• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 HDTV Stblink sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000 HDTV Stblink sorunu

Cihazım 2000 Hdtv, yeni yazılımı yüklemek için geçerli olan Stblink 1.06 ile makinaya bağlantı gerçekleşiyor, ama yeni yazılımı atarken izin vermiyor. "Hatalı Yükleme Geçersiz Versiyon" diye bir uyarı veriyor. Bütün Stblink leri denedim, diğerleri makinaya bile bağlanmıyor. sizce sorun ne olabilir. Teşekkür ederim..

doğru yazılımı attığınızdan eminsiniz değilmi..

Yorum yap

G-Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      doğru yazılımı attığınızdan eminsiniz değilmi..
      arkadaş sorununu çözmüş hocam

Yorum yap

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        arkadaş sorununu çözmüş hocam
        nasıl çözmüş anlayamadım bendemi bi sorun var acaba ?? :mzk:
        1.06 ile bağlanabiliyor ama yazılımı atamıyorum diyor ,diğer stblinkler hiç bağlanamadı diyor

Yorum yap

arkadaşım bendede aynı sorun oldu.önceden pc den tıkır tıkır yüklenirken laptop tan yazılım atiim dedim ve bi çevirici aldım.
          29 ytl ye mavi bi çevirici aldım kutuda usb-serial yazıyor.naaptıysam geçersiz versiyon uyarısı aldım.
          daha sonra aldığım yere gittim kırmızı siyah pakette 40 ytl ye farkını verip başka bir çevirici aldım kutusunda usb-rs232 yazıyor.alet siyah ve bi usb kablosuda var içinde.şuan sorunsuz yükleme yapıyorum.bilginize

Yorum yap

Laptop'la yazılım atarken pil dolu olsada şarj'a takın sorun olmaz ayrıca en iyi Digitus marka çevirici sorunsuz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X