• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2500 dpci plus fmb serisi için yeni yazılım ihtimali varmı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2500 dpci plus fmb serisi için yeni yazılım ihtimali varmı

üstadlar selam bende 2500 dpci plus var yazılım olarakta
    5512_VEx_Boot_YKM3_YE-2500 DPCI PLUS FMB705b082306 MO13.00.hex
    kullanıyorum yani FMB gördüğüm kadarı ile INF serisi için yeni yazılım çıktı acaba FMB serisi içinde yazılım ihtimali varmı yoksa receiveri değiştirme zamanı geldimi acaba ne dersiniz ??

divemaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kullanıyorum yani FMB gördüğüm kadarı ile INF serisi için yeni yazılım çıktı acaba FMB serisi içinde yazılım ihtimali varmı yoksa receiveri değiştirme zamanı geldimi acaba ne dersiniz ??
    arkadaşım cihaz hakkını fazlasıyla verdi artık bencede degiştirme zamanı gelmiş degiştir artık

Yorum yap

bencede ben 2500xdpcı bile değiştirdim hafıza nedeniyle geçersiz tıp silin demeye başlamıştı :ehehe:

Yorum yap

ne tavsiye edersiniz pekiii ??

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        arkadaşım cihaz hakkını fazlasıyla verdi artık bencede degiştirme zamanı gelmiş degiştir artık
        hangi next i tavsiye edersiniz pekii ?? (yazılımla ilgili hala bir cevap alamadım çıkçakkkmıııı çıkmıcakmııııı:ters: )

Yorum yap

hangi next i tavsiye edersiniz pekii ?? (yazılımla ilgili hala bir cevap alamadım çıkçakkkmıııı çıkmıcakmııııı:ters: )
          arkadaşım artık fmb cihazlara yeni birsey beklemek bence boşa çünkü o cihazı zamanında bende kullandım ve hakkını fazlasıyla verdi o cihaz yeni birtane düşünüyorsan 9000ultra alderim imkanın varsa eyer yoksa gene 2000yeni seri cihazların hepsi çok güzel ve hız bakımındanda hiç bir şey kaybetmedi seçim senin yazılımı dedigim gibi çok şey bekleme artık fmb cihazlara saygılar

Yorum yap

arkadaşım biraz önce mpl hoca sayfayı açtı işine yararmı bilmiyorum bi bak istersen http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=17371

Yorum yap

fmb ler icin dunya bitmis demek . hafiza nedeniyle

Yorum yap

Next fmb cihaz hiçbir zaman yazılımsız kalmaz

next fmb cihaz hiçbir zaman yazılımsız kalmaz.contantta verilmiyodu yer yok denildi verilemez dendi ama verildi.biss vardı ama softcam atılarak değil el ile ODA OLDU.8000 X CAM BU KADR DESTEK VERİLMEDİ DE 2000 CİHAZA VERİLDİ.BİRAZCIK SABREDİN DOKTOR VE MACH1 HOCALAR VERİR.EMEĞE ÖNCELİK SAYGI yüksel elektronik sattıkları cihazın her zaman arkasındadadır.ŞİMDİLİK EL İLE GİRYORUZ ABSAT XXL KEYLERİ Auto YAPACAKLARDIR.YADA İNF EŞİT HALE GELİR UMARIM ODA 1MB BUDA 1MB.SHARİNG CİHAZ DERSENİZ O ZAMAN YENİ CİHAZ ALMANIN ZAMANI GELDİ DERİM.MESALA STROM BOX NEXT9000 X CAM ULTRA TABİİİİ.

vbox48 eleştirmek değil önemli olan
                NEXT 9000 ULTRA.newcamd 1 yazılımı Next YE-9000 XCam Ultra 10.02.2010 Yazılımı
                DREAMBOX 800 HD (2 TANE)
                DREAMBOX 500 S GEMİNİ 4.70(2 TANE)
                diseqc motor power tech 1 tane power jack 1 tane:20 uydu:
                INVERTO DİGİTAL-LABS WHİTE TECH UNİVERSAL SİNGLE LNB HDTV DVB-S2 COMPLİANT HD READY
                _NEXT 2000 SUPER CİS(2 TANE) -NEXT 2000 CX
                _NEXT 8500 XPA
                _NEXT 7500 XPA (2 TANE)

Yorum yap

Oda 1 mb ama 5512 değil 5518 ve 2mb ler 1 mb ye döndüler infler ile en eski seri fmbleri karıştırmayın inf de bile cihazı kapattığın an tps aesler uçuyor anca o kadar sığdırılabildi zorla fmbde ona bile yer yok o yüzden tps hariç nagra2 biss constant dw seca via1 cryptoworks vsler ile bakılacak başka yolu yok konu kapanmıştır
                  Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                  http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X