• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ye2000 Dpcis SÜper Plus Acil Yardim

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ye2000 Dpcis SÜper Plus Acil Yardim

simdiden yardim edenlere tsk.ben alicima sofcami atdim hersey normal devam etdi ve dogal olarak kapandi ama tekrar acilmadi herseyi denedim (fisini cektim,kabloyla yazilim denedim baglanti kuramadi) komondosu bile islemiyor.yanlizca displeyde kücük yesil nokta var.ne yapmam gerekiyor acil yardim.yardimlarinizdan dolayi simdiden tsk.

Cihazı arka anahtardan bir kaç kez kapatıp açmayı deneyin.

Yorum yap

tasarim ustam denedim olmuyor.baska ne yapabilirim.tsk.

Yorum yap

yazılım at dene
        AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

aliciyi arkadan kapat alicinin ön tusu kanal degistirme elini basili tut arka dügmeyi ac rakam cikar oo1h 1 diye degsir ondan sonra stb bot durumu ile yazilimi atabilirsin attiktan sonra arkatan ac kapat benip basima geldi bende oldu simdi calisiyor

Yorum yap

arkadaslar desteginiz icin tsk.kabloyla yazilim atamiyorum COM.larda baglanti kuramiyor bilgisayar.USB.de ayni sekilde calismiyor.deginiz gibi kanala basili tutup acip kapattim 1 ve 001c dispileye geliyor ama kabloyla yine baglanti yok. yardimlarinizdan dolayi tsk.

Yorum yap

börtüce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              arkadaslar desteginiz icin tsk.kabloyla yazilim atamiyorum COM.larda baglanti kuramiyor bilgisayar.USB.de ayni sekilde calismiyor.deginiz gibi kanala basili tutup acip kapattim 1 ve 001c dispileye geliyor ama kabloyla yine baglanti yok. yardimlarinizdan dolayi tsk.
              Arkadaşım burayı iyice okursanız ve uygularsanız sorun ortadan kalkar.Tıklayınız http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=30189

Yorum yap

Eğer boot modunda da yazılım atamıyorsan cihaza servis yolu gözükmüştür.

Yorum yap

merhaba arkadaslar.aksam cok gec saat oldugu icin denemeyi birakmistim.sabah sizlerin yaptigi yardimlarla tekrar denedim ve basardim.herkese ilgilerinden dolayi tsk.

Yorum yap

simdiden yardim edenlere tsk.ben alicima sofcami atdim hersey normal devam etdi ve dogal olarak kapandi ama tekrar acilmadi herseyi denedim (fisini cektim,kabloyla yazilim denedim baglanti kuramadi) komondosu bile islemiyor.yanlizca displeyde kücük yesil nokta var.ne yapmam gerekiyor acil yardim.yardimlarinizdan dolayi simdiden tsk.
                    sanırım cihaz kendine reset atmış.o yeşil noktalar kanal yok anlamına geliyor.menüye girebiliyormusun.anten bağlantısı yapıyorsan scarttan dene menü ekrana gelir saygılar.
                    --------Eller bene beg diyormuş nedim,
                    ben senin bene bir ola deyişini istirem.
                    ---------

Yorum yap

tsk m.Acar kardes sorunu halletdim.ilginize tsk.

Yorum yap

Sorun kalmadığına göre konu kapatılmıştır.
                        İyi seyirler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X