• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

OpenATV-6.1_Vu+Duo2_Backup_12.06.2017_KaYaCaN*

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• OpenATV-6.1_Vu+Duo2_Backup_12.06.2017_KaYaCaN*

OpenATV-6.1_Vu+Duo2 Backup_12.06.2017_KaYaCaN*
    .
    OpenATV-6.1 yazılımını merak edip cihaza kurdum.Gerekli gördüğüm pluginleri cihaza yükledim.
    .
    OpenATV-6.1 versiyonunu merak eden arkadaşlar backupu yükleyip deneyebilirler.
    .
    Uzun süredir uydu işlerinden uzak kaldım.Tatile girdik yine başladık hobimize.
    .
    Backup üzerinde 3 uydulu kendi düzenlediğim güncel setting vardır.
    .
    TÜRKSAT 42E
    HOT BiRD 13E
    ASTRA 19.2E

.
    Backup ile ilgili resimleri inceleyerek ön bilgi edinebilirsiniz.
    .
    .
    BACKUPTAN RESİMLER

Beyin bir donanımdır herkeste vardır.Akıl ise bir yazılımdır,herkeste yoktur.
    KaYaCaN*

Kayacan dost merhaba!..Umarım bacupun videomodu 1080İ olarak verilmiştir.Yoksa iki yıllık özlem dolu sevincim uçuuup gidecek..
    Ellerine sağlık dost.Beklentim yoktu tam bir süpriz oldu..Teşekkürler..

Yorum yap

Abi eline saglık..

Yorum yap

teşekkürler kayacan hocam elinize sağlık kullananlara hayırlı olsun

Yorum yap

rselturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Kayacan dost merhaba!..Umarım bacupun videomodu 1080İ olarak verilmiştir.Yoksa iki yıllık özlem dolu sevincim uçuuup gidecek..
          Ellerine sağlık dost.Beklentim yoktu tam bir süpriz oldu..Teşekkürler..
          Video 720p olarak ayarlandı.( Bazı arkadaşlar 1080p olarak izleyemiyor.TV desteklemediği için ama 720p hepsinde çalışır)
          Ayrıca sanırım Uno var sizde.
          OpenATV-6.1 yeni versiyon olduğu için multibootta çalışmayabilir.
          Bunun için cihazın flashına OpenATV-6.1 imageyi kurum eklentilerden OpenMultibootu indirin.
          Bu backup o zaman çalışması lazım.

KaYaCaN*

Yorum yap

emeğine sağlık usta geri döndüğüne göre settinglerinide bekliyoruz
            VATANA ASKERE UZANAN
            HAiN VE DÜŞMAN ELLER
            KIRILSIN.

Yorum yap

emeğine sağlık şu an iş yerindeyim bakma fırsatım yok
              openvpn yi kurdunuzmu bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler.

Yorum yap

ulusay_tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                emeğine sağlık şu an iş yerindeyim bakma fırsatım yok
                openvpn yi kurdunuzmu bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler.
                OpenVPN kurulmadı.

KaYaCaN*

Yorum yap

eline saglık ustam

Yorum yap

VU+ dışındaki cihazlara uyar mı bu back up?
                    Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
                    DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

Sami Ertaga Nickli Üyeden Alıntı
                      VU+ dışındaki cihazlara uyar mı bu back up?
                      Uymaz arkadaşım.

KaYaCaN*

Yorum yap

Kayacan dost merhaba!..
                        İki kez yeniden indirme yapıp üç kez cihaza yükleme denemesi yaptım,her defasında da bootlogo engeline takıldım.Yüklenen dosyaları kontrol ettiğimde tam 18 klasörün kurulmuş olduğunu gördüm.Evet kuruluyor ama açılmıyor.İyi ki,Mersedez35 dostun verdiği bacupu yüklemişim.Aynı version olmasına karşın Mersedez35 dostun bacupunda sorun olmadı.
                        Bir deneme daha yaptım "Derviş" nickli arkadaşın GigaBlue QuadPlus için verdiği aynı imaje ve versionu kurdum.Onda da kurulmasında her hangi bir sorun olmadı..Acaba dost kendini Wetek'eğe fazla mı kaptırdı diye içimden sormadan edemedim.Neyse dost bir sonrakinde inşallah sorun olmaz..Bacup vermesende arada bir görünmeni isterim:Kendini çok özletiyorsun...Sevgiyle,sağlıkla kal!..

Yorum yap

rselturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Kayacan dost merhaba!..
                          İki kez yeniden indirme yapıp üç kez cihaza yükleme denemesi yaptım,her defasında da bootlogo engeline takıldım.Yüklenen dosyaları kontrol ettiğimde tam 18 klasörün kurulmuş olduğunu gördüm.Evet kuruluyor ama açılmıyor.İyi ki,Mersedez35 dostun verdiği bacupu yüklemişim.Aynı version olmasına karşın Mersedez35 dostun bacupunda sorun olmadı.
                          Bir deneme daha yaptım "Derviş" nickli arkadaşın GigaBlue QuadPlus için verdiği aynı imaje ve versionu kurdum.Onda da kurulmasında her hangi bir sorun olmadı..Acaba dost kendini Wetek'eğe fazla mı kaptırdı diye içimden sormadan edemedim.Neyse dost bir sonrakinde inşallah sorun olmaz..Bacup vermesende arada bir görünmeni isterim:Kendini çok özletiyorsun...Sevgiyle,sağlıkla kal!..
                          Yüklediğiniz cihazınız Duo2 mi acaba, Ben Duo2 ye yükledim herhangi bir sorunla karşılaşmadım. şu an kullanmaktayım ve herhangi bir sorunla karşılaşırsam bilgi veririm.

Saygılar

Yorum yap

KaYaCaN* Usta yeni taranmış kanal listesi
                            Vermeniz mümkünmü 16 uydu lu
                            Teşekkürler.

Yorum yap

kutay99tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Yüklediğiniz cihazınız Duo2 mi acaba, Ben Duo2 ye yükledim herhangi bir sorunla karşılaşmadım. şu an kullanmaktayım ve herhangi bir sorunla karşılaşırsam bilgi veririm.

Saygılar
                              Kutay99tr dost merhaba..Benim cihaz UNO..Ben Kayacan dostun bacupunu UNO da OpenSpa multibootuna kurdum.Sorun da bu zaten.Flasha kuramadığım için sorun yaşıyorum..Gerçi dünden bugüne Kayacan dostun bacuplarını Uno multibootuna kurmakta pek sorun yaşamamıştım...Ama arada bir de böyle "nazarlık" çıkıyor..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X