• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

kodi youtube eklentisi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

hasan0058 Nickli Üyeden Alıntı
    Ustalar sizde takıldıysanız benim yapamamam normal.

Ben API anahtar oluşturdum sanırım. onuda kodideki youtube ayarlarına ekliyorum. ama olmuyor.
    Bizde oluşturduk ama kodi de çalışmıyor püf noktasını bulamadık birinci eklentiyi hallediyoruz ikinci eklenti yerini bulamadık youtube diğer eklentileri çalışıyor ayrıca apı anahtar oluşturdum diyorsun sende burada resimli paylaşki birbirimize yardımcı olalım

Saygılar
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Ustam buraya resim yükleye bilsem paylaşacağım da yüklemeyi beceremedim ki.
      Ekran görüntüsünü alıyorum buraya aktaramıyorum.

saygılar.

Yorum yap

Ustam buraya resim yükleye bilsem paylaşacağım da yüklemeyi beceremedim ki.
        Ekran görüntüsünü alıyorum buraya aktaramıyorum.

saygılar.
        Belki Bu http://www.mach1digital.com/mach1for...883#post656883 link işinize yarar resim ekleme ayrıca resim ekleme sitesi edinmeniz lazım google yazın mesaj yazdığınız bölümde üste gülen adamın alt sırasının sağa 4.cü Görüntü ekleme oraya bastığınız zaman görüntü ekleme sitesinden URL yi alı oraya Kopyala yapıştır yapacaksın hepsi bu

Saygılar
        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

Teşekkür ederim resim ekleme için yardımınıza. umarım ekleye bilmişim dir.

API key burada var.
          API id.
          Apı secret bilgileri olmalı sanırım.
          oda resimde OAuth 2.0 İstemci Kimlikleri yazan kısmın altında olamalı , ama yok. bir türlü oluşturamadım ben.

Yorum yap

[IMG][/IMG]

Yorum yap

Eklentiyi yapılandırın:

Settings -> API -> Enable personal API keys = ETKİN
              Settings -> API -> API Key = API ANAHTAR BURADA
              Settings -> API -> API Id = BURADA MÜŞTERİ KİMLİĞİ
              Settings -> API -> API Secret = BURADA MÜŞTERİ GİZLİ

Bu bilgileri kodi youtube ayarlarda girmemiz lazım gibi.
              ama bilgileri alamadık.

Yorum yap

Bu bilgileri doldurmak lazım.

Yorum yap

Bu bilgileri doldurmak lazım.
                  evet 3 yere gireceksiniz birinide enable etkinleştireceksiniz bizlerde senin geldiğin yerlere kadar geldik çalıştırmayı alamadık site heralde 30 günlük deneme süresi veriyor bu arada resim yüklemeyi yapmışsınız teşekkürler

Saygılar

Yorum yap

Bu linkteki (http://www.mach1digital.com/mach1for...t=77646&page=2) uygulamayı gerçekleştirdikten
                    sonra bu (https://console.developers.google.com/) linkte oturum açmalısınız sonra My Project ...... oluşturmalısınız
                    ardından bu linkteki (https://github.com/jdf76/plugin.vide...sonal-API-Keys) resimli anlatımı bir bir
                    uygulayıp sonuca ulaşabilirsini aldığınız (Personal-API-Keys) keylerini kodi deki youtube ayarlarına yazarsanız
                    youtube nin çalıştığını göreceksiniz yanlız oturumunuz açık kaldığı müddetçe kodi deki youtube de video müzik
                    ve ne varsa çalışıyor ben uyguladım alta resimleri ekliyorum daha öncede yazmıştım 30 günlük deneme süresi
                    veriyor yaparken neye tıkladığınızın ekran görüntüsünü alınki yanlışlık olmasın

Çok sayfa olduğu için dikkatlice yapmak gerekiyor

Saygılar

Yorum yap

Çok teşekkürler baba.

Sevgiler...

Yorum yap

Teşekkur ederim ustalar yardımlarınıza.
                        Bu konu beni aştı uğraştım fakat yapamadım.
                        Eski wetek 1 cihazım uzun zamandır Mnigma imaj daydı. çok eski kaldı bende Libreelec yüklemeye karar verdim. tvheadend kurulum kısmında sanırım sizlerden yardım isteyeceğim. henüz beceremedim.
                        saygılar.

Yorum yap

Teşekkur ederim ustalar yardımlarınıza.
                          Bu konu beni aştı uğraştım fakat yapamadım.
                          Eski wetek 1 cihazım uzun zamandır Mnigma imaj daydı. çok eski kaldı bende Libreelec yüklemeye karar verdim. tvheadend kurulum kısmında sanırım sizlerden yardım isteyeceğim. henüz beceremedim.
                          saygılar.
                          Biz işi çözdük önceki mesajlardada dediğim gibi 30 günlük deneme süresi veriyor 30 günden sonra ücrete tabi tutuyor isteyen alır veya almaz kodi de API keysiz bazı müzik ve videolar çalışıyor imaj olarak librelec yükleyebilirsiniz takıldığınız yerde yazın yardımcı herzaman oluruz Android bölümünde Youtube kullanmakta bir sorun yok sadece oturum açacaksınız veya oturum açmadan kısıtlı kullanabilirsiniz

Saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X