• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

hangi 10 lu mct kartı?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• hangi 10 lu mct kartı?

arkadaşlar piyasada 10 lu mct kartları değişik fiyatlardan satılabiliyor.yasal problem yaratmayacak bir yer önerebilirmisiniz?bir sitede modülle birlikte 250 dolar diğer sitede sadece kart 400 milyon...
    özen elektronik,odakuydu vs...
    hangilerinden güvenle bu kart alınır..
    ayrıca via ve irdeto kartlar arasındafiyat farkının çok oluşu irdetoların çok problemli olduğundanmı kaynaklanıyor.

2 çeşit kart var zaten irdeto2 olan ve viaccess2 olan viaccess kart daha pahalıdır irdeto olan daha ucuz irdetolarda auto updatede bazen sorun olabiliyor o yüzden fiyatlarıda viaya göre daha düşük genelde 2 firmayada sor danış ne tür kart olduğunu öğren ona göre al 2 yerde güvenli yerdir sorun olmaz kartlar yıllık yasal bildiğim kadarı ile ...
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

MACH1
      irdeto kartların update sorunu yaşadıklarını söylüyorsun.bu olay nekadar sıklıkla oluyor.kaç gün sürebiliyor.via kartlarla arasında gözardı edilemeyecek fiyat farkı var.hangisini tavsiye edersin?

Yorum yap

Bende deltacard var 10lu ama üye yasal kart değil eski sct-extasi kartı hani bu üzerinde luxury yazıp sonra duran patlayan kartlar vardıya promosyon olarak verilen 8000 le ama milletin para ile sattığı bendekinde luxury yazmıyor ilk seriden ve 10 kanalda açık çok uzun zamandır freecamde kullanıyorum veya humax5400 gömülüde hiç au sorunu olmadı uzun süre kullanmadığım zaman modul ve humaxta bekletiyorum şak açıyor sadece 1 kere auda sorun oldu 1-2 gün yapmadı ama sonra düzeldi...Yasal olan mct kartta bu şekilde çalışsa gerek ama alacağın yere iyice sor tabii aularda genelde alanlardan şikayet geliyormu vs diye danış onlara...
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

bahsettiğin delta kartı nereden bulabilirim?fiyatları hangi düzeylerde?humax ve freecam dışında sky tabanlı modüllerle çalışıyormu?delta kartı alabileceğim yer konusunda tavsiyen varmı?
          biliyorum seni bayıltıyorum ama bu son sorum olacak.(inşallah!!!)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X