partisi veririm artık çanaklı bahçemde
                    saygılar...

Yorum yap

astra güzelde işte Türkiye bakamıyor.belirli bolgeler.dogrusu ben hiç daha astraya bakamadım?
                      İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

bursa-orhangazi
                        95 lik ofset ile hispasat sorunsuz....
                        www.ekolforum.com

Yorum yap

Bende 4 çanakla yola devam ediyorum...
                          malum aşşağıda isimleri mevcut.
                          Astraya dönebilirim ileriki değişimlerde.... merak..sadece merak.!

Yorum yap

2x120cm parabol ile turksat ve hotbirt.arada hispasat.
                            İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

Merhaba arkadaslar.. 0.3 Inverto Pro (en ıyı bunda karar kıldım) ve 170 cm Mega parabol ile toplam kanal sayısı 4298 .. 85E - 30 W arasındakı 40 uydudan yayın alıyorum. Yer Afyonkarahisar...(Tabı bazı uydulardan sadece 1-2 yayın gelıyor) Astra 522 kanal... Hotbird TPS 24 saat kesıntısız .. SKY'lardan bır turlu %34 uzerınde sınyal alamadım.. Keısnlıkle burda en az 2.00 parabol gerekıyor.... Saygılar..
                              Next 8000 XCAM, 80 cm Polytron offset çanak-Sharp 0.4 db beyaz LNB [Kapaksız] -Diseqc motor (Goldmaster)- Dreambox 7020s, 250 Gb HDD, 512 Mb. USB Stick

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X