• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yeni Next 2000 HD Super e-Sata

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

G-Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    orda bu eklenmesi muhtemel özellik PVR olacak diye bir ifade olmadığına göre hala bir problem yok sanırım..???
    G-Force arkadasım kumandaya bakarmısın hangı tuslar var ve ne ıse yararlar ? mantıklı dusunmek lazım kumanda uzerınde kayıt tusu ve benzerı secenekler var ıse ve suanda ıse yaramıyorlarsa kullanma klavuzunda yukardakı mesajımda yazdıgım yazı yazıyorsa bu demektırkı yazılımla ekelenıcekler anlamına gelıyor ben ona nazaran yazdım bu yazıyı mantıklı dusunmek lazım bırraz ben kumandaya bakdım ve uzerınde kullanamadıgım en altta ( rec tusu / play tusu / ılerı ve gerı tusu / stop tusu ve pause tusları mevcut ) kullanma klavuzuda bu sekılde yazıyor ( kumandadakı dıger tuslar ılerıde cihaza yazılımla kazandırlacak özellikler düşünülerek eklenmiştir ) bu demek oluyorkı yazılımla bu ozellıkler eklenıcekdır anlamına gelıyor dıkkat edersen arkadasım saygılar...
    YÜRÜYOR
    yürüyor yalnız gidiyor
    hayatı vermedi can, ona
    kalbini dinledi gel dedi, ona
    dağ, deniz ve nehir
    düşündü gideyim
    mutlu etmedi bu dünya beni
    bulacakmıyım acaba bir yer
    ağrısız içine yatacağım
    bir toprak gitsem mi acaba
    olsam mı acaba toprağa yem...

Yorum yap

İzliyorum bakalım Bizim güzelim 2000 HDTV ye yanlardan kanat takıp arkadanda super bir jet motoru takarak uçurabilecekmisiniz....?
      Arkadaşlar boşuna bu tartışmayı uzatmayın.
      Yapabildikleri özelliklerinde yazılı 2000 super HDTV'lerde USB den kayıt yapıp saklamanız ve daha sonra seyretmeniz mümkün değil.Ayrıca e-sata girişi ilave etmenizde mümkün değil.
      Birde satışa sunulan daha henüz E-sata özelliği için herhangi bir yazılımı sunulmamış ve zaman içerisinde yapılacak bir sürü işi olan bir cihaz için kopardığınız bu fırtınayı anlamıyorum.
      Bu sebeple bu konuyu şu an için tartışmaya kapatıyorum.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X