• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE - 19500 Süperior CIS HD(Modüllü) (v.2.69 TEST) 11.04.2012 Tarihli Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE - 19500 Süperior CIS HD(Modüllü) (v.2.69 TEST) 11.04.2012 Tarihli Yazılımları

Next YE - 19500 Süperior CIS HD(Modüllü) (v.2.69 TEST) 11.04.2012 Tarihli Yazılımları

Yazılım Notları

Yazılım sadece test amacı ile verilmiştir.
    1080 P Seçim yapıldığında Tv ekranında renk değişikliği veya ekranın yukarıdan aşağıya beliren çizgi içi düzenlenmiştir.
    Yeni yazılım test yazılım sonuçlarına göre verilecektir.

Next YE - 19500 CIS(Modüllü) HD 2.69 Yazılımı

Alternatif link:
    Next YE - 19500 CIS(Modüllü) HD 2.69 Yazılımı
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Hayırlı olsun,ama astra uydusunda bazı kanallarda bootlama yapıyor
    BÜTÜN HESAPLARIN BİTTİĞİ NOKTADA ÇANAKKALE BAŞLADI VE ÇANAKKALEYİ HESAP ETMEYE MATEMATİK YETMEDİ.

Yorum yap

1080 p ye alındığında görüntüde titreme yapıyor

Yorum yap

Arkadaşlar NEXT 19500 HD CIS kullanıcıları ; FG SUPERIOR yazılımı olan V.2.51 yazılımına tekrar geri dönün henüz 1.mesajda yer alan Next YE - 19500 Süperior CIS HD TEST 11.04.2012 Tarihli V2.69 Yazılımı Bu yazılım test olduğundan beraberinde doğal olarak bazı sorunlarında getirecektır.Bu durum geçici bir sorun olup en kısa zamanda yenisi ile formumuzdaki yerini alacaktır.Biraz daha sabır göstermenizi umut ediyorum.Kendinize ıyı bakın

Saygılarla,
        LAST SAMURAI
        Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Yorum yap

Next YE - 19500 Süperior modülsüz cihaza yeni yazılım yokmu arkadaşlar ?

bu yazılım sadece modüllü cihazamı çıktı?

Yorum yap

daraban dostum ; Next YE - 19500 Süperior CIS HD TEST bu model ıcındır yazılım

Yorum yap

Next YE - 19500 Süperior modülsüz cihaza yeni yazılım gelmeyecekmi?

Yorum yap

Dsmart modülde sorun giderilmiştir umarım!
                kay: MACHINA 3D :yess:

Yorum yap

puhu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Dsmart modülde sorun giderilmiştir umarım!
                  D-Smart Modülde sorun yoktu ki ...

Yorum yap

Kimse Cevap yazmamış ?
                    Next YE - 19500 Süperior modülsüz cihaza yeni yazılım gelmeyecekmi?

Yorum yap

2.69 yazılımını yükledim 1080p 30 hz ve pal da 1080 25 hz titremeler mevcut renk düzlmiş mavilimsi rengi düzelmiş titremeler olayı bozmuş 1080 i gene aynı kalitede en azından 1080 i güzel.tv olarakda lg 42lv4500 kullanıyorum full hd desteği vardır.

Yorum yap

arkadaşlar ve adminler türksata gelen gürcü kanallarının bir kısmını alıyorum next 19500 cıs superior neyapmalı gm sport kanallarını alsın pid değerleri nereden girilir bilgi için teşekkürler

Yorum yap

onurkolik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          arkadaşlar ve adminler türksata gelen gürcü kanallarının bir kısmını alıyorum next 19500 cıs superior neyapmalı gm sport kanallarını alsın pid değerleri nereden girilir bilgi için teşekkürler
                          evet aynı sorun benim 19500 dede var 25 tane kanal olmasına rağmen ben frekansı taratınca 16 kanal çıkıyor gmg ler ve hd olanlar yok ayrıca next 19500 de manuel pıd değerleri nasıl girilir bulamadım bilen anlatabilirmi veya çıkmayan 9 kanal neden çıkmıyordur.

Yorum yap

tasarım usta karbon ustanın dikkatine yazıyzdık cvevap alamadık gelen gürcü kanalların bir kısmı var bir kısmı yok pid değerlerini girilecek yer yok 8pkm pilot girilecek yer yok yeni yazlımda desteklenmesi acele cevap bekliyoruz bukonuda herkes muzderip teşekkürler

Yorum yap

Şu an elimde 19500 modeli yok, frekans ve kanallar test sürecinde olduğu için sürekli değişim göstermektedir (zaten yayınlar oturduktan sonra yakın zamanda da şifreye girmesi beklenmektedir). GMG kanalları şu an yayın yapmamaktadır belki bu yüzden data olmadığı için cihaz algılayamamış olabilir, ve ayrıca frekansın 3/4 olan FEC değeri 5/6 olarak değişti, kanalların bulunduğu frekansı ve kanalları tamamen cihazdan silip tekrar frekansı ekleyerek tarama yaptırmayı deneyiniz...

Bu arada forumun her yerine yazdığınız( Konu ve başlık gözetmeksizin !) mesajlar silinmiştir.! lütfen ilgili başlıklarda ve bölümlerde sorularımızı soralım ve cevap gelmesini bekleyelim...
                              [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                              www.next.com.tr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X