• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Recover My Files™ 3.60 Download Full 5.27 MB(dosya sildim eyvah nerde demeye son)!!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Recover My Files™ 3.60 Download Full 5.27 MB(dosya sildim eyvah nerde demeye son)!!!

iste mach1 forma özel bir anlatim daha artik silinen dosyalarinizi kurtarabiliriz cok kolay anlattigim adimlari izleyin...

Recover My Files™ 3.60 Download Full 5.27 MB

Program Tanıtım Sayfası

Öncelikle programı download linkinden indirip kuruyoruz.Programı kurduktan sonra program kapalı iken ilacını C:\Program Files\Recover My Files klasörü içine kopyalayıp Tümüne Evet seçeğini seçiniz.Programı yeniden açtığınızda full sürüm olarak çalışacaktır.

Kurtarma işlemine geçebiliriz.Programı çalıştırdığınızda karşınıza bazı seçenekler çıkacak.Her zaman için Complete seçeneklerini kullanmanızı tavsiye ederim.Daha detaylı bir arama imkanı sağlar.Eğer daha önce format atmış iseniz ve formatta kaybolan verilerinizi kurtarmak istiyorsanız aşağıdaki resimde gösterilen Complete Format Recover seçeneğini seçip ardından Next butonuna basınız.Eğer henüz format atmamış geri dönüşüm kutusundan silmişseniz bunun için Complete File Search seçeneğini seçip ardından Next butonuna basınız.Bne resimli anlatımımda bu seçeneği gözönünde bulundurarak anlattım.Diğer seçeneğinide seçseniz yapacağınız işlemler yine aynı

Resimde anlatmış olduğum şekilde daha önce hangi sürücünüzden silmiş iseniz dosyasınızı o alanı seçiyoruz.Örneğin sildiğiniz dosya geri dönüşüm kutusundaydı veya masaüstündeydi,resimde göstermiş olduğum seçenekleri işaretliyoruz.Eğer başka sürücünüzden sildiyseniz ona göre siz kendiniz seçiminizi yapıp Next butonuna basınız.

Program neredeyse tüm uzantıları destekliyor.Bu alanda kurtarmak istediğimiz dosya uzantısı veya uzantılarını seçiyoruz.Seçmek istediğimiz dosya uzantıları yanındaki kutucukları işaretleyrek seçebiliriz.Örneğin ben genelde resim uzantılı Jpeg vs aratmayı denedim.Sonrasında Start butonuna basarak silinen dosyalarımızın taramasını başlatıyoruz.

Hızlı bir şekilde kurtarma işlemi başlayacaktır.Bu esnada işlem bitene kadar bekleyiniz.Bu işlem süresi Disk alanınız ve taratacağınız uzantılara göre değişkenlik gösterir.

Tarama işlemi bittikten sonra sol üst tarafta kurtarılan dosya türleri ve adeti gözükür.

Kurtarmak istediğimiz dosyaların adının gözüktüğü klasör yanındaki kutucuklardan,kurtarmak istediklerinizi işaretleyip resimde anlatıldığı şekilde Save Files / Save Files seçeneklerinine tıklayınız.

Karşımıza çıkan ekrandan kurtarmak istediğimiz dosyalar için bilgisayarımızdan klasör yerini seçiyoruz.Ancak burada dikkat edilmesi gereken ; örneğin C sürücüsündeki bir dosyayı silmiş ve o dosyayı kurtarmak istiyorsak kurtarma yeri olarak diğer bir sürücümüzü ( D ) seçmeliyiz.Aksi taktirde kaydetme işlemi başarısız olur ve program hata veir.

Tamam butonuna bastıktan sonra hızlı bir şekilde kaydetme yani silinen dosyalarını kurtarma işmei başlayacaktır.İşlem bitimine kadar bekleyiniz.

kolay gelsin......
    ReiNa WaSssSSsSSSSsSs HEeEeEEeAaaaAAaaRRrRRrRRrRREeEEEEeeEEE....?????

Recover My Files v3.84

Kod:
    [URL="http://download.getdata.com/RecoverMyFiles-Setup.exe"]http://download.getdata.com/RecoverMyFiles-Setup.exe[/URL]
    Kod:
    Crack: [URL="http://rapidshare.de/files/8030913/Recover.My.Files.v3.84.WinALL.Cracked-CRD.zip.html"]http://rapidshare.de/files/8030913/Recover.My.Files.v3.84.WinALL.Cracked-CRD.zip.html[/URL]

Yorum yap

bu program harika da

abi crack yokmu bu linkte bulamadım ben

Yorum yap

[email protected]

cevaplarsan yada bana mail atarsan sevinirim

Yorum yap

ozguraltay Nickli Üyeden Alıntı
          bu program harika da

abi crack yokmu bu linkte bulamadım ben
          Programı kur....çalıştır...herhangi bir dosyayı cd ye kayıt et veya harddiske kayıt ert orsşyonunu seç...sana key soracaktır...
          isim yerine şunu yaz..(büyük harflerele):
          MARK D PRICE
          daha sonra da key kısmına şunu copy ve paste yap...
          MM6NBN-JPR1W4-ZG7U1E-QT0MHH-AFW0H8-1K0K6F-4T2DG4-51WWVY

Kolay gelsin...kesin çalışıyor....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X