• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 hd tv kanald hd görüntü geç gelmesi?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000 hd tv kanald hd görüntü geç gelmesi?

Dsmart modül satın aldım.next 2000 hd tv'de özellikle kanal d hd ve hd4men'de ses hemen, görüntü yaklaşık 7 saniye sonra geliyor.diğer hd kanallarda ve sd kanallarda sorun yok.ayrıca kanald hd'de görüntüler karışıyor ara sıra.

atv hd, a hbr hd'de hiç sorun yaşmadım.hd görüntü kalitesi de güzel para verip 19500 cıs vs satın almak mantıklı gelmiyor.

sorun cihazda mı yoksa dsmart modüllü üyelik olduğu için mi sorun çıkıyo
    4za Next & NextStar

silin
    4za Next & NextStar

Yorum yap

cihazla ilgisi yok ben uzun süredir bu kanalları takip ediyorum bütün HD kanalları bir frekansa topladıktan sonra böyle oldu önceden yoktu
      kanalda ses önce geliyor görüntü sonra ve bazen hızlandırılmış gibi harektli oluyor ama 15 saniye sonra her şey normale dönüyor
      Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

evet bendede aynı problem var. yeni yazılımla düzelirmi acaba?

Yorum yap

evet bu sorun diğer arkadşların belirttiği gibi birebir aynısı olmakta.işin uzmanlarını bu işi çözmeye ve yardıma çağırıyorum.sadece yazdıklarımızla kalmasın bu durum...

Yorum yap

bende de aynı prblemler var, hem d-smartı aradım hem de izmir de tamgör bayii ile görüştüm , ama olayın çok farkında değiller, yeni yazılım atalım diyorlar ama , ne atacakları belli değil, zaten yazılımı biz de atabiliyoruz.

Üstadlardan rica ediyoruz, bu konu çok önemli.. sıkıntı yaratıyor, yeni yazılımla çözülmesini umuyoruz acilen

TEŞEKKÜRLER

Yorum yap

Üstadlar,

bilgi bekliyoruz sizden

saygılar

Yorum yap

Aynı sorun bendede var özellikle kanald hd de titreme oluyor sonra düzeliyor

Yorum yap

evet arkadaşlar, yaklaşık 1 yıldan beri bu sorun devam ediyor. Kanal d hd ile başladı, şimdi başka kanallara sıçradı. bunun çözümü yokmu ya...

Yorum yap

Kusura bakma ama bosuna yaziyorsun
                    Forum eski formatinda degil, kimsenin kimseye yardim ettigi yok
                    Yazik .....

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....

Yorum yap

zaten forumda yardımı mach1 hocadan istiyoruz bu cihaza yazıllım bekliyoruz cccam da takılmalarada sorun oluyor

Yorum yap

Yazılım desteği verilmiyor artık o eski modellere o yüzden birşey beklemeyin arkadaşlar dobrateğe bile yazılım yok çok uzun zamandır eski hdtvye hiç olmaz newcamd ile stabil çalışıyor o cihaz cccamı düzgün değil ne yazıkki..
                        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                        www.nextyazilim.com

Yorum yap

fabrika ayarlarına gelin sadece sistem bilgisini resetleyin vealdaki konumlarını hayır deyip resetleyinz bu şekilde yaparsınıs kanallarıniz gitmez

Yorum yap

sayın kemancı14 böyle yapınca düzelicek miki bu bir risk bunu bunu yapın demişsiniz ama siz yaptınız mı?
                            Sizde d-smart var mı?
                            Kanal d hd ve diğer kanallarda düzelme oldumu geç açılma filan düzeldimi?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X