• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Serisi Güncel EmuKeys ‎by uzm@n

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• x ve süper serisine softcam atanlar yeşil tuşla auto yapmayın yeni keyleri değiştiriyor kanallar açmıyor

Yorum yap

• uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      x ve süper serisine softcam atanlar yeşil tuşla auto yapmayın yeni keyleri değiştiriyor kanallar açmıyor
      bir çok uye bunu bilmiyordu bu bilgiyi yani kesinlikle auto yapmaya çalışmasınlar güncel sofcamı atınca
      bilgi için teşekürler sevgili @uzm@n

Yorum yap

• Teşekkürler. Anladığım şu güncel softcami atınca yeşil tuşa basma.kay:
        Fakat eski softcamle yeşil tuş ve auto update serbest dimi?

Yorum yap

• arkadaşlar bugünün (tps için) softcamını attım fakat açılmadı bendemi sıkıntı var yoksa aynı durumda başka arkadaşta varmı bilgi verirmisiniz teşekkürler..
          BÜYÜK TÜRKİYE

Yorum yap

• tasarım hocam senin softcamda açmadı bir önceki 614b sürümünü yükledim gene fayda etmedi sorun ne olabilir..
            BÜYÜK TÜRKİYE

Yorum yap

• mali_38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              tasarım hocam senin softcamda açmadı bir önceki 614b sürümünü yükledim gene fayda etmedi sorun ne olabilir..
              1.mesajdaki next plus keyini at 614b yazan

Yorum yap

• netekim kendim kendime konuşuyorum sanırsamki fakat şu an açıldı şimdi son sorum cevap alabilirsem ne mutlu türküm diyene..614c-614b softcamında fark varmı cihazım xplus 2000 şu an yüklü olan 614b teşekkürler..
                BÜYÜK TÜRKİYE

Yorum yap

• uzman arkadaşım fark var anladım teşekkürler
                  BÜYÜK TÜRKİYE

Yorum yap

• bunu at

Yorum yap

• Lütfen yardım.UZMAN ustad.dün 614 c yi attım makinam xcı plus şimdi hangi softcam ı atmalıyım.ve attığım so ftcam auto olurmu.Dün auto yaptım çözmez oldu.Formdan anladığım kadarı ile aotu yapmayın cözmez deniyor.Aotu olayı var mı.Varsa hangi softcam la devam edecem.Tşkler.

Yorum yap

• Uzman ustad yardım.614 c yükledim makina 200 x cı plus.au olayı yokmu.102 softcamı atıp au olayı yapmıyacakmıyız.

Yorum yap

• soruma cavp verecek kimsew yokmu evde internetim yok.Şu an internet cafedeyim ve acilen gitmek zorundayım.

Yorum yap

• ne kadar cok yardımsever varmıiş.

Yorum yap

• auto olayı bitti

Yorum yap

• 2000X ve Superplus serisinde son yazılımı kullanlar tek dosya olarak Next_2000Softcam dosyasını, 2000X serisinde bir önceki yazılımı kullanan arkadaşlar Next_9000Softcam dosyasını kullanabilirler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X