• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus 18.9.2008 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sayın üstadlar emeğinize sağlık basarılarınızın devamı dileğiyle tsk...

Yorum yap

• arkadaşlar bendede emu kilitlenmesi oluyordu son yazılımı attım yine oldu daha sonra fabrika ayarlarına döndürdüm sorun halloldu.
      son yazılım+fabrika ayarları(8503 şifre)

Yorum yap

• bu yazılımın 2000 fta usb lere faydası varmı varsa ne yapılmalı

Yorum yap

• ustalar elinize sağlık en son yazılımda kartlardan başka yenilik varmı bende kart yokta boşuna yüklemeyeyim bulgarcada yok tşk

Yorum yap

• Arkadaşlar yeni yazılımı yükledim hiç bir sorun çıkmadı,buna rağmen cihazı RESET leyerek
            FABRİKA ayarlarına döndüm ardından Sevgili TASARIMIN bundan daha önce yaptığı bir çalışma vardı KANAL BİLGİSİNİ yeni yazılıma UYARLAMAK için onu yaptım. İşlem aynen halloldu artık istediği kadar yazılım çıksın hiçbir önemi yok çünkü artık KANAL TARAMA işi ortadan kalktı. UDB dosyası ile işlem 2 dakika. yok kanal listesi silinecekmi yok şu kaybolacakmı kafam artık rahat. TEŞEKKÜRLER TASARIM.....
            MACHİNA - 3-D
            8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
            PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
            TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• yazılım için teşekkürler
              kay:

Yorum yap

• dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Arkadaşlar yeni yazılımı yükledim hiç bir sorun çıkmadı,buna rağmen cihazı RESET leyerek
                FABRİKA ayarlarına döndüm ardından Sevgili TASARIMIN bundan daha önce yaptığı bir çalışma vardı KANAL BİLGİSİNİ yeni yazılıma UYARLAMAK için onu yaptım. İşlem aynen halloldu artık istediği kadar yazılım çıksın hiçbir önemi yok çünkü artık KANAL TARAMA işi ortadan kalktı. UDB dosyası ile işlem 2 dakika. yok kanal listesi silinecekmi yok şu kaybolacakmı kafam artık rahat. TEŞEKKÜRLER TASARIM.....
                kay:

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Bir önceki yazılımdaysanız silinmez ancak siz yinede resetlerseniz daha sağlıklı olur.
                  Tasarım usta bir onceki yazılımdaysa silinmez dedi ama ben bir onceki yazılımdaydım ve 19.08.2008 yazılımını yukleyince otomotikman listeler silindi ve hiç bir mesaj almadım.
                  Fabrika ayarlarını resetlemeden uydu ayarlarını yaptım otomatik tarattım tarama bittikten sonra hafızaya aldı.Kanal listelerine baktım liste yine boş.Bir kez daha tarattım yine aynı şeyler oldu.TP ler var ama kanal listesi boş gorunuyor.Bende mecburen Fabrika ayarlarından resetledim bir onceki yazılıma dondüm yeniden taratınca kanal listeleri doldu.
                  Bu sorunu başka yaşayan arkadaş varmi bunu dile getirirlerse ustalarda yazılımın eksikliklerini giderme yoluna giderler.Bu sorun hakkında da ustalardan yorum bekliyorum...Başarılar

NOT:Hangilerine EVET,Hangilerine HAYIR dememiz gerekiyor?
                  [evil]Next 2000 CIS Super Plus[/evil] GÜNEŞİN IŞILTILI MUHTEŞEM DOĞDUĞU VE ESRARENGİZ BATTIĞI GÜNEŞ DİYARI

QOMMAGENE DİYARI

Yorum yap

• dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Arkadaşlar yeni yazılımı yükledim hiç bir sorun çıkmadı,buna rağmen cihazı RESET leyerek
                    Sevindik elbette ama Tasarımın yaptığı çalışma neydi?bu konuda bizi de bilgilendirirmisin.Sanırım bunu kaçırmış olmalayız.UDB dosyası nedir nasıl kullanılır..
                    [evil]Next 2000 CIS Super Plus[/evil] GÜNEŞİN IŞILTILI MUHTEŞEM DOĞDUĞU VE ESRARENGİZ BATTIĞI GÜNEŞ DİYARI

QOMMAGENE DİYARI

Yorum yap

• polatcebi Nickli Üyeden Alıntı
                      Arkadaşlar emu *** bölümüne girincre *** bölümü bazan boş geliyor ve öylece donuyor. kumandadan işlem yapamıyorum. anahtarı açıp kapatınca tekrardan sorun düzeliyor. Bilmiyorum bu sorun sadece bendemi oldu. Şikayet baında değil bilgi için yazıyorum. Ustaların dikkatine. Emeği geçenlere teşekkürler.

EMU yu açınca benim de cihazımda bazen donma oluşuyor mlsf.cihazı resetlemeden açılmıyor.

QOMMAGENE DİYARI

Yorum yap

• emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler, cihazın özellikleri okadar arttı ki artık kumandaya yeni bir kullanım kılavuzu yazmaları gerkiyor diye düşünüyorum
                        Next 2000 CIS Super Plus

Yorum yap

• Selamün aleyküm arkadaşlar bu yazılımdada diğer yazılımlarda olduğu gibi emeği geçen tüm hocalarımıza teşekkürler. ancak bakıyorum sayın mach1 hocam 5. sayfadan sonra sorulanlara cevap vermemiş neden çünkü bazı arkadaşlarımız öyle anlayışsızlarki hocam türksattaki yasal kartlarınızı deneyin demiş o bazı arkadaşlar dediklerim dt mi ds mi diye sorup sorup durmuşlar arkadaşlar türksatta 2 adet yasal kart var ve bunlardan biri dt diğeri ds anlaşılmıştır sanırım yanarmı diye korkusu olanlar kıllanmasınlar ondan sonra çıkıpta vay efendim ne olcak şimdi kartım yandı yan geldi yattı çamura battı sizin yüzünüzden oldu diye feryatlar okuyacağız litfen bu verilen yazılımları yapılırken hiç birimiz görmüyoruz nasıl güvenp cihazımıza atıyosak ve süreklide gelişmeler oluyosa söylenenleri iii okuyup ne gerekiyosa yapmalıyız yada yapmamalıyız burda laf kalabalığı yapmasak daha ii olur diye düşünüyorum hocalarımız zaman zaman küstüren arkadaşlarımız oldu lütfen herkez yazılanları ii okusun sonra ne yapıyosa yapsın yada yapmasın herşeyin açık bir dille anlatılmasını beklemeyelim leb dediklerinde leblebi denileceğini anlayalım arkadaşlar tekrar herkese emeği için teşekkür ediyorum (sayın moderatör arkadaşlarımız dan ve hocalarımızdan özür diliyorum bu uyaru belki benim vazifem değil ama rahatsız oldum bu siteyi kullanan bi kullanıcı olarak)

Yorum yap

• İyi gunler bu yeni yazilim ile Astradaki Premiere kanallari acikmi?Tesekkurler.

Yorum yap

• teşekkürler sn mach1 ellerinize sağlık
                              Cevizin kabuğunu kırıp özüne inmeyenler,
                              Cevizin hepsini kabuk zanneder

Yorum yap

• Premiere hakkinda bilgisi olan varmi?Tesekkurler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X