• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.470 ) 08.08.2015 Tarihli Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V5.470 ) 08.08.2015 Tarihli Yazılımı

Kod:
    Next Machina 3D Çift Tuner Serisi (V.5.470 ) 08.08.2015 Tarihli Yazılımı

Kod:
    TAVŞAN-2 ve TAVŞAN-4 düzeltildi.
    http://www.speedyshare.com/PXCJD/NEX...08.08.2015.zip

http://www.nextyazilim.com/indir/491...V5470_YAZILIMI

emegi gecenlere teşekkürler

yeni indirme linki eklenmiştir

Yorum yap

Yazılımda EMEKLERİ geçen DOKTOR üstadıma YAZILIM EKİBİNE ve bizlere ulaşmasında EMEKLERİ geçen sevgili ŞAMPİYON kardeşime TEŞEKKÜRLER.
      MACHİNA - 3-D
      8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
      PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
      TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Emeği geçen üstatlarımıza teşekkürler.Benim nettemi gariplik var? 1 saat diyor inme süresi her iki linki denedim.

Yorum yap

maxhil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Emeği geçen üstatlarımıza teşekkürler.Benim nettemi gariplik var? 1 saat diyor inme süresi her iki linki denedim.
          next destek sitesinden 1 dakikadan az sürede iniyor arkadaşlar

Yorum yap

Tavşan 4 te kategoriler gelmiyor çözülmemiş sorun Tavşan 2 de yine kategoriler eksik geliyor.
            Sonuç bu yazılım bunları çözmek için yapıldıysa olmamış gerekli yerlere duyurulur.
            Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

uydu3405 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Tavşan 4 te kategoriler gelmiyor çözülmemiş sorun Tavşan 2 de yine kategoriler eksik geliyor.
              Sonuç bu yazılım bunları çözmek için yapıldıysa olmamış gerekli yerlere duyurulur.
              Evet merak etmeyin DOKTOR üstada bu durumu bildirip fazla sorun çıkardığı için o bölümün getirildiği gibi ÇIKARILMASINI yazacağım.Siz sağ bizler selamet...
              MACHİNA - 3-D
              8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
              TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Az önce DOKTOR üstada bu konu ile ilgili olarak yazdım ve bu bölümün madem bu kadar sorun yaratıyorsa kaldırılmasını rica ettim...Böylece herkes sağ bizler selamet oluruz hemde sinirlerimiz gerilmez. Ohhh mis gibi sanki Dünya meselesi...
                MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Düzeltmek yerine olaydan kaçmayı yeğliyorsunuz yani sorunu bildirmek suç dünya meselesi değilse bu tip özellikler hiç konmaya bilirdi.

Yorum yap

DOKTOR ÜSTATTAN ALINTIDIR...

doktor
                    Moderator

Uydu alıcısısı aldınız tavşan çiftliği değil..çalılır ,çalışmaz..hepsini kapatırım olur biter işin suyunu çıkarmayın..Sonradan yapılan ekler bundan sonra tavşanlar v için özel Yazılım yok yazmayında..160.000 video var diğerlerini seyredin işin suyunu çıkardınız iyice..test yazılımlarını vermemiz tavşan mavşan için değil..öyle bir zorunlulukta yok..işin tadını kaçıranlara..MACHINA İÇİNDE ömür boyu tavşanla filan satılmadı....hepsi gitsede kimsenin burada yazma hakkı yok..tets yazılımlarını veriyoruz içinde dosyada yazılı olmayan 20 den fazla ek var...yok tavşan şu şöyle yok 4 noda liste yokmuş..açık açık yazın buraya olmayanıda ne seyredemiyorsunuz halledelim...ama açık yazın.tavşan 4 mört değil..Uydu alıcısı geliştirmeye çalışıyoruz başlatmayın tavşanınızdan..
                    MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Emeği geçen üstatlarımıza teşekkürler:muckk:

Yorum yap

Gene kızdırmışlar doktoru
                        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                        www.nextyazilim.com

Yorum yap

Zaten düzgün çalıştırılmayan sistem kapatılmalıdır.Ya açılıyorsada düzgün çalıştırılmalıdır.
                          Biz müşteriler biliyoruz ki bu özellik cihazla verilmedi farkındayız ama insanoğlu verilen hizmeti ya tam almak ister yada hiç istemez olağan olanda budur.

Yorum yap

Arkadaşlar ip tv listeme yeni kanallar ekliyorum herşeyi birkaç kez kontrol ediyorum herhangi bir hata olmasın diye listemi flaş belleğime atıp cihazıma yüklüyorum herzaman yaptığım gibi,fakat sorun şu yeni eklediğim kanallar gözükmüyor tekrar tekrar kontrol ettim listeleme de hata varmı diye hatta kanalların isimlerini değiştirip tekrar yükledim gene yok? kanallar gözükmüyor.Bu tip sorun yaşayan varmı acaba???

Yorum yap

maxhil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Arkadaşlar ip tv listeme yeni kanallar ekliyorum herşeyi birkaç kez kontrol ediyorum herhangi bir hata olmasın diye listemi flaş belleğime atıp cihazıma yüklüyorum herzaman yaptığım gibi,fakat sorun şu yeni eklediğim kanallar gözükmüyor tekrar tekrar kontrol ettim listeleme de hata varmı diye hatta kanalların isimlerini değiştirip tekrar yükledim gene yok? kanallar gözükmüyor.Bu tip sorun yaşayan varmı acaba???
                              Sn.Arkadaşım şimdi cihazımda mevcut olan özel ıp tv listemi komple sildim ve kontrol ettim.Hepsi silinmişti hemen ardından tekrar kendi listemi cihaza yolladım baktım sorunsuz olarak tüm listenin yüklenmiş olduğunu gördüm.İsterseniz cihazı arka anahtardan kapatıp tekrar açın ve listenizi tekrar yüklemeye çalışın.
                              MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X