• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Emu Dosyaları Hakkında

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• marci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    karbon bende nextstar ye-18000 hd cx aldım. Bütün biss şifreli kanalları izliyorum. ama içtiimai tv yi izleyemiyorum nedendir acaba. Biss keyi girili gözüküyor ****** arasında.

Emuyu aktif olsun.
    Kanalı silip tekrar tarama yapınız ve buradaki softcam dosyasını yükleyiniz.
    http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=48468
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Yorum yap

• bulsatı 04.02.2012 tarihli softcam ile o gün açıldı ve izledim ama ertisi gün izleyemedim şifrelermi değişti başka sorunmu var

Yorum yap

• cihazım next 2000 * cı plus

Yorum yap

• bruswils Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          bulsatı 04.02.2012 tarihli softcam ile o gün açıldı ve izledim ama ertisi gün izleyemedim şifrelermi değişti başka sorunmu var
          Kéy dosyasını BURADAN tekrar yükleyiniz düzelecektir.
          www.next.com.tr

Yorum yap

• bu softcamda astra 19 keyleride var next 2000 * cı plus astra 19 u açmadığını söylüyorlar astra 19 u nasıl izleyebilirim karbon bey . astra yazılımı olmasımı gerekiyor yada bu cihazlarda bu mümkün değilmi

Yorum yap

• bruswils Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              bu softcamda astra 19 keyleride var next 2000 * cı plus astra 19 u açmadığını söylüyorlar astra 19 u nasıl izleyebilirim karbon bey . astra yazılımı olmasımı gerekiyor yada bu cihazlarda bu mümkün değilmi
              Bu cihazların kapasitesinden(hafıza+işlemci) dolayı Bulsatcom paketi bile bazı özelliklerden feragat edilerek verildi,şu aşamada mümkün görünmüyor.

Kolay gelsin.
              www.next.com.tr

Yorum yap

• 2000 XCI Plus ile bulsatı emu ile seyredebilirmiyim acaba?

Yorum yap

• Next 2000 Super Plus CI makinede son yazılım yüklü. EMU aktif durumda. Ama her nedense, Astra 19.2 uydusundaki TNTsat ve CSat kanallarını şimdiye kadar izleyemedim. EMU kısmını resetledim. Hatta son yazılımı tekrar yükledim. Buradan verilen kdb dosyalarını da yükledim ama ilgili paketleri hiç açmadı.

Yorum yap

• alpagun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Next 2000 Super Plus CI makinede son yazılım yüklü. EMU aktif durumda. Ama her nedense, Astra 19.2 uydusundaki TNTsat ve CSat kanallarını şimdiye kadar izleyemedim. EMU kısmını resetledim. Hatta son yazılımı tekrar yükledim. Buradan verilen kdb dosyalarını da yükledim ama ilgili paketleri hiç açmadı.
                    Cihaz 2000 CI plus modeli mi ? yoksa Süper Plus CIS USB modeli mi ? süperplus USB serilerinde sıkıntı yok ,az önce verdiğim dosyalar ile TNTsat paketi de CanalSat paketi de izleniyor, hatta yeni kéyler ile BİS kanalları da artık izleniyor...
                    http://mach1digital.com/mach1forum/s...ad.php?t=58754
                    www.next.com.tr

Yorum yap

• Karbon Nickli Üyeden Alıntı
                      Cihaz 2000 CI plus modeli mi ? yoksa Süper Plus CIS USB modeli mi ? süperplus USB serilerinde sıkıntı yok ,az önce verdiğim dosyalar ile TNTsat paketi de CanalSat paketi de izleniyor, hatta yeni kéyler ile BİS kanalları da artık izleniyor...
                      http://mach1digital.com/mach1forum/s...ad.php?t=58754
                      Cihaz super plus CIS USB'li model.
                      Aslında bir yıldır DM 500HD kullanmaktayım.
                      Fakat bu cihazda EMU ile adı geçen paketleri izleyemedim.
                      Yaklaşık 3 ay evvel, temizleyip bir köşeye kaldırdığım Next'i denemek istedim.
                      Son yazılımı ve kdb dosyalarını da yükledim.
                      O zaman açmadı.

Şimdi verilen kdb dosyaları ile değişik bir uygulama verildi ise onu bilemem.

Yorum yap

• hocam bizim next minik hd lerde tntsat malesef çalışmıyor onlarda çalışsa astra 19 da baya emuyla izlenen kanal sayısı artacak
                        BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
                        ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

• super plus serisinde açıyor en son yazılım ile 2000 dpcıs ta

Yorum yap

• acil yardım lutfen....22_06_2012 sayılı karbon un verdigi sotfcam guncellemesini yukledim , idman azerbeycan kanalı sifreli hale gecti ve acılmıyor , resetledim fakat sonuc yok...lutfen acil yardım...

Yorum yap

• faroz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              acil yardım lutfen....22_06_2012 sayılı karbon un verdigi sotfcam guncellemesini yukledim , idman azerbeycan kanalı sifreli hale gecti ve acılmıyor , resetledim fakat sonuc yok...lutfen acil yardım...
                              Kanalların frekansı ne çıkıyor sizde ?

10965 H 12800 olarak çıkıyorsa bunu
                              10964 H 12800 olarak düzeltiniz.
                              www.next.com.tr

Yorum yap

• nekt ye 2000 süper hdtv de açmıyordu karbon hocanın verdiği 10964 H 12800 düzeltmesini yaptım açıldı. teşekkür ederim hocam.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X