• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Başka bi Siteyle db birleşmesi olurmu ??

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Başka bi Siteyle db birleşmesi olurmu ??

Ben kendı sıtemle başka bı sıyle db lerı bırleştırmek ıstıyorum bu mumkun mu ??

pmdede vermiştim cevabını diğer arkadaşalr içinde tekrarliyim yedekelri açıp tek tek konu idlerini ve user idlerini ayarlamanız lazım bu da siniri bozucu bi iştir ve o yedekleri yüklerken sorun çıkma oslaılığı fazladır

Yorum yap

o zmn sadece user tablosunu deiştirsek olurmu ?

Yorum yap

pm ye attım cevabı

Yorum yap

impex'le de olur

Yorum yap

impexle nasıl yapılır? impex i indirdim şimdi ne yapacam

Yorum yap

ayrıntılı impex kullanımı forumda verilmişti ordan yararlanabilirsin. uygulayacağın işlemler aynı. diyelim 5000 üyen var, yeni gelen üyeler 5001'den itibaren devam edecek... (mantıken böyle ama şahsen denemedim )

Yorum yap

çok teşekkürler usta bu arada tşk butonu kalkmış

Yorum yap

evet kaldırdık teşekür butonunu. veritabanını fazla şişirip yoruyor..

Yorum yap

konuları felan da birleştirebilirsin. Ancak çok yorucu bir iş olur. Diyelim konunun id si ne ise son ID yani ondan sonraki konuları ondan itibaren devam ettirmen lazım Çok uzun bir iş. Ama dediğiniz gibi USER tablosu ve bunun yanı sıra bir kaç tabloyu daha editleyerek yapabilirsin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X