• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yeni AES key 27 to 02 Kasım

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

üstadım teşekkürler xcam okey saygılar...

Yorum yap

add1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Arkadaşlar ben next8000 XCAM kullanıyorum. Cihazımı yeni boot yaptım (1.3). yukardaki softcam'ı superloader 1.07 loaderle yükledim şu ana kadar hep çalıştı key update kısa zamanda geliyor ve açıyor. ( (26.10.2006-02.11.2006) AES keyler mevcut.)
      Yükleyemeyen arkadaslar varsa elimden geldiği kadar yardımcı olayım. aramızda ustalarda var. yardımcı olurlar sanırım...
      İyi seyirler....
      Key Download diyor öylece donuyor her defasında ve kapatmak zorunda kalıyorum.Daha çok mu beklemek gerek acaba?
      Yeter ki İNSAN ol!..

Yorum yap

1.1 den 1.3 e çevirdik ondan mıdıır? reset attıktan sonra downloader ile yazılım atıyım diyorum download start diyor öyle kalıyor.Süperloader ile atıyım diyorum 'cihaz kodu gönderiliyor yazısı '' çıkıyor öyle kalıyor derdime bi çare arkadaşlar napmalıyım sorun nerde acaba.Çalışan makinemizi bozduk ellerimizle
        Yeter ki İNSAN ol!..

Yorum yap

Cİhazim Next Ye 8000 Xcam Plus Boot V2.o Yaziyor Softcamİ SÜperloder 1.07 Atiyorum Ama Cİhaz Kabul Etmİyor Yardimci Olursan Sevİnİrİm Add1 TeŞekkÜrler

Yorum yap

recep kurekci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            kardeş bağlanılan sitede dosyayı nerden bulup nasıl indiriyoruz..cehaletimi mazur gör..

Yorum yap

arkadaslar super loader 107 yi kullanin xcam

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=16865
                güncel dosyalar buradan veriliyor
                neden boşuboşuna neden konu açıyorsunuzki problemler burada işleniyor....

Yorum yap

Lütfen verilen linkten devam edin.
                  Konu kapatılmıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X