• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yeni Next 2000 HD Super e-Sata

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

G-Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kayıt tuşundan kastınız kırmızı tuşmu???

kimsenin kimseyi kandırdığı yok buna emin ol
    sizin tabirinizle Delikanlı gibi defalarca kez başta mach1 üstat olmak üzere yetkili üstatlar dile getirdi(bu conexant işlemcisi ile kayıt özelliği eklenemiyor diye)
    keyif için yazılım çıkarmıyor değiller donanım desteklemedikten sonra ne yapılabilir??
    Beklentinin olmasıda çok önemli değil herkes bişeyler bekliyor en azından super plus bölümüne bir göz atın neler neler isteniyor yapılması mümkün olmayan önemli olan verilen bir ''söz'' olması bu ortada varmı yok???? (varsada sözü veren ya satıcınızdır yada başka bir yetkisiz eleman)
    Eyw. Bizde sadece seyrederiz. Kaydıda yeni cihazlarla arkadaşlar yapıp paylaşırlar onlardan bakarız
    Bi upgrade yapılsa çok süper olacaktı ama. ( Hala kasıyorum )

Yorum yap

g-force güzel dile getirmiş peki bir sorum olacak bu e-satalı 2000hdler kayıt yapabiliyormu ilerde yazılımlarınamı eklenecek bu özellik sevgiler.

Yorum yap

ben bir şey soracaktım bu e-satasız cihazlarla e-satalı cihazların içeriği(cihazın içindeki bütün parçalar) aynımı? eğer aynı ise, e-satasız cihazı olanlardan ufak bir ücret karşılığında cihazlarına e-sata çıkışı taktırsalar, bu olabilirmi?
        Next Machina 3D Super Combo, Next8000xcam plus ve next 2000 cx net

Yorum yap

Dün istanbul bölge bayisi ile görüştüm telefon ile onların söylediği e-sata lı cihazlarda çok sorun varmış şu anki cihaza göre yavaş çalışıyormuş takılmalar vb sorunlar varmış o cihazı önermiyorlar haberiniz olsun alırsınız elinizde kalabilir
          Next 2000 super HDTV-Goldmaster Sat1010HD-Kaon receıver-Digiturk-D-smart

Yorum yap

endoflive Nickli Üyeden Alıntı
            Dün istanbul bölge bayisi ile görüştüm telefon ile onların söylediği e-sata lı cihazlarda çok sorun varmış şu anki cihaza göre yavaş çalışıyormuş takılmalar vb sorunlar varmış o cihazı önermiyorlar haberiniz olsun alırsınız elinizde kalabilir
            siz bayileri boşverin bakın yine aynı konuda mesaj yazan bir arkadaşta bayiye sormuş adamların daha cihazdan haberi yok :ehehe:

http://www.mach1digital.com/mach1for...6&postcount=11

Yorum yap

Cihazda bir sorun yok e-satanın yazılımı aynı sadece kayıt özelliği var oda daha başlangıçta aynı superlerin usbden kayıt ilk çıktığı gibi buglar var test yazılımı oda zamanla yapılacak
              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

alo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                ben bir şey soracaktım bu e-satasız cihazlarla e-satalı cihazların içeriği(cihazın içindeki bütün parçalar) aynımı? eğer aynı ise, e-satasız cihazı olanlardan ufak bir ücret karşılığında cihazlarına e-sata çıkışı taktırsalar, bu olabilirmi?
                benim fikrime göre böyle bişey mümkün değil..
                playstationa çip taktırmaya benzemez bu iş :ehehe:

ayrıca donanım olarakta ufak farklılıkları olabilir çünkü 2000hd lerde işlemci sorunu nedeniyle kayıt özelliği eklenemedi(yoksa usb den kayıt eklenirdi) bunda kayıt olacağına göre işlemciside farklı olabilir diye düşünüyorum ...

Yorum yap

peki cihazın içine harddisk yerleştirme imkanımız yokmu?
                  Next 2000 super HDTV-Goldmaster Sat1010HD-Kaon receıver-Digiturk-D-smart

Yorum yap

endoflive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    peki cihazın içine harddisk yerleştirme imkanımız yokmu?
                    e-sata sız cihazlar için bahsediyorsan olmaz zaten olsa usb ye kaydedilirdi..
                    e-satalı modeller için bahsediyorsan harici HDD bağlayacaksın içine harddisk koymakta nerden çıktı???
                    ha içini açarsın e-sata dan girişini yaparsın harddiskinide kasa içinde boş bi yer bulursan koyarsın sana kalmış..

Yorum yap

benim fikrime göre böyle bişey mümkün değil..
                      playstationa çip taktırmaya benzemez bu iş :ehehe:

ayrıca donanım olarakta ufak farklılıkları olabilir çünkü 2000hd lerde işlemci sorunu nedeniyle kayıt özelliği eklenemedi(yoksa usb den kayıt eklenirdi) bunda kayıt olacağına göre işlemciside farklı olabilir diye düşünüyorum ...
                      Eğer bir farklılık (donanımsal) varsa tabiki e-satanın eklenmesi doğru olmaz, ama hiç bir farklılık yoksa e-satanın eklenmesi çok kolay olur.

Yorum yap

Eğer bir farklılık (donanımsal) varsa tabiki e-satanın eklenmesi doğru olmaz, ama hiç bir farklılık yoksa e-satanın eklenmesi çok kolay olur.
                        arkadaşım donanım desteklese bile bi kere kasanın yapısı müsait değil e-sata için arka metal panele delik açılması gerek sonra vidalanacak o panele ,sonra e-sata port kablo ucu cihaz içine lehimlenecek kim uğraşır boş iş bunlar...

Yorum yap

siz boş iş olarak görebilirsiniz ama süper serisinde arkadaşlar usbyi yan tarafa aldı ve ön kapağı açmaya bile gerek kalmadan direk kullanılıyor eskisindende iyi oldu zaten donanımsal olarak aynı ise anakartın üzerinde zaten e-sata bağlantı yeri hazırdır sadece e-sata çıkışını yerine lehimlemek kalıyor, arka panelden e-sata yerine göre bir boşluk açmak okadar zahmetli bişe değildir zaten.Kayıt özelliği tam olarak yapıldığında süper bir özellik olacak hd için

Yorum yap

siz boş iş olarak görebilirsiniz ama süper serisinde arkadaşlar usbyi yan tarafa aldı ve ön kapağı açmaya bile gerek kalmadan direk kullanılıyor eskisindende iyi oldu zaten donanımsal olarak aynı ise anakartın üzerinde zaten e-sata bağlantı yeri hazırdır sadece e-sata çıkışını yerine lehimlemek kalıyor, arka panelden e-sata yerine göre bir boşluk açmak okadar zahmetli bişe değildir zaten.Kayıt özelliği tam olarak yapıldığında süper bir özellik olacak hd için
                            kapağı açmak zor geliyosa usb yi arkadaşın yan tarafa alacağına ön kapağı çıkarsaydı ya
                            ayrıca bilgisayar anakartıyla karıştırmayın bu kartı e-sata yeri hazırmı değilmi bunu bilemeyiz(ben cihazın içine bakmadım) ...
                            neyse kolay gelsin çalışmalarında başarılar..

Yorum yap

kapağı açmak zor geliyosa usb yi arkadaşın yan tarafa alacağına ön kapağı çıkarsaydı ya
                              ayrıca bilgisayar anakartıyla karıştırmayın bu kartı e-sata yeri hazırmı değilmi bunu bilemeyiz(ben cihazın içine bakmadım) ...
                              neyse kolay gelsin çalışmalarında başarılar..
                              harici harddisk için ön kapağın çıkarılıp usb kablonun görünmesimi hoş yoksa yan taraftan çıkarılıp usb kablonun görünmemesimi hoş gerçi renkler ve zevkler tartışılmaz.

Yorum yap

Uydu alicisi ile bu gibi degisklikler yapilirsa sonucu garanti suresinin sona erecegini dusunuyorum.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X