• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 HD Kullanıcı Yorumları/Hatalar/İstekler

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• A-Z Alfabetik kanal sıralama olsa süper olur
    dunkes:

Yorum yap

• mesela yüklü olan uyduların kanalllarını bir müddet gecetikdetn sonra tarama yaptığınızda o uydunun devamına ekleyebilirmi kanal listesinde
      IYIYE DEGIL,EN IYIYE SAHIP OLMAK ICIN

Yorum yap

• vitamin.kardeşim her uydu taramasında bulunan kanallar kanal liste sonuna kaydelir anlaşılmayan konu varsa yaz cevap veren arkadaşlarımız vardır...

Yorum yap

• ali.kinik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Bazi kanllarda gec gelme oluyor bazende uydu herhangi bir kanal uzerinde iken donup kaliyor fisten cekip tekrar takarsam oyle aciliyor
          cıhaz ısınma sorunu olduğundan donmalar oluyor fan ıle soğutuyorum donmuyor

sızde deneyebılırsınız
          dunkes:

Yorum yap

• Diseqc 1.2 motor seçeneği yapınca tüm uydular da değişiyor bu seçenek her uydu için ayrı olma şansı var mı ?,ben de 8 li sistem var 7 sabit 8 e motorlu bağlı diseqc 1.2 yapınca sabitler de değişiyor ve göstermiyor göstermesi için diseqc 1.2 yi yok yapmam gerekiyor,motoru çevirmek için yine aynı işlem bu.soruna çözüm var mı , Teşekkürler.
            İmza yok yorum yok hakkınızı helâl edin

Yorum yap

• 2 haftadır cihazı kullanıyorum,genel anlamda memnunum ancak sinyal sorunu can sıkıyor.
              tv izlerken sorun yok menüde gezip çıkınca arada bi sinyal gidiyor cihazı kapatıp açınca sinyal geliyor.
              Çanaktan olabilceğini düşünerek başka bir uydu alıcısı kullandım sinyalde sorun olmadı yani çanaktan olmadığı kesin.
              bu cihazda sinyal sorunu yaşayan varmı,cihaz arızalı olabilirmi.

Yorum yap

• Hocam şu free ip tv lere sadece ulusal kanalları ekleseniz atv show kanal d star gibi çok güzel olacak amigoda var ama 2000 de yok birde amigolarda ip tv de vod olan yayınlarda durdurma başlatma özelliği var bu özellik 2000 hd ye uygulanamazmı

Yorum yap

• gfbslh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  2 haftadır cihazı kullanıyorum,genel anlamda memnunum ancak sinyal sorunu can sıkıyor.
                  Tv izlerken sorun yok menüde gezip çıkınca arada bi sinyal gidiyor cihazı kapatıp açınca sinyal geliyor.
                  çanaktan olabilceğini düşünerek başka bir uydu alıcısı kullandım sinyalde sorun olmadı yani çanaktan olmadığı kesin.
                  Bu cihazda sinyal sorunu yaşayan varmı,cihaz arızalı olabilirmi.
                  sorun aynısı bendede var bende kilitlenmekte yazılım yenilenecek dendi fakat hala sorun giderilmedi

Yorum yap

• sinyal ve donma sorunu yaşayan arkadaşlar tek uyduya bakıyorsanız USB ye kanal yedeğini alın menüden uydu secimleri taralı kanalları silin fabrika ayarları 4 seceneyi sıfırlayınız yedek kanal listenizi USB de tekrar cihaza atın donma ve sinyal sorunu kalmaz cihaz sıfır gibi calışır saygılar...

Yorum yap

• Usb bellekten altyazılı film izlerken her seferinde kumanda dan txt ye basıp altyazı dilini ingilizce den Türkçeye almak zorunda kalıyoruz. Acaba yazılımla düzeltilemez mi? Yani türkçe dil desteği sabit kalamaz mı? Teşekkürler.

Not: Kullanmakta olduğum Egreat M34A Hd media playerımı emekliğe ayırdım.

Yorum yap

• Bende de kanal izlerken donup kalıyor kapatıp açıyorum sonra düzenliyor belirli bir sure sonra yine aynı oluyor

Yorum yap

• bendede anımux paketinde sinyal sorunu var diğer yayınlarda sıkıntı yok ne kadar uğraşsamda bi turlü yayın alamadım.

Yorum yap

• msonmez Nickli Üyeden Alıntı
                            sinyal ve donma sorunu yaşayan arkadaşlar tek uyduya bakıyorsanız USB ye kanal yedeğini alın menüden uydu secimleri taralı kanalları silin fabrika ayarları 4 seceneyi sıfırlayınız yedek kanal listenizi USB de tekrar cihaza atın donma ve sinyal sorunu kalmaz cihaz sıfır gibi calışır saygılar...
                            4 adet uyduyu izliyorum.be ne yapmalıyım?...

Yorum yap

• 12692 de sinyalde sorun varsa absat paketinde lnb çanak ayarındandır

Yorum yap

• akşamdan 2000hd stnbyedan kapatıyorum. sabah gelince kumandadan açılmadan donuk bir sekilde bekliyor. hiç bir şekilde kumandadan açılmıyor.. mecburen elektrik aç kapa yapınca tekrar düzgün çalışıyor. ne yapmam lazım.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X