• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi 06.04.2009 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

teşekkürler emeğinize ellerinize sağlık

Yorum yap

yazılımlar için teşekkürler, ellerinize sağlık.

Yorum yap

125.16 yazılımları uyduda oradanda isteyen arkadaşlar günceleme yapabilir...

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Diğer yazılımlarda eklendi
          hocam cx net li olanada verilecekmi dosya? verilecekse kısayol port günceleme eklendimi.saygılar

Yorum yap

Türksat uydu seçimi düzeltilmiş Hotbirt uydu seçimi düzeltilmemiş birdahaki yazılımda düzelmesi dileğimle tekrar yazılımlar için tüm emeği geçenlere teşekkürler saygılar sevgiler
            Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
            Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Otaya çıkıldı bazı yazılımlar kontrol edin
              hocam usbfta yı şimdi OTA üzerinden indirdim gene o bildik pug devam ediyor tekrar tekrar ota devam ediyor exıt ile müdahale edilmese bilgilerinize.

Yorum yap

arkadaşlar uzun süredir kanallarla ilgilemedim ve astra 19 derecedeki orf1 ve orf2 kanalları şuan ücretsiz olarak izlenemiyor galiba bunun çözumunu bilenler varsa şimdiden teşekürler

cihazım next ye2000 fta usb

Yorum yap

f47xfenerli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  hocam usbfta yı şimdi OTA üzerinden indirdim gene o bildik pug devam ediyor tekrar tekrar ota devam ediyor exıt ile müdahale edilmese bilgilerinize.
                  Fabrika ayarlarına dönüp denedin mi

Yorum yap

emeği geçenlere teşekkür ederim
                    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

kay: Emeği geçen herkesin ellerine sağlık.
                      Bir sorum olacak. 24.03 yazılımının çıktığından haberim olmuştu. O yazılımı bugün yükleyim diye düşünüyordum. Bugün baktığımda o günden beri 03.04 yazılımı ve bu yazılımın eklendiğini gördüm. Yakın zamanda arka arkaya 3 yazılım çıkmış gibi görünüyor. Bu yazılımı yüklersem önceki iki yazılımdaki geliştirmelerde yüklenmiş oluyor mu?
                      Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

yazılımda emeği geçen herkese teşekkürler...

Yorum yap

tarikarkin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          kay: Emeği geçen herkesin ellerine sağlık.
                          Bir sorum olacak. 24.03 yazılımının çıktığından haberim olmuştu. O yazılımı bugün yükleyim diye düşünüyordum. Bugün baktığımda o günden beri 03.04 yazılımı ve bu yazılımın eklendiğini gördüm. Yakın zamanda arka arkaya 3 yazılım çıkmış gibi görünüyor. Bu yazılımı yüklersem önceki iki yazılımdaki geliştirmelerde yüklenmiş oluyor mu?
                          Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
                          evet dostum yüklenir bu yeni yazılımlada türksat taratma düzeltilmiş
                          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

şimdi uydudan indirdim herşey yolunda ellerinize sağlık sadece fast scan yine yok

Yorum yap

uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Fabrika ayarlarına dönüp denedin mi
                              denedim dostum bu pug sadece fta usb olan seride var cx cıs olan seride
                              böyle bir durum yok

Yorum yap

yazılım için teşekkürler ama ds kartta yine donmalar devam ediyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X