• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

sorun

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sorun

arkadaşlar ben konu gönderdğimde neden örnek olurak baftec yazılımı gönderiyorum ama baftec işiği yanmıyor

Sorun nedir happy biraz daha ayrıntılı yazarsan anlayabiliriz.

Yorum yap

örnek olarak baftec yazlımı gönderiyorum gönderdikten sonra baftec yazan şeyin işiği yanıp sonmuyor sorunum budur

Yorum yap

Onu anladım ama Baftec yazılımını nereye gönderiyorsun? cihaza mı yoksa foruma mı??

Yorum yap

fromda baftec yazlımı yok ve yazlım gönderiyorum ama işiği yanıp sonmuyor yeni olduğunu soylemiyor

Yorum yap

bak sana bir örnek daha veriyim az önce teknoloji resim gönderdim teknoloji yaz yer işiği yanmdı yine

Yorum yap

happy Nickli Üyeden Alıntı
              fromda baftec yazlımı yok ve yazlım gönderiyorum ama işiği yanıp sonmuyor yeni olduğunu soylemiyor
              Normal üyelerin foruma dosya ekleme yetkisi yok malesef o yüzden ekleyemezsiniz. Eğer eklemek isterseniz herhangi bir upload sitesine yükleme yapın ve buradan link verin.

Yorum yap

cünkü sen zaten kendi nickinle o konuya giriş yaptığından sende yeni mesaj uyarısı vermez
                sen onu okumuş olarak görüyorsun çünkü...!

Yorum yap

tamam da onunsıl haledebiliriz konu yazdıktan sonra o konudan çıktımda yanması istiyorum o işiği yanmadığı zaman kimse konuya cevapo vermiyor neyse oğraştığınız için tşk

Yorum yap

tamam da onunsıl haledebiliriz konu yazdıktan sonra o konudan çıktımda yanması istiyorum o işiği yanmadığı zaman kimse konuya cevapo vermiyor neyse oğraştığınız için tşk
                    Sonunda anladım. Sizin mesaj yazdığınız konunun kalın ve belli bir şekilde durmasını istiyorsunuz değilmi? ama yukarıda Pride'in söylediği gibi konu size öyle gözükür ama diğer üyelere sizin görmek istediğiniz gibi gözükür. Yani kalın punto ve parlak bir şekilde.
                    Hoh be hele şükür anlaşabildik.

Yorum yap

yaw üstte demişler, sen okudun sayılıyor ondan yanmaz. başkalarında o yanar dert etme

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X