• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

SuNNy YazılımLarı 12-07-2006

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

hocalarım lutfen yardım
    7011d cıhazım tum kanaallar var ancak hepsınde kırılma oluyor turksat hotbırd hepsınde ne yapabilirım

Yorum yap

kardi Nickli Üyeden Alıntı
      hocalarım lutfen yardım
      7011d cıhazım tum kanaallar var ancak hepsınde kırılma oluyor turksat hotbırd hepsınde ne yapabilirım
      çanak ayarlarınızı elden geçirin yine aynısı olursa cihazınızı başka bir arkadaşınızın uydusunda deneyin ordada aynısımı yaparsa o zaman bir servise gösterin,muhtemelen tuner sorunu olabilir...
      Forum Kuralları

Yorum yap

yaa ben hıuc bıs anlamaya madım bır turlu sunny yazılımları geldımı glmedımı acıklarsanız sevınırım.
        :iyyy: :iyyy: :iyyy: Blazesbadger:iyyy: :iyyy: :iyyy:

Yorum yap

usta eline emeğine sağlık

Yorum yap

teşekkürler

Yorum yap

mod arkadaslar makınam
              at 7010dcız
              s/wv020006
              h/w v10,41,65 makınama yenı yada orjınal yazılım bulamıyorum bıde hangı loaderı kulanmam gerek benide bılgılendırırsenız sevinirim ilgnize simdiden tesekurler

Yorum yap

Sunny AT 8020 yazılım please

Yorum yap

teşekkürler emeğe sağlık

Yorum yap

ellerine salık saldıray usta

Yorum yap

saldıray ellerine salık arkadaşım ben sana bişey sorucam ben bu işten pek anlamıyorum senin bu verdiğini nasıl yükleyebilirim yani ayrieten bir yükleme programı varmı bide benim cihaz at-7010 d di versiyon attırdım at-7010 dz oldu senin gönderdiğin yazılımdaki at-7010 dz yi yüklesem bişey olurmu.bide bende yükleme programı yok onuda yollarsan tam olacak şimdiden tşk.ederim USTA

Yorum yap

Selam arkadaslar bende sunny 7010 d var guncel yazilim ve keyleri atmak istiyorum yardimci olurmusunuz nerden bulabilirim.

H/W si 16.00.A1

Bide keyleri attikdan sonra astra 23.5 daki premierlere bakabiliyormuyuz?

simdiden saolun.

Yorum yap

makinaya 12.03.a5 versiyonu atdım flaş yazmayı bitirdikden sonra makina kendi kendine açılıp kapanıyor farkedilen farklı şey F harfinin yazması ne anlama geldi gini ve neyapacagımı bilmiyorum emusuz versiyon atdıgımda düzeliyor yine vermiş oldugunuz menülü versiyonu yükledigimde yine açılıpkapanıyorve F harfi çıkıyor yardım larınızı bekliyorum.

Yorum yap

emegine saglik

Yorum yap

saldıray usta makina sunny hw.12.03.a5 vermiş oldugun yazılımı makinaya atarken yaniflaşıyazıp bitirdikden sonra F harfi çıkıyor.makina kendisikapanıp açılıyor hep böyle devam ediyor .F neanlama geliyor neyapmam lazım versiyonu yükleye bilmek için yardımcı olursanız sevinirim. help help

Yorum yap

Lütfen yeni konulardan devam edin.
                                Konu kapatılmıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X