• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 2000 full hd internet mimi uydu alıcısı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 2000 full hd internet mimi uydu alıcısı

next2000 hd internet machina almayı düşünüyorum arkadaşlar bu cihazdaki görüntü kalitesi nasıl? birde kumanda ile alıcı göz arasındaki uyum nasıl ?machina 3d deki gibi ancak karşısına gelip tutuncamı algılıyor yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

zafer3801 Nickli Üyeden Alıntı
    next2000 hd internet machina almayı düşünüyorum arkadaşlar bu cihazdaki görüntü kalitesi nasıl? birde kumanda ile alıcı göz arasındaki uyum nasıl ?machina 3d deki gibi ancak karşısına gelip tutuncamı algılıyor yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
    bu cihazdan ben 2 tane aldım ben memnunum görüntü kalıteside çok güzel
    kumandayı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz şimdi yeni yazılımla TKGS de eklendi
    içindede yok yok almak konusunda tabiki karar sizin

Saygılar
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

bülent56 Nickli Üyeden Alıntı
      kumandayı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz şimdi yeni yazılımla TKGS de eklendi

Saygılar
      Bence de gayet güzel ..
      İmza yok yorum yok hakkınızı helâl edin

Yorum yap

2000hd cx kumananda

Saygılar
        ilgilerinize teşekkür ederim arkadaşlarl şunu belirtmeden geçemeyeceğim ülkemizdeki bir platformun 2 paket sigara kutusu büyüklüğündeki alıcısının kumandası her yönden cihazı yönetiyor edinmek isteğim bilgi 2000hd mini internet kumandası algılaması umarım machina 3d deki gibi sadece karşıdan tutunca algılama zorluğu yoktur.

Yorum yap

ilgilerinize teşekkür ederim arkadaşlarl şunu belirtmeden geçemeyeceğim ülkemizdeki bir platformun 2 paket sigara kutusu büyüklüğündeki alıcısının kumandası her yönden cihazı yönetiyor edinmek isteğim bilgi 2000hd mini internet kumandası algılaması umarım machina 3d deki gibi sadece karşıdan tutunca algılama zorluğu yoktur.

kumandayı tekrar denedim kumanda her yönden çalışıyor hiç bir sorun yok
          yani görememezlik olayı

Saygılar
          Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

teşekkürler bülent56

kumandayı tekrar denedim kumanda her yönden çalışıyor hiç bir sorun yok
            yani görememezlik olayı

Saygılar
            teşekkürler bülent56

Yorum yap

Bülent bey 2,5 aydır bu cihazı kullanıyorum ancak 1 gün olsun kumandanın direkt karşıdan bakmadığı pozisyonda işlev gösterdiğine şahit olmadım.

Edit: Kumanda gayet güzel çalışıyormuş, sıkıntı pildeymiş.

Yorum yap

kenzabrkn Nickli Üyeden Alıntı
                Bülent bey 2,5 aydır bu cihazı kullanıyorum ancak 1 gün olsun kumandanın direkt karşıdan bakmadığı pozisyonda işlev gösterdiğine şahit olmadım.
                ben hiç sizinki gibi bir sorun la karşılaşmadım kumandayı 180 derece ters tuttum gene işlevini yaptı koridordan tuttum gene işlevini yaptı birde iyi pil kullanacaksınız

Saygılar

Yorum yap

Ek olarak piller 1,2 V değil de 1,5V olursa daha iyi olur. Bir de kumandada gözün olduğu bölümü açıp temizlemeyi deneyin.
                  Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
                  DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

Eski pil 1,5 likti zaten ama pili değiştirince kumanda dediğiniz gibi daha iyi çalışmaya başladı. 2 aydır boşuna eziyet çekiyormuşum teşekkürler bilgi için

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X