• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Tps Auto Sorunu???

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Tps Auto Sorunu???

Arkadaşlar bende 8000xcamplus var.. 5 haziran yazılımını yükledim. Emu aktif halde fakat tps auto çalışmıyor. Update'yi kendisi mi yapıyor? Yoksa multiler çöktü mü?

Benek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende 8000xcamplus var.. 5 haziran yazılımını yükledim. Emu aktif halde fakat tps auto çalışmıyor. Update'yi kendisi mi yapıyor? Yoksa multiler çöktü mü?
    10873 frekasındaki france5 üzerinde mute+yeşil tuş yap tps auto yapacaktır kanal gelecekdir

Yorum yap

memorist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      10873 frekasındaki france5 üzerinde mute+yeşil tuş yap tps auto yapacaktır kanal gelecekdir
      Teşekkürler.. deneyeceğim.

Yorum yap

Denedim... Çalıştı ama 10 sn. sonra kilitliyor. Bir daha deniyorum sonra 10 sn. sonra yine kilitliyor. Sizde de böyle bir sorun var mı?

Yorum yap

makinayı resetle bir daha dene
          2 adet dm 500 s + Next Ye 2000 CX SUPER NET + next8000xcam + next8000 fta + D-Smart + SS2
          Gigabyte GA-P35-DS3L anakart
          QuadCore Intel Core 2 Quad Q6600, 2400 MHz (9 x 267) işlemci
          250+500 hdd
          NVIDIA GeForce 8600 GT
          xp + win7 işletim sistemi

Yorum yap

usuha üzerinde mute artı yesil yap
            AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

1.1 birse 1.3 yap botunu
              AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

Benek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Denedim... Çalıştı ama 10 sn. sonra kilitliyor. Bir daha deniyorum sonra 10 sn. sonra yine kilitliyor. Sizde de böyle bir sorun var mı?
                arkadaşım bizde bir sorun yok yanlız yazılımdan sonra reset yap emunu aç ve update işini tekrar gerçekleştir sorun olmaması lazım

Yorum yap

ramis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  1.1 birse 1.3 yap botunu
                  Bunun boot'la alakası var mı? Hem benim cihaz 8000xcam değil, 8000xcamplus. Benim cihaza boot update yaparsam sorun hallolur mu?

Yorum yap

Xcamplus zaten yeni cihaz bootu yeni ve autosu çalışıyor hala sorunsuz...
                    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                    www.nextyazilim.com

Yorum yap

Teşekkür ederim arkadaşlar. Ben yine cihaza bir reset atıp tekrar deniyeceğim. Sonucu buraya yazarım.

Yorum yap

Tamamdır arkadaşlar. Cihaza tekrar reset çekince düzeldi. Hepinize tekrar teşekkür ederim.

Yorum yap

Dünden beri çalışmıyor. Kaç defa reset attım yeniden tarattım ama FAİL hatası veriyor. Çöktümü acaba?

Yorum yap

Mustafa Kalkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Dünden beri çalışmıyor. Kaç defa reset attım yeniden tarattım ama FAİL hatası veriyor. Çöktümü acaba?
                            -- 2 kere reset
                            -- yeni yazılım at
                            -- 2 kere reset
                            -- yeniden tarama
                            ushuaia kanalı uzerınde yeşil+mute (evet fail ettiginde makina kapatılıp açıyor ama fail etmeyene ok diyene kadar işlemi tekrarlamalı ve multilerden once ushiaia kanalının açıldıgını görmelisin.Ayrıca once viaccess hatası veriyordu yaklaşık 10 sn beklediğinde açabiliyordu

iyi seyirler
                            By ATAKÖY

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X