• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000cıs süper plus otamatik uydu taraması

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000cıs süper plus otamatik uydu taraması

merhaba üstadlar sizden bir şey rica edeceğim.ben yeni 2000cıs süperplus cihaz aldım.uyduları seçiyorum otomatik taramada tüm uydular seçili olduğu halde uyduları sırayla kendisi taramıyor.uyduları seçtikten sonra kaydettim üstelik;bir uyduyu tarıyor ve bitiriyor acaba neden? üzerinde en son 05/05/2007 tarihli yazılım var .bu sorunuma bi el atarsanız çok memnun olurum herkese iyi geceler diliyorum.
    Öğretmek, iki kere öğrenmek demektir. (J.Jaubert)

Otomatik arama tarama tipi tüm uyduları seç uydu satırında ok le liste sağda gelsin kırmızı tuş işle tek tek işaretle yanına ok işareti koyar ve işaretleme bitinde hepsini tarar..
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Otomatik arama tarama tipi tüm uyduları seç uydu satırında ok le liste sağda gelsin kırmızı tuş işle tek tek işaretle yanına ok işareti koyar ve işaretleme bitinde hepsini tarar..
      hocam bugün aldığım yere sordum enson yazılımda tek tek taramam gerektiğini bu yazılımda otomatik arama kalktığını söyledi .

Yorum yap

yanlış söylemiş
        MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

kenan_citak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          yanlış söylemiş
          teşekkür ederim arkadaşım yazılımı birde kendim yükledim ve tarattım gene aynı galiba cihazda bir proplem var.

Yorum yap

hiko61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            teşekkür ederim arkadaşım yazılımı birde kendim yükledim ve tarattım gene aynı galiba cihazda bir proplem var.
            cıhazında sorun yok taratırken bak yukarda tek uydu yazıyor ondan hangi uydu uzerındeysen onu tarıyor.. yukarıyı sağ sollen tum uydular yaparsan ışaretledıklerının hepsını sırayla tarar..alfabetık sıraya göre taradığı ıçın sen yıne tek tek tarat..turksat hotbırd.v.s.
            optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
            .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

hocam bugün aldığım yere sordum enson yazılımda tek tek taramam gerektiğini bu yazılımda otomatik arama kalktığını söyledi .
              Aldığın yer senin cihazı tam olarak tanımıyor demekki. Yukarıda mach1'in yazdıklarını uygula tarar hepsini

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Aldığın yer senin cihazı tam olarak tanımıyor demekki. Yukarıda mach1'in yazdıklarını uygula tarar hepsini
                olmuyor hocam
                1-çanak ayarından uyduları seçiyorum ve kaydediyorum
                2-dieseq ayarlarını kaydediyorum
                3-tüm uyduları seçip otomatik tara şıkkından taratıyorum gene aynı tek uyduyu tarıyor. nedense olmuyor ,başka bir ayarı yoksa bilemiyorum yapamadım. saygılar

Yorum yap

olmuyor hocam
                  3-tüm uyduları seçip otomatik tara şıkkından taratıyorum gene aynı tek uyduyu tarıyor. nedense olmuyor ,başka bir ayarı yoksa bilemiyorum yapamadım. saygılar
                  o kadar kafana takma, sende tek tek tara aslında bır pıroblem olma ması lazım restle tekrar tara,bence zamana bırak sonra bır kolayını bulursun.şünü bıl cıhazında bır arıza yok...
                  optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
                  .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

olmuyor hocam
                    Bak şimdi tekrar anlatayım.
                    Otomatik Tarama bölümünü "Tüm Uydular" olarak seç.
                    Uydu listesinin üzerinde OK bas, açılan listede tarama yapacağın uyduları Kırmızı tuşla işaretle. Sonra "Taramayı Başlat" yazan yere OK bas. Listeden seçtiğin tüm uydular taranmaya başlar.

Yorum yap

Bak şimdi tekrar anlatayım.
                      Otomatik Tarama bölümünü "Tüm Uydular" olarak seç.
                      Uydu listesinin üzerinde OK bas, açılan listede tarama yapacağın uyduları Kırmızı tuşla işaretle. Sonra "Taramayı Başlat" yazan yere OK bas. Listeden seçtiğin tüm uydular taranmaya başlar.

hocam
                      **tarama yapacağın uyduları Kırmızı tuşla işaretle.** işin püf noktası burası
                      ------------------------------------------------
                      galiba, şu an işteyim deneyemiyorum.eğer öyleyse kendimi hiç affetmeyeceyim ;niye derseniz dikkatsizliğimden dolayı. ama beni aldığım yerdeki arkadaşta yanılttı bu yazılımda otomatik tarama iptal oldu dedi.neyse cevaplarınız için çok teşekkür edrim kusara bakmayın boşuna sizi meşgul ettim.iyi geceler herkese, tekrar özür dilerim:sagol:

Yorum yap

Özür dileyecek bir şey yok. Tamirci arkadaşlar her ne kadar bu işin içinde olsalar da bazı küçük ayrıntıları bilmeyebilirler.

Yorum yap

Özür dileyecek bir şey yok. Tamirci arkadaşlar her ne kadar bu işin içinde olsalar da bazı küçük ayrıntıları bilmeyebilirler.
                          tamam hocam halloldu dediğiniz gibi kırmızı tuşla seçince otamatik bütün uydaları taradı çok teşekkürler.o arkadaşımada bunu öğreteyimde eksik bilgiyi tamamlayalım iyi akşamlar

Yorum yap

Forumların genel amacı bu zaten bilen bilmeyene öğretecek

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X