• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TD Extreme RC-3

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• TD Extreme RC-3

"İmajdaki yenilikler menü renkleri değişti radyo eklendi gizli tuş olarak daha önce çalışan reboot için kırmızı+stop tuşu manuel ıpk kurmak için kırmızı+eject tuşu yeni olarak key update için kırmızı+0 tuşu eklenmiştir."
    var bölümüde 2.5 Mb olmuş.

Yazılımda emeği geçen FeLLo ve Serk@n üstadlara teşekkürler

Ayrıca yazılımın bugün verilmesinde emeği geçen @alibeyamcayada teşekkürler.
    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Çok TeŞekkÜr Ederİm Emeklerİnden Dolayi Üstadlarimiza MenÜ De BayraĞimizi GÖrmek Gurur Duyulur
    vu ultimo

Yorum yap

Image mükemmel çalışıyor

Yorum yap

çok teşekkürler

abilerin abisi şu saatte işteyim evde deniyecem yeni yazılım için çok teşekkür ederiz bizileri bu forumda yalnız bırakmadığın için ve yeni çıkan imageleri bizlerle paylaştığın için sana sonsuz teşekkürler

Yorum yap

selam arkadaşlar bu yeni imajda emuları yükledim ama nerede olduğunu göremedim veya nasıl görebileceğimi anlamadım . kart paylaşımından yararlandığım için bu bana gerekli nasıl yaparım bilenler varsa yardım etsin. teşekkürler.

Yorum yap

wget www.nebutv.net host name lookup failure can not seem to get webpanel to download ipks

Yorum yap

volkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              selam arkadaşlar bu yeni imajda emuları yükledim ama nerede olduğunu göremedim veya nasıl görebileceğimi anlamadım . kart paylaşımından yararlandığım için bu bana gerekli nasıl yaparım bilenler varsa yardım etsin. teşekkürler.
              Emular var/bin içindeler.FTP ile bakarsan görürsün.Çalıştırmak için extra menülerden TD Turkey Emu Toys dan seçebilirsin.Ayrıca cihaz üzerinden ektra menülerden Filemanager den de var/bin içine bakarsanda emuları görebilirsin.
              BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

rubberpants7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                wget www.nebutv.net host name lookup failure can not seem to get webpanel to download ipks
                Network, DNS ayarlarınızı kontrol edin..

Yorum yap

thanks guys it was dns got it working its the best image ive used so far really made up thanks and thanks super

Yorum yap

sayın crazyturk evet dediğiniz gibi, gördüm teşekkür ederim.
                    bu arada imaj çok güzel olmuş fello arkadaşımıza ayrıca teşekkürlerimi sunarım
                    saygılar iyi akşamlar.

Yorum yap

TD_eXtreme2.3 rc NL

Türkiye imzalı Hollanda için verilmiş update yazılım.
                      BMToy eklenmiş hali.

TD Türkiye takımına teşekkürler.

Yorum yap

Tesekkurler crazyturk BMToys olması iyi oldu ustalara tesekkurler Triple kullanmak bir ayrıcalıktır

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X